Barny’s® ACTIValoe® Forte 2x500ml

Podpora imunity, trávenia, detoxikácie a hydratácie pokožky v jednej odmerke. 

Certifikovaná lekárenská aloe. 

Patentovaná technológia výroby. 

Štandardizovaný obsah polysacharidov

Certifikát merania v každej krabici.

Protokol merania na obsah aloínu.

Balenie: 2 x 500 ml.

17,28 € s DPH

-10%

Pôvodná cena: 19,20 € s DPH

Pozor: Posledné kusy na sklade!

- +

Prečo Barny's® ACTIValoe® Forte?

ACTIValoe® Forte od Barny's® je vysokokvalitný aloe vera gél z ekologicky pestovaných listov Aloe Barbadensis Miller na mexických plantážach. ACTIValoe® ponúka štandardizovanú kvalitu, ktorá predstavuje garanciu najvyššieho zachovaného množstva prospešných látok a vlastností podobných čerstvej rastline. ACTIValoe® má totižto štandardizované prírodné polysacharidy – jednu z najdôležitejších aktívnych látok aloe, na minimálne 10 %, čo predstavuje až 2/3 ich zastúpenia v porovnaní s čerstvou rastlinou, ktorá obsahuje približne 15 % polysacharidov. Práve vysoká koncentrácia polysacharidov zaručuje maximálnu efektivitu a biologickú aktivitu aloe vera, pričom štandardizácia poskytuje zákazníkovi istotu, že aloe vera použité v ACTIValoe® si zachováva priaznivé vlastnosti surovej rastliny.

Spoznajte jedinečnosť ACTIValoe® Forte

Kľúčom unikátnosti ACTIValoe® je patentovaná dehydratačná výrobná technológia Qmatrix®, ktorá umožňuje výrazné zlepšenie zadržiavania tepelne labilných živín. Táto metóda sušenia pri nízkej teplote a krátkom čase (tzv. metóda LTST) rýchlo a jemne stabilizuje aloe vera s optimálnou rovnováhou tepla a času, vďaka čomu sa maximalizuje zachovanie dôležitých bioaktívnych látok aloe vera v ich prirodzenej forme, podobnej surovej rastline, čím sa zachováva čo najvyššia integrita produktu.
Jedny z najdôležitejších látok obsiahnutých v aloe – polysacharidy, sa trieštia na menšie polysacharidové molekuly, ktoré sú pre telo ľahšie vstrebateľné a efektívnejšie využiteľné, na rozdiel od veľkých molekúl, ktoré telo nedokáže dostatočne absorbovať. Navyše sa jedná o zelenú technológiu výroby, ktorá je energeticky efektívna a šetrná voči životnému prostrediu.
ACTIValoe® Forte je podrobená vedeckým analýzam a vyrába za prísnej kontroly, vďaka čomu je držiteľkou niekoľkých certifikátov potvrdzujúcich jej čistotu a kvalitu surovín, ktoré prekračujú štandardy preverované Medzinárodnou vedeckou radou pre aloe (IASC). V neposlednom rade je tiež každá surovina podrobená analýze na obsah aloínu patriaceho medzi antrachinónové deriváty, o ktorých je všeobecne známe, že majú laxatívne pôsobenie.
Udelené certifikáty vrátane aktuálneho protokolu merania na obsah aloínu v použitej surovine aloe vera, ktoré je zároveň v súlade s Nariadením Komisie (EÚ) 2021/468, nájdete v každej krabici ACTIValoe® Forte od Barny’s®.


Aké sú benefity ACTIValoe®?


Ekologicky pestované aloe vera na mexických plantážach.

Vodná báza – ľahšia absorpcia, ľahší príjem do bunky, ľahší transport a vyššia využiteľnosť organizmom).

Štandardizovaný obsah prírodných polysacharidov – hlavnej aktívnej zložky aloe vera.

• Garancia min. 10% zastúpenia prírodných polysacharidov v každej odmerke  surová rastlina ich obsahuje približne 15 %.

• Patentovaný výrobný proces Qmatrix® zaručuje najvyššie zachované množstvo bioaktívnych látok.

• Udelených niekoľko certifikátov potvrdzujúcich čistotu suroviny, kvalitu spracovania a efektivitu produktu.

Udelené certifikáty a protokol merania na obsah aloínu v súlade s Nariadením Komisie (EÚ) 2021/468 sú súčasťou každej krabice.


Aké široké má využitie aloe?


Je všeobecne znbáme, že už starí Egypťania uctievali aloe, ako rastlinu nesmrteľnosti a zahŕňali ju medzi dary pochovávané spoločne s faraónmi, pretože im podľa legendy mala priniesť večný život. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život. Aj po tisícročiach je jej blahodarné pôsobenie neustále fascinujúce, preto sa oprávnene považuje za kráľovnú liečivých rastlín.

• Tráviaca sústava – aloe pomáha podporovať trávenie, prispieva k normálnej činnosti tráviaceho systému a tiež pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi*.

• Imunitný systém – aloe podporuje čistenie a detoxikáciu organizmu, prispieva k podpore prirodzenej obranyschopnosti a imunitného systému, taktiež znižuje napätie a únavu a ako antioxidant ochraňuje pred voľnými radikálmi*.

• Pokožka – aloe podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky (podporuje normálny stav pokožky)*.

• Ženské zdravie – aloe prispieva k podpore menštruačného komfortu*.

*Zdravotné tvrdenia sa nachádzajú v zozname On hold a sú v štádiu posudzovania EFSA.

Prečo sme sa my rozhodli práve pre ACTIValoe®?

Vyrobené vo farmaceutickej kvalite štandardu GMP

Dodávateľ suroviny – spoločnosť Aloecorp, Inc., poskytuje najširšie testovanú aloe vera, dostupnú na trhu. Zberajú a spracovávajú aloe vera v súlade so smernicou „čas, teplota a hygiena“ (TTS – Time, Temperature and Sanitation). Striktné hygienické výrobné postupy sa riadia smernicami, ktoré udávajú presný čas a teplotu pri spracovaní, aby sa zachovali biologicky aktívne látky z rastliny aloe vera. Môžete sa tak spoľahnúť na maximálnu snahu spoločnosti Aloecorp, Inc. o dodávanie tých najlepších surovín, aby ste následne mohli očakávať aj vy to najlepšie, od vášho produktu. Garantujú biologickú aktivitu demonštráciou efektívnosti v pravidelných klinických testoch, preto k zakúpenému produktu nájdete v krabici aj priložený certifikát s garanciou minimálne 10% zastúpenia prírodných polysacharidov k šarži, z ktorej váš produkt pochádza.

Tento produkt je riadne schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Všetky naše produkty nájdete v slovenských lekárňach ako aj sieťach lekární.

Máte pochybnosti a potrebovali by ste poradiť s výberom správneho výživového doplnku presne pre Vás? Neváhajte nás kontaktovať!

Zákazníci si tiež kúpili aj:

Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach:

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

17 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa hosť | 05.03.2024
  Dobrý deň, môj syn (15 r.) má dosť veľký problém s ekzémom, liečbu kortikoidmi sme odmietli, počuli sme aj o Aloe Vera, no na trhu ich je toľko, že človek nevie čomu má veriť a pre ktorý sa rozhodnúť, chcela by som sa opýtať, či Vás produkt je skutočne na prírodnej báze bez aditív a chemických prídavných a konzervačných látok, pretože tých máme dostatok v pravidelnom dennom príjme potravín, aj keď túto zložku sme upravili v rámci možností, snažíme sa vyhýbať priemyselne spracovaným potravinám, sme zástancami domácich produktov. Prečo by sme sa mali rozhodnúť pre Vašu značku. Ďakujem. Škamlová Renata 0905 526 036
  Odpoveď:
  Dobrý deň, Žiaľ, slovenská legislatíva povoľuje výživové doplnky s obsahom aloe vera až od 18 rokov, preto vášmu synčekovi nemôžeme odporúčať náš produkt. Prajeme mu však všetko dobré. S úctou, tím Barny's
 • Pýta sa Zuzka | 18.04.2023
  Dobry den. Ako dlho sa moze aloe vera uzivat? Odporuca sa len nejaka kura alebo aj dlhodobo alebo ako? A
  Odpoveď:
  Dobrý deň, výživový doplnok Barny´s® ACTIValoe Forte s obsahom extraktu z listov rastliny aloe vera (Aloe barbadensis) sa odporúča pre zdravých ľudí k celkovej očiste organizmu, ktorá môže trvať od 1 mesiaca – maximálne do 3 mesiacov. (poznámka: otvorenú fľašu odporúčame uchovávať v chladničke) Počas tohto obdobia sa môžu dostaviť príznaky, ktoré súvisia s intenzívnejšou detoxikáciou – potenie s výraznejším pachom, tiež môže byť silnejšej vône moč a iné. Aloe vera je na vodovej báze, z tohto dôvodu sa ľahšie dostáva ku všetkým bunkám organizmu a očista prebieha na hlbšej úrovni ako pri iných produktoch. Upozornenia: Neodporúča sa tehotným, dojčiacim ženám, osobám do 18 rokov a tiež osobám trpiacim alergiou na kyselinu acetylsalicylovú, celiakiu či HIT. Výživový doplnok sa neodporúča užívať v kombinácii s akýmikoľvek liekmi, lebo znižuje ich účinok, keďže má silné „očistné“ vlastnosti. Neodporúča sa užívanie akéhokoľvek produktu s obsahom aloe vera pre klientov, ktorí užívajú antikoagulačný liek – Warfarín, trpia hemoroidmi, užívajú lieky indikačných skupín: kardiotoniká, anxiolytiká, nootropiká, antidepresíva, psychofarmaká, sympatomimetiká/sympatikomimetiká, diuretiká, antiarytmiká. V prípade užívania akýchkoľvek liekov, je nutná konzultácia s vaším lekárom ohľadne možnosti užívania aloe vera ako doplnku. V prípade ďalších dotazov nás neváhajte kontaktovať. S úctivým pozdravom, tím Barny´s®
 • Pýta sa Pali | 10.01.2020
  Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať či by mi aloe vera aktív pomohla pri duodenalnom refluxe. Ďakujem za odpoveď
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok ACTIValoe forte nelieči duodenálny reflux. Ide o výživový doplnok a nie liek. Skúste si pozrieť homeopatické polykomponentné prípravky. Zrejme ste boli už u gastroenterológa a viete, že na príčine vredov sú baktérie, preto je žiadúce užívať lekárom predpísanú terapiu.
 • Pýta sa Jaro | 27.11.2019
  Dobrý deň, Chcem sa spýtať či tento produkt môžem používať na kožný absces, priamo aplikovať na pokožku. Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok ACTIValoe forte je určený na vnútorné užívanie a nie vonkajšiu aplikáciu. Na Vami spomínané problémy výborne zaberá repíkový výluh, resp. si nechajte poradiť v lekárni.
 • Pýta sa Gaby | 03.11.2019
  Dobrý deñ. Mám otázku či to môžem užívať aj keď mám nafúknute brucho už veľmi dlho a nepoznám dôvod..plus mám na tvári akné a často močím aj keď pritom pijem málo vody. A v jari na prvé slnko sa mi na tvári objavujú ružove svrbiace fľaky hlavne okolo nosa. Keď vypijem trochu alkoholu hneď oružoviem. Ale akne mam vzdy iba na tvari. Inde na tele ich nemam. Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, určite by ste si mali spraviť testy na potravinové alergie. Akné môže byť klinickým príznakom práve nejakej potravinovej alergie. najlepšie bude, ak navštívite alergológa. Vždy treba nájsť príčinu ochorení a to liečiť.
 • Pýta sa hosť | 25.03.2019
  Dobrý večer berie sa aj na lačno aj keď mam pečeňové testy zvisene mala by som záujem o alovejra
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, áno berie sa nalačno aj vo vašom prípade. Aloe podporuje trávenie. odporúčame ho užívať podľa stanoveného dávkovania.
 • Pýta sa Andrea | 23.02.2019
  Dobrý deň chcem sa spýtať,mám diagnostikovanú hypertenziu.Nemôže mi to zvyšovať tlak alebo tep?Ďakujem Andrea
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, čo sa týka diagnózy hypertenzia neuvádzate, že ktorý stupeň podľa WHO a rovnako, či užívate nejaké lieky na zníženie krvného tlaku. Preto Vám vieme odporučiť, aby ste sa poradili so svojím odborným lekárom, ktorý má podrobný prehľad o Vašej osobnej anamnéze.
 • Pýta sa Host | 07.02.2019
  Dobry den kolko vydrzi jedna flasa ked budem pouzivat 15 ml dvakrat denne? Dakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, dávkovanie je stanovené na 15 ml 1x za deň a pri tomto dávkovaní jedna 500 ml fľaša vydrží 30 dní.
 • Pýta sa Jana | 03.02.2019
  Prosim Vas po otvoreni to musim drzat v chladnicke? Zial som na ubytovni a tu nie je. Ci to mozem mat otvorene pri izbovej teplote co odporucate Dakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, žial je nutnosť držať produkt v chladničke, lebo obsahuje biologicky aktívne látky. Pokiaľ budete otvorený produkt držať pri izbovej teplote, môže sa pokaziť a bude nevhodný na konzumáciu.
 • Pýta sa Katarina | 18.12.2018
  Ako moze byt tento produkt zdravy a prospesny pre ludsky organizmus ked obsahuje benzoan sodny alebo E211 ktory sa povazuje za karcinogen a ma mnoho dalsich neziaducich ucinkov? Myslim, ze argument, ze sa nachadza v 80 alebo 90 % potravinach a produktoch nie je dostacujuci. Ja si radsej vyberiem tych zvysnych 10% kde ho nenajdem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň, benzoan sodný a sorban draselný sú zákonom povolené konzervačné látky, ktoré sú obsiahnuté v minimálnych množstvách, ktoré dokonca zákon prikazuje používať. Nie je možné takýto biologicky aktívny produkt vyrábať, predávať a distribuovať bez konzervačných látok, ktoré zabezpečujú, že v danom produkte sa nenamnožia iné nežiadúce, vysoko nebezpečné druhy plesní a podobne. Karcinogenita niektorých chemických látok je potvrdená v omnoho vyšších dávkach ako je zákonom povolené používanie v potravinárskom sektore. Slovenský Úrad verejného zdravotníctva, pod ktorý spadajú výživové doplnky, nedovoľuje uviesť na trh a predávať produkt, ktorý by obsahoval "karcinogénne" zložky. Bolo by to protizákonné a trestné. Vami spomenuté a aj ďalšie konzervačné látky máte aj v bežných potravinách ako ste aj Vy spomenuli, ktoré každodenne konzumujete. Príklad: červené tvrdé paradajky sa konzervujú tzv. banánovým plynom, preto sú červené, obdobne je to s každou tzv:"čerstvou zeleninou alebo ovocím". V potravinárskom sektore sa naozaj všade používajú konzervačné látky a toto nie sú argumenty, ale fakty. ACTIValoe Forte nepotrebuje obhajobu, lebo klienti, ktorí ho vyskúšali, sa sami mohli presvedčiť o jeho pozitívnych vplyvoch. Obsah konzervačných látok na jednu dennú dávku je stopový - čiže veľmi nízky. Pokiaľ si chcete vybrať iný produkt, máte na to samozrejme právo.
 • Pýta sa Ani | 27.10.2018
  Dobrý deň staciný keď budem užívať 15ml denne na zvýšenie imunity.? A ako dlho ? A mám si dať potom prestávku a po prestavke užívať ďalej? A mám 8 ročnú dcéru jej by som to chcela tiež davat. Napíšete mi prosím v akej schéme a ako dlho. Ďakujem za odpoveď
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, dávkovanie máme rozpísané na produkte, pre dospelých je to 15 ml, ktoré sa rozmiešajú v 200 ml vody a pre deti od 3 rokov je to 5 ml denne - v 50 ml vody. Táto dávka je postačujúca pre podporu imunity. Odporúča sa užívať tento produkt od 1 mesiaca až po dobu 3 mesiacov.
 • Pýta sa Miriama | 27.09.2018
  Dobrý deň chcela by som vedieť či je activ aloe extra vhodný aj pre deti doporučila nám ho lekárka,syn má 3 roki a má problémy s vyprázdňovaním.Niekedy stolicu aj zadržiava
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, pri deťoch od 3 rokov odporúčame užívanie ACTIValoe forte po 5 ml denne.
 • Pýta sa Ján | 03.08.2018
  Dobrý deň,chcem sa opítať že či môžem používať ACTIValoe Forte keď mám rakovinu žlčových ciest.Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, odporúčam Vám pri takejto diagnóze sa o užívaní aloe vera poradiť s vaším odborným lekárom a ak súhlasí, odporúčame užívanie upravených - menších dávok ako je v dávkovaní - napr.: 5 ml na deň.
 • Pýta sa hosť | 19.07.2018
  Dobry den, chcela by som sa informovat, ako dlho je mozne tento produkt uzivat?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem výživový doplnok ACTIValoe forte sa v prípade detoxikácie má užívať cca. 3 mesiace. Je však možné užívať aj dlhšie podľa toho k akému cieľu má slúžiť. Pre bližšie informácie ohľadne možnosti individuálneho užívania - kontaktujte našu info linku.
 • Pýta sa Peter | 15.05.2018
  je to také zdravé, keď to obsahuje toľko konzervačných látok?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, ACTIValoe forte obsahuje len dve konzervačné látky, ktoré sa na 90% dávajú do väčšiny potravín a výživových doplnkov. Obsahuje ich v najnižšom možnom množstve, aby sa produkt nepokazil. Na dennú dávku 15 ml spolu vychádzajú obe konzervačné látky na stopové množstvo. Keď si vezmete za príklad sladkosti, konzervy, salámy, párky a iné potravinové výrobky - môžete v nich nájsť celú škálu konzervačných látok. Dokonca aj ovocie a zelenina v obchodoch sa určitým spôsobom konzervujú. Napríklad na vyvolanie červenej farby u paradajok sa používa plyn.
 • Pýta sa hosť | 04.04.2018
  Dobrý deň. Zaujimalo by má či môže Aloe Vera dopomôcť k otehotneniu ? Vlastne tým že by bolo telo detoxikovane čiže vyčistené mi sa to teoreticky mohlo podariť ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Aloe vera vám v tomto prípade neodporúčame, skôr by sme Vás nasmerovali na produkt Barny´s InoCell forte, ktorý obsahuje kombináciu látok: inozitolu a inozitolhexafosfátu, ktorý bude vhodnejší pre podporu v oblasti plánovaného otehotnenia.
 • Pýta sa Júlia | 11.01.2018
  Dobrý deň,chcekla by som vedieť ,či je tento prípravok vyrábaný z geneticky modifikovanej suroviny
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, žiadny produkt značky Barny´s sa nevyrába z geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Ku každému preparátu máme potvrdenie aj o tejto položke. Filozofiou Barny´s je výhradné používanie len kvalitných surovín pre výrobu svojich preparátov a práve preto sa neradíme k lacným značkám. Práve kvalitné suroviny a patentované technológie výroby dávajú tejto značke kvalitu garancie.

Napísať recenziu

Certifikáty a štúdie

Aloe vera and the human immune system

Diabetes and Aloe Vera

Digestion and the immune system and Aloe Vera MPS

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať

Protokol merania aloínu

Výsledky merania na obsah aloínu.

Prevziať (455.55k)