Garancia spokojnosti

barnys-garancia.png

Značka Barny´s je v Slovenskej republike, rovnako ako inde vo svete, vnímaná ako záruka kvality a účinnosti nutraceutických prípravkov (v SR doplnkov stravy). Každý výrobok Barny's je koncipovaný tak, aby bez zvyšku splnil vaše očakávania.

Kvalitou sa dnes oháňa doslova každý, niečo iné však je kvalitu preukázať. Uvedomujeme si, že slovo kvalita je v prípade výživových doplnkov veľmi často užívané a zároveň zneužívané slovo.

V Barny´s naozaj nemáme radi spoločnosti, ktoré prostredníctvom ich prípravkov poškodzujú celý segment doplnkov stravy, tým poškodzujú aj zákazníka a robia celému odvetviu hanbu.

Pre zákazníka je tažké sa v záplave doplnkov stravy, reklám a rôznych článkov, ktoré s ním manipulujú, orientovať.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že sa musíme veľmi silno a stopercentne postaviť za všetku produkciu značky Barny's®. Jediný možný spôsob, ako to urobiť, je 100% záruka vrátenia peňazí, ak z nejakého dôvodu nebudete s prípravkom Barny´s® spokojní. To je to zásadné, čo nás oddeľuje od ostatných. Natoľko veríme prípravkom Barny's®, že na ne dávame 100% garanciu.

Pre vrátenie peňazí nám pošlite účtenku z nákupu a zvyšok produktu na adresu:

Natural supplements s.r.o.

Kmeťkova 1

949 01 Nitra

Maximálny limit na osobu a na rok sú 2 ks vrátených prípravkov. Vraciame cenu obvyklú, ktorú nájdete v našom e-shope (individuálna dohoda možná).

Sme totiž Barny´s – záruka kvality a účinnosti.


Poznáme len jeden štandard kvality, ten najvyšší

louka

Chceme byť najlepší

Názov Barny's® sa v priebehu mnohých rokov stal označením kvality výživových doplnkov. Barny's však v sebe skrýva oveľa viac než len kvalitné suroviny a profesionálnu farmaceutickú výrobu, je to v prvom rade vedecký výskum, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími v obore.

Stále sa snažíme inovovať

Výsledkom našej práce sú napríklad úplne nové prírodné farmakologické látky, ako je patentovaný Celadrin™ alebo patentovaná zmes výživového doplnku InoCell, ktorá bola predstavená svetu v roku 2004 na 7. Medzinárodnej konferencii boja proti rakovine na Corfu. V súčasnej dobe sa náš výskum sústredí na účinné látky úplne novej generácie, kde sa tiež uplatnia najmodernejšie technológie (mikronizovanej formy účinných látok a nanotechnológie). Výsledkom budú výživové doplnky úplne novej generácie, ktoré posunú našu, už aj tak vysoko položenú latku, ešte vyššie.

rodina

Všetko robíme len pre Vás

To všetko má len jeden cieľ a tým je spokojný zákazník. Sme hrdí na skutočnosť, že Barny's patrí medzi najobľúbenejšie výživové doplnky a že sa k nám opakovane vraciate.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru, Váš Barny' s.


Zdroj glukózamín sulfátu vo výživových doplnkoch sú kôrovce. 


Videá a prezentácieServis 1

Zavolajte nám. Sme tu pre vás od pondelka do piatku (9:00-16:00) na telefónnom čísle 0850 184 314

Servis 2

Poskytneme vám podrobné informácie týkajúce sa vášho prípravku. Zodpovednosť pre nás nekončí tým, že ste u nás nakúpili, ale prejavom Vašej spokojnosti.

Servis 3

Pokiaľ sa predsa len objaví nejaký problém, bude riešený individuálne k Vašej maximálnej spokojnosti.

Kvalita a účinnost Certifikáty produktů

Text pod nadpisem

Cert

Celadrin® patent

Celadrin Study
"Inhibition of thromboxine"
2009 Article Natural Wellness

Celadrin® 
White paper

Cert

Cetylated Fatty Acids Improve
Knee Function in Patients with
Osteoarthritis

Cert

Topically-Applied Celadrin Provides
Arthritis Relief within 30 Minutes

Cert

An Apparent Protective Agent Against Adjuvant
Arthritis in Rats

Barny’s® ACTIValoe® Forte 500ml

Aloe vera and the human immune system

Diabetes and Aloe Vera

Digestion and the immune system and Aloe Vera MPS

Barny’s® ACTIValoe® Forte 2x500ml

Aloe vera and the human immune system

Diabetes and Aloe Vera

Digestion and the immune system and Aloe Vera MPS


Bovinné kolostrum ako modulátor
imunitného systému alergických detí


Bovine Colostrums:
A Review of Clinical Uses


Immune components
of bovine colostrum and milk

Barny’s® VirusBlock Forte 20 cps
Barny’s® InoCell™ forte 2 x 60 cps
Barny’s® Koenzým Q10 dual 30 cps
Barny’s® HypnoX® forte plus 20 tbl
Barny’s® HypnoX® STOPstress 10 cps
Barny’s® Cran-Urin Super forte  20 cps

Dôležitým aspektom vhodného výberu v prípade brusníc,  nie je samotné množstvo brusnicového extraktu, ako sa to vo všeobecnosti predpokladá, ale práve množstvo proantokyanidínov (PAC).

Na tento fakt upozorňujú najnovšie vedecké štúdie (1), ktoré potvrdzujú nevyhnutnosť kvalitného extraktu a s tým súvisiace minimálne množstvo PAC (36 mg) (2), ktoré sa odporúča užiť v dennej dávke. Efekt brusníc na močové cesty je závislý na podanej dávke - kedy vyššie dávkovanie (minimálne 72 mg PACBL-DMAC) má aj nykthemerálny efekt (teda predĺžený efekt aj počas spánku.

Pozn.:

(1) Howell  a  kol.  Vplyv  dávky  na  antiadheznu  aktivitu  uropatogennej  Escheria  coli v  moči  po  užívaní  brusnicového  prášku  štandardizovaného  na  obsah  proanthokyanidínov:  multicentrická,  randomizovaná  dvojite  zaslepená  štúdia.  BMC Infekčnej choroby 2010, 10:94.
(2) Schválenie  Francúzskej  Agentúry  Zdravotnej  Bezpečnosti Potravín - AFSSA, hlásenie vzťahujúce ss k hodnoteniu dokladov týkajúcich sa tvrdení „pomáha k zníženiu usadzovania určitých baktérií E. coli na močových stenách" pre brusnicový  extrakt/koktejl,  3.  decembra  2004,  Afssa  -  Podanie  č. 2003-SA - 0214.

Barny’s® Cran-Urin Forte 500ml

Bovinné kolostrum ako modulátor
imunitného systému alergických detí


Bovine Colostrums:
A Review of Clinical Uses


Immune components
of bovine colostrum and milk

Barny’s® TRIPLE blend extra silný 700g
ALAVIS™ MAXIMA BESTIER Tribulus 3 x 60 cps
ALAVIS MAXIMA BESTIER Tribulus 60 cps