• O Barny's

    Napodobujú nás mnohí, ale až na vrchol nedokáže vystúpiť nikto!

Naša misiaPoznáme len jeden štandard kvality, ten najvyšší!

Majiteľom ochrannej známky Barny's je kanadská spoločnosť Nova Coast Inc., ktorá patrí do skupiny Pharma United Canada.

Názov Barny's sa v priebehu mnohých rokov stal označením kvality nutraceutických prípravkov (v SR výživový doplnok) Barny's však v sebe skrýva oveľa viac než len kvalitné suroviny a profesionálne farmaceutickú výrobu. Je to v prvom rade vedecký výskum, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími v obore.

Výsledkom našej práce sú napríklad úplne nové prírodné farmakologické látky, ako je patentovaný Celadrin™ alebo patentovaná zmes výživového doplnku InoCell, ktorá bola predstavená svetu v roku 2004 na 7. Medzinárodnej konferencii boja proti rakovine na Corfu. V súčasnej dobe sa náš výskum sústredí na účinné látky úplne novej generácie, kde sa tiež uplatnia najmodernejšie technológie (mikronizovanej formy účinných látok a nanotechnológie). Výsledkom budú výživové doplnky úplne novej generácie, ktoré posunú našu, už aj tak vysoko položenú latku, ešte vyššie.

To všetko má len jeden cieľ a tým je spokojný zákazník. Sme hrdí na skutočnosť, že Barny's patrí k vašej obľúbenej značke a že sa k nám opakovane vraciate.

barny_pravaruka.jpg

Podľa vašich recenzií, ohlasov a ohlasov z lekární je Barny's vo svojom segmente najlepšie vnímaná značka. Ďakujeme.

Mapa spoločnosti

História

V roku 2003 prichádzame s novou medicínsky štandardizovanú surovinou Aloe vera, ktorú sme nazvali Activ Aloe™. V priebehu ďalších rokov sme sa stali lídrami v segmente Aloe vera.

2003

Prichádzame s úplne novou revolučnou látkou pre pohybový aparát - Celadrin®.

2005.png 2005

Našim partnerom sa stáva najväčší výrobca liekov v Kanade - Apotex.

2008.jpg 2008

Náš Celadrin® sa stáva partnerom Medzinárodnej federácie lekárov pri Medzinárodnom olympijskom výbore a celosvetovo rešpektovaným prípravkom na kĺby.

2009.png 2009

Predstavujeme Barny's Hypnox s patentovanou látkou Lactium - (bronzová medaila Paríž) a rozširujeme už tak úspešnú značku Barny's Hypnox.

2011.png 2011

Prichádzame s úplne novou, najmodernejšie formou lipozomálneho železa NovoFerrin ™. Vstrebateľnosť  NovoFerinu je až 5x vyššia než u ostatných foriem železa. Nedráždi žalúdok a nevyvoláva nevoľnosť.

2012.png 2012

Barny's Celadrin dostal dalšieho člena rodiny. Je to dvojmesačné balenie na kĺby Celadrin Locomotive, ktorý predstavuje maximum toho, čo sa dá v danom čase a v danom segmente dosiahnuť.

2013.png 2013

Ingrediencie Inocell™ v rovnako pomenovanom prípravku (Barny's Inocell™) boli potvrdené ako účinná protirakovinová látka v mnoho stovkách štúdií po celom svete.

2014.png 2014

S našou sesterskou spoločnosťou Alavis sme vyvinuli nový prípravok na kĺby Sioux-MSM, ktorý vychádza z pôvodnej indiánskej receptúry.

2015.png 2015-6

Partneri

Prevažná väčšina spoločností, ktoré vyrábajú alebo predávajú výživové doplnky v SR, neprechádza tak prísnymi kontrolami ako Barny's. Toto tvrdenie môžeme podoprieť skutočnosťou, že naša česká pobočka bola vybraná jednou z najväčších farmaceutických spoločností na svete k spolupráci a partnerstvu.

Sme hrdí na to, že sa naším partnerom stala kanadská farmaceutická spoločnosť Apotex, Inc. strategický dodávateľ liekov pre Kanadu a celý svet. Apotex sa rozhodol svoje liekové portfólio doplniť o niektoré kvalitné a funkčné výživové doplnky a k tejto spolupráci si vybrali práve kanadskú značku Barny's.

Toto je veľmi dobrá správa pre našich zákazníkov, pretože všetci, ktorí sa podieľajú na kvalite výroby prípravkov Barny's nielen, že musia spĺňať farmaceutický štandard a farmaceutickú normu GMP, ale navyše musia spĺňať prísne vnútropodnikové štandardy spoločnosti Apotex. Za týmto účelom sme pravidelne auditovaní v celom spektre výroby a skladovania.

parneri
Apotex
Advancing Generics
Apotex Inc. je najväčšia kanadská farmaceutická spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1974. Zaoberá sa výskumom, vývojom a výrobou vysoko kvalitných a cenovo dostupných liečiv. Výskum je pre Apotex veľmi dôležitý: takmer 20% z každoročného obratu sa investuje práve do výskumu a vývoja nových preparátov.
ALAVIS
veterinární přípravky
Alavis a Barny's sú sesterské značky. Dve významné kanadské spoločnosti spoločnými silami inovujú a prichádza na trh s novými účinnými látkami s jediným cieľom a tým je podpora zdravia a spokojnosť klientov.
ALOECORP
Aloe vera
Aloecorp je priekopníkom medzi výrobcami vysoko kvalitných produktov a výživových doplnkov z Aloe vera. Aloecorp zaručuje biologickú aktivitu a špecifickú účinnosť vo svojich produktoch. Spoločnosť Aloecorp produkuje každý rok veľké množstvo suroviny a dodáva svoju surovinu pre viac ako 700 farmaceutických spoločností  z viac ako 30 krajín.

produkty k imunite