Barny's Cran-Urin Forte 2 x500ml

Extrakt z brusníc bez cukru vhodný pre deti a diabetikov.

2x500 ml

21,00 € s DPH

Cena KLUB: 20,00 € ?

- +

1 liter = 3 mesiace

1 deň = 20 centov

Pravé extrakty kanadských brusníc + vitamín H pre podporu zdravia močových ciest.

Využite všetky aktívne látky, ktoré brusnice obsahujú vo svoj prospech.

Kľukva veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon) známa aj pod názvom „kanadská brusnica“, patrí medzi tradične používané rastliny z kanadskej prírody. Bola objavená Indiánmi, ktorí si tieto červené bobule veľmi cenili. Prvé oficiálne historické údaje o používaní brusníc pochádzajú z roku 1550. Vďaka námorníkom a obchodníkom sa rozšíril ich predaj v Európe, kde sa na základe testov a klinických štúdií a vďaka obsahu jedinečných nutričných látok stali súčasťou doplnkov výživy a rozmanitej stravy. 

Pôsobenie kanadských brusníc na močové cesty je dané obsahom rastlinných sekundárnych metabolitov – bioflavonoidov a ďalšími látkami. Medzi známe a cenené látky, ktoré brusnice obsahujú patria aj proanthokyanidíny (PAC). Vysoký obsah týchto organických kyselín priaznivo ovplyvňuje kyslosť prostredia v močových cestách.

Práve preto je dôležitá šetrná forma spracovania Cran-UrinTM, aby si výsledný extrakt zachoval tieto nutričné látky. Brusnice triedy A sú zberané v maximálnom vrchole zrelosti, kedy je obsah najdôležitejsích látok -proanthokyanidínov (PAC) najvyšší.

Barny‘s Cran-Urin Forte obsahuje 800 mg čistého extraktu z kanadských brusníc - kľukvy veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon) v tekutej forme. 

Štandardizovaný na obsah 16mg proanthokyanidínov (PAC) v dennej dávke 20ml podľa metódy Eu.Pharm.

Typicky trpká, zvieravá, slabo ovocná chuť a pre nás trochu nezvyčajná vôňa pravých kanadských brusníc.

Neobsahuje cukor.

Vhodné pre deti od 3 rokov a pre diabetikov.


Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)