Zdravý zamestnanec je šťastný zamestnanec

ZOBRAZIŤ PRODUKT
ZOBRAZIŤ PRODUKT
ZOBRAZIŤ PRODUKT

Dobrý spánok je základom úspešného dňa

Naša najkomplexnejšia receptúra určená pre skutočne náročných klientov kombinuje silne koncentrovanú zmes bylín z rastlinných extraktov z medovky, levandule, valeriány, zeleného čaju, *chmeľu obyčajného, ktorý prispieva k dobrému spánku a *mučenky opletavej, ktorá prispieva k zdravému spánku. Komplex je obohatený o celý rad vitamínov skupiny B a podporený o *melatonín, ktorý prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie. Zmes je navyše obohatená aj o dôležitú esenciálnu aminokyselinu tryptofán.

*Zdravotné tvrdenia sú v súlade s Nariadeniami Komisie (EÚ) č. 432/2012 a v súlade s On hold tvrdeniami EFSA.

CHCEM SA INFORMOVAŤ O CENE

Silná štvorka vitamínov a minerálnych látok

Extra porcia vitamínov a minerálnych látok v bio-aktívnej forme. Jedna kapsula obsahuje patentom chránený vitamín C v špeciálnej forme NUTRA-C™ s vysokou využiteľnosťou organizmom a dlhšou retenciou (nižšia strata močom), mikroenkapsulovaný vitamín D3, organicky viazaný selén a zinok v organickej forme.

CHCEM SA INFORMOVAŤ O CENE

Kapsula nabitá imunitnými protilátkami

Vysoko kvalitné bovinné kolostrum so štandardizovaným obsahom imunitných protilátok – imunoglobulínov (IgG) na min. 30 % v každej kapsule. Doplnené o patentované nemecké beta-glukány Yestimun® so štandardizovaným obsahom prírodných polysacharidov na min. 80 %. Podporené o organický selén, zinok a značkový vitamín C NUTRA-C™ s vysokou využiteľnosťou a vstrebateľnosťou na rozdiel od iných foriem.

CHCEM SA INFORMOVAŤ O CENE

Správny štart do každého počasia

Rýchle naštartovanie imunitného systému pomocou rokmi overenej troj-kombinácie vysoko efektívnych bylinných extraktov zo ženšenu, aloe vera a kozinca. Unikátna zmes je navyše obohatená o *vitamín C a *zinok, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

*Zdravotné tvrdenia sú v súlade s Nariadeniami Komisie (EÚ) č. 432/2012 a v súlade s On hold tvrdeniami EFSA.

CHCEM SA INFORMOVAŤ O CENE

Buďte v pohode aj počas náročných dní

Stopnite sa a majte dokonalý deň s vedecky formulovaným HypnoX®-om. Jedinečná sila patentom chránenej substancie Lactium® podporená o *vitamín C, ktorý prispieva k správnej funkcii nervového systému. Lactium® je hydrolyzát mliečneho proteínu ocenený bronzovou medailou za Najlepšiu inováciu zo zdravotných ingrediencií v Európe (HIE).  

*Zdravotné tvrdenia sú v súlade s Nariadeniami Komisie (EÚ) č. 432/2012.

CHCEM SA INFORMOVAŤ O CENE

Užívajte si skoky, bez obáv na Vaše roky

Revolučná forma s úplne novou receptúrou a výbornou biologickou dostupnosťou kombinuje až tri druhy kolagénov pre aktívny pohyb v každom veku. Natívny kolagén typ II získaný z kuracích chrupaviek, patentovaný kolagén typ I z treskovitých rýb v najvyššej kvalite značky COLLYSS™ a Patentom chránený kolagén typ II z rají v najvyššej kvalite značky CARTIDYSS™, ktorý je navyše prirodzeným zdrojom kyseliny hyalurónovej, glukozamín a chondroitín sulfátu. Produkt je navyše obohatený aj o *vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

*Zdravotné tvrdenia sú v súlade s Nariadeniami Komisie (EÚ) č. 432/2012.

CHCEM SA INFORMOVAŤ O CENE

Ochranné rúška vyrobené špeciálnou nanotechnológiou

Štvorvrstvové certifikované ochranné rúška predstavujú inovatívnu textíliu, ktorá slúži ako ochranný štít pred vstupom mikroorganizmov. Unikátna vrstva vyrobená špeciálnou nanotechnológiou dokáže uzatvoriť vo svojej štruktúre vírusy a baktérie. Veľkosť pórov vo vrstve nanovlákna je výrazne menšia oproti veľkosti mikroorganizmov (huby, vírusy a bakrétie), vďaka čomu im zabraňuje preniknúť.

CHCEM SA INFORMOVAŤ O CENE

Certifikované antigénové testy nemeckej kvality

Koronavírus je infekčné ochorenie, ktoré sa neustále vyskytuje, preto je na mieste mať doma kvalitné antigénové testy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Renomovaná a vysoko uznávaná nemecká spoločnosť Abbott prináša spoľahlivé výsledky v detekovaní prítomnosti ochorenia COVID-19 pomocou certifikovaných nazálnych (nosových) antigénových testov. Jedno balenie obsahuje sadu až 25 rýchlotestov na detekovanie koronavírusu. Súprava na rýchlotest Panbio COVID-19 Ag (Panbio COVID-19 Ag Rapid Test Device) je rýchly diagnostický test in vitro na kvalitatívne zisťovanie antigénu (Ag) SARS-CoV-2 vo vzorkách výterov z nosa odobratých od osôb, ktoré spĺňajú klinické s epidemiologické kritériá na ochorenie COVID-19.

CHCEM SA INFORMOVAŤ O CENE

V prípade záujmu o odber akýchkoľvek produktov vo väčšom množstve nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 0850 184 314 alebo mailovo na adrese info@barnys.sk a vytvoríme Vám ponuku šitú na mieru za zvýhodnené ceny.