Barny´s ACTIValoe Forte 500ml


Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život.

Nenechajte sa oklamať- štandardy, ktoré by mal zákazník požadovať pri Aloe Vera

500 ml

13,20 € s DPH

Cena KLUB: 12,20 € ?

- +

Barny´s ACTIValoe® Forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentom chránený vysokoakostný 100 % aloe gel  z ekologicky pestovaných listov Aloe barbadensis Miller.

Kvalita aloe vera je daná predovšetkým obsahom dôležitých polysacharidov. Barny´s ACTIValoe® Forte je preto štandardizovaný extrakt aloe vera až s 10 % celkovým zastúpením polysacharidov podľa hmotnosti a to vďaka patentovanej technológii výroby Qmatrix®. Práve táto technológia garantuje tú najvyššiu biologickú hodnotu finálnej suroviny. Vysoká koncentrácia polysacharidov zaručuje to, že sa v ACTIValoe® Forte zachovajú všetky biologicky aktívne látky, podobné látkam z čerstvej rastliny.

Čistota a kvalita ACTIValoe® je overená vedeckými analýzami a čistota surovín je preverená IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe).

Aloe vera obsahuje veľké množstvo látok, ktoré účinkujú vo vzájomnej súčinnosti. Medzi nimi sú vitamíny, aminokyseliny, enzýmy, polysacharidy a ďalšie aktívne látky.

POZOR

Pri vlastnom spracovaní rastliny aloe dochádza k riziku požitia aloínu, ktorý sa nachádza medzi gélom a šupou rastliny. Štipka tejto látky v praxi funguje ako silné preháňadlo a môže človeku spôsobiť nepríjemné laxatívne účinky.

Kľúčom k bezproblémovej biologickej účinnosti ACTIValoe® Forte je práve kontrola trávenia. Pri spracovaní aloe na ACTIValoe® Forte totiž dochádza k rozkladu veľkých polysacharidových molekúl, ktoré telo nedokáže absorbovať na stredné polysacharidové molekuly. Takto sa zvýši účinnosť aktívnych látok až trikrát a to bez rizika tráviacich ťažkostí.

 Barny´s ACTIValoe® Forte je vhodné na:

Tráviacu sústavu – pomáha podporovať trávenie, udržiavať normálnu funkciiu čriev, podporuje pravidelné vyprázdňovanie a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi ako súčasť zdravého životného štýlu (EFSA: ID 3721, 3947, 4331)

Imunitný systém – má detoxikačné, antibakteriálne a imunomodulačné vlastnosti, ako antioxidant ochraňuje pred voľnými radikálmi (EFSA: ID 1996, 3212, 3900)

Pokožku – podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky a výživu (EFSA: ID 1995)

 Pestovanie a spracovanie:

Dodávateľ suroviny spoločnosť Aloecorp poskytuje najširšie testovanú AloeVera dostupnú na trhu. Môžete sa spoľahnúť na maximálnu snahu spoločnosti Aloecorp dodávať tie najlepšie suroviny, aby ste to najlepšie mohli očakávať aj od vášho produktu. Garantujeme biologickú aktivitu demonštráciou účinnosti v pravidelných klinických testoch. Preto vám k zakúpenému produktu vždy priložíme certifikát s garanciou minimálne 10% polysacharidov k šarži, z ktorej váš produkt pochádza.

Spoločnosť Aloecorp, Inc. zberá a spracováva  aloe vera v súlade so smernicou „Čas, teplota a hygiena“ (TTS – Time, Temperature and Sanitation). Striktné hygienické výrobné postupy sa riadia smernicami, ktoré udávajú presný čas a teplotu pri spracovaní, aby sa zachovali biologicky účinné látky z rastliny aloe vera.

Vyrobené vo farmaceutickej kvalite štandardu GMP.

 ACTIValoe® je ochranná známka najväčšieho svetového výrobcu Aloe vera Aloecorp Inc., USA. Ako jediná surovina aloe je držiteľom certifikátu GRAS.

Opýtajte sa otázku

9 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa KRUPA STEFAN | 19.11.2019
  DOBRI DEN UžIVAM LEVOLAK ZODPOVEDA ALOE NIEčO TOMU
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, je možnosť, že užívanie ACTIValoe forte posilní účinok Laevolacu. Takže odporúčame minimálne dvojhodinový odstup v užívaní jednotlivých preparátov, resp. vôbec nekombinovať a vybrať si len jeden druh preparátu, ktorý budete užívať.
 • Pýta sa kristina keszegova | 13.11.2019
  Dobry den Ccem sa opytat ja beriem rano a večer Serapeptazu na lačno a imunologička mi doporučila brat k tomu vašu Barnys Activ Aloe Forte moja otazka je moze sa aj Aloe vera brat rano na lačno spolu so Serapeptazou ? Dakujem kristina
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, určite neodporúčame súbežné užívanie enzýmov spolu s ACTIValoe Forte. Medzi jednotlivými produktami sa odporúča urobiť si minimálne dvojhodinový odstup. Rovnako sa neodporúča užívať ACTIValoe forte pokiaľ užívate aj iné lieky, nielen výživové doplnky.
 • Pýta sa Peter 43 | 20.05.2019
  Užívam:Levetiracetam Accord 1000mg 1tab.ráno 1tab.večer.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v prípade pravidelného užívania tohto lieku Vám neodporúčame užívanie výživového doplnku ACTIValoe forte. Ale na podporu imunity ako aj celkové posilnenie organizmu Vám vieme odporučiť Kolostrum s beta-glukánmi. Odporúčame Vám pozrieť si bližšie info na webovej stránke.
 • Pýta sa Peter | 19.05.2019
  Dobrý deň moja otázka znie:je lepšie užívať tabl.či sirup?A môžem užívať Aloe keď sa liečim na epilepsiu?Beriem tabl.2×denne
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, aloe je určite lepšie užívať v podobe roztoku. Keďže neuvádzate či máte epilepsiu GM alebo PM, tak Vám nevieme relevantne poradiť. Je rozdiel či trpíte veľkými záchvatmi alebo len malými. Vzhľadom k nedostatku informácií Vám odporúčame poradiť sa s vaším neurológom, ktorý presne vie o aký druh epilepsie ide a aké lieky užívate.
 • Pýta sa Katarína | 01.05.2019
  Dobrý deň, chcem sa opýtať či produkt Activ aloe je vhodný pre kojacie matky?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, ACTIValoe forte nie je vhodný pre tehotné ani dojčiace ženy.
 • Pýta sa Maria Lonská | 03.04.2019
  Ake konzervačne látky obsahuje vyrobok??? vďaka
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok ACTIValoe forte obsahuje benzoan sodný a sorban draselný, ktoré uvádzame aj na etikete výrobku.
 • Pýta sa Michaela | 29.10.2018
  Pomáha pri akné?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, ACTIValoe forte podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky. Pre dosiahnutie tohto efektu sa odporúča každodenné užívanie v dávke 15 ml, ktoré sa rozmiešajú v 200 ml vody.
 • Pýta sa Peter | 22.05.2018
  Dobrý deň, je ACTIValoe vhodný aj pre pacientov s ulceróznou kolitídou? Čítal som, že vhodný produkt by nemal obsahovat aloe latex, pretože ten pôsobí laxatívne. Ďakujem za odpoveď.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, ACTIValoe forte je vyrobený z gélovej časti listu aloe, neobsahuje látky s laxatívnym účinkom. Odporúčam Vám poradiť sa s Vaším odborným lekárom o vhodnosti užívania produktov s obsahom aloe vera.
 • Pýta sa Dávid Herdics | 18.01.2018
  Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či konzervačné látky, ktoré dávate do výrobku ACTIValoe® nie sú zdraviu škodlivé? Za odpoveď ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Barny´s ACITValoe obsahuje dve konzervačné látky, ktoré sa bežne používajú v 80% všetkých potravín a výživových doplnkov. Nachádzajú sa tu v stopových množstvách, pretože Barny´s ACTIValoe forte obsahuje viac ako 200 biologicky aktívnych látok, ktoré je potrebné uchovať čo najdlhšiu dobu v aktívnej podobe.

Certifikáty a štúdie

Aloe vera and the human immune system

Diabetes and Aloe Vera

Digestion and the immune system and Aloe Vera MPS

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: