Barny’s® HypnoX® STOPstress 10 cps

Stres má prsty úplne vo všetkom! Ale taktiež podráždenosť a úzkosť ničí zdravie viac než sme si doteraz mysleli. HypnoX® STOPstress je účinný vďaka patentovanej prírodnej substancii.

10 cps

7,30 € s DPH

- +

Podľa poznatkov medicíny sa dlhodobý stres považuje za jedného z vinníkov alebo spúšťacích mechanizmov mnohých závažných ochorení.

Barny's HypnoX® STOPstress je živočíšny výživový doplnok zložený z unikátnej patentom chránenej ingrediencie Lactium® a vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky.

Lactium® je hydrolyzát mliečneho proteínu, ktorý získal v roku 2004 bronzovú medailu za Best Inovation in Health Ingredients Europe – HIE (Najlepšia inovácia zo zdravotných ingrediencií v Európe).

Ako vzniklo Lactium®?

Vedci zistili, že za navodenie pokojného stavu bábätiek po vypití mlieka môže špecifický enzým prítomný v ich trávení. Vo vyššom veku sa u ľudí tento enzým jednoducho prestáva tvoriť, a dospelí aj deti sú tak plne vystavení stresovej reakcii svojho tela. Vedcom vo Francúzsku sa po 12-tich rokoch výskumu podarilo hydrolizáciou mliečneho proteínu vytvoriť špeciálnu látku Lactium®,ktorá pirodzenou cestou dokáže človeku prinavrátiť schopnosť vyprodukovať bioaktívny peptid, ktorý je prítomný u bábätiek po vypití mlieka. Lactium® vo forme pre deti od 3 rokov nájdete v produkte Detský HypnoX®.

Preparát Barny's HypnoX® STOPstress je nenávykový, bez vedľajších účinkov. Lactium® je držiteľom certifikátu o najvyššej bezpečnosti GRAS (Peptony - Lactium® - Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv FDA).

Vyskúšajte aj ďalšie produkty z rady HypnoX®

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

7 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa hosť | 13.12.2022
  Dobrý deň.Môže užiť Hypnox stop stresu keď uživam lieky na tlak...Nebilet..
  Odpoveď:
 • Pýta sa Lenka | 23.10.2020
  Prosím Vás,môže sa preparát užívať pri dojčení?
  Odpoveď:
 • Pýta sa Lucia | 12.06.2020
  Dobrý deň môže sa užívať aj keď užívam ráno aloe vera od barnys? Ďakujem za odpoveď.
  Odpoveď:
 • Pýta sa Tatiana | 05.10.2019
  Dobrý deň chcem sa opýtať, môže tento produkt použiť dieťa má 16 rokov? Ďakujem za odpoveď Bucherová
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, áno môže používať, výživový doplnok obsahuje hydrolyzát mliečneho proteínu. Neodporúčame však dlhodobé užívanie, produkt je vhodný najmä v období nervového vypätia.
 • Pýta sa David | 10.08.2019
  Dobrý deň chcel by som sa opýtať či môžem toto užívať keď mám alergiu na kravské mlieko ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v prípade, kedy máte alergiu na kravské mlieko môže byť tento produkt pre vás nevhodný. Bolo by pre Vás vhodné, zistiť, na čo konkrétne z mlieka ste alergický. Či na kravskú bielkovinu alebo na cukor. V každom prípade Vám tento výživový doplnok neodporúčame.
 • Pýta sa Alena | 09.10.2018
  Dobrý deň. Môžem ho uživat ked užívam Concor Tritace Miogammu Glicladu na diabetes gingio Grimodin a ibalgin mam problemi s chrbticou.Dakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, užívanie výživového doplnku Hypnox Tolerance Vám neodporúčame - nemal by sa užívať spolu s liekom Concor a dokonca podľa správnosti by ste ani Ibalgin nemali kombinovať s liekom Concor, ale to už určite máte konzultované s vaším kardiológom.
 • Pýta sa Alžbeta | 03.07.2018
  Dobrý deň prajem, môžem ho užívať, ked užívam xanax 0,5 dvakrát denne a večer ešte mirzaten 45 mg. Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Hypnox tolerance obsahuje hydrolyzát mliečneho proteínu. Pokiaľ dodržíte dvojhodinový odstup od užitia vašich liekov, tak by to malo byť v poriadku. Jedine, keď máte laktózovú intoleranciu, tak tento produkt neodporúčam. Pre istotu Vám však odporúčam konzultovať užívanie tohto výživového doplnku s vaším odborným lekárom, ten pozná vašu osobnú anamnézu najlepšie ako aj zloženie spomínaných liekov, resp. liekové interakcie.

Napísať recenziu

Barny’s® HypnoX® STOPstress 10 cps

Barny’s® HypnoX® STOPstress 10 cps

Stres má prsty úplne vo všetkom! Ale taktiež podráždenosť a úzkosť ničí zdravie viac než sme si doteraz mysleli. HypnoX® STOPstress je účinný vďaka patentovanej prírodnej substancii.

10 cps

Certifikáty a štúdie

Prevziať

Protokol č. 077032/22

Protokol s výsledkami na stanovenie gliadínu/lepku.

Prevziať (106.15k)