Kozmetika CARLMARK

Vyskúšajte profesionálnu 6-týždňovú liftingovú kúru a pocítťe rozdiel na vlastnej koži!

Kozmetika CARLMARK predstavuje poprednú technológiu v starostlivosti o pleť, ktorá vám prinesie úplne nový koncept krásy. Špeciálny 100 % čistý koncentrát raslinného kolagénu v kombinácií s jedinečou ovčou placentou tvorí dokonalý základ pre krásnu, hydratovanú a žiarivu pleť bez vrások, pigmentových škvŕn a neestetických jaziev.


CARLMARK COLLAGEN

Carlmark Collagen je unikátna forma miniatúrnych častíc rastlinného kolagénu, ktoré ľahko prenikajú až do najhlbších vrstiev pokožky. Táto špeciálne vyvinutá technológia s hĺbkovým prienikom a rýchlou absorpciou je dôležitá pri posilňovaní obnovy a prirodzenej tvorby vlastného kolagénu. Okrem toho obsahuje aminokyseliny a nukleové kyseliny, ktoré podporujú výživu pokožky a majú antioxidačný účinok. 

Keďže sa jedná o 100 % koncentrát, tak stačí aplikovať len 2-3 kvapky kolagénu, ktoré jemne vklepete bruškami prstov na čistú pleť. Postupnou absorpciou sa najskôr začne podporovať prirodzená tvorba vlastného kolagénu v pokožke, čím sa zvýši jej pevnosť a pružnosť. Na povrchu sa vytvorí hydrofilná vrstva, ktorá v pokožke zafixuje vlhkosť a pleť tak zostane dlhodobo hydratovaná. Táto forma ochrany taktiež obmedzí dopad negatívnych vplyvov na pokožku z jej okolia (napr.: smog, absorpcia UVA a pod.) Pokožka sa začne postupne zvláčňovať a zmäkčovať. Zvráskavené tkanivo sa zjemní a vyhladí, vďaka čomu sa výrazne zníži viditeľnosť vrások.

CarlMark Collagen
však nielenže vyhladzuje už existujúce vrásky, ale aj predchádza vzniku nových, čím spomaľuje celý proces starnutia pokožky tváre, krku aj dekoltu alebo ktorejkoľvek inej časti tela. Pre získanie ideálneho výsledného efektu odporúčame pravidelnú aplikáciu ráno, aby bola pokožka dostatočne hydratovaná, chránená, spevnená a svieža počas celého dňa. 


CARLMARK PLACENTA

Carlmark Placenta bola vyvinutá pomocou inovatívnych technológií a je obohatená o biologicky aktívne látky z buniek ovčej placenty. Tieto bunky sú bohaté na kyselinu ribonukleovú (RNA), kyselinu deoxyribonukleovú (DNA), kyselinu hyalurónovú, ako aj vitamíny A, B, C, D a K, minerálne látky vápnik, horčík, železo a meď. Pravidelným aplikovaním placenty sa pleť stáva viditeľne pevnejšia a mladšia, práve vďaka obsahu proteínov, ktoré pokožku hydratujú a spevnia. Proces starnutia pokožky sa viditeľne spomalí aj vďaka kyslenie hyalurónovej, ktorá napomáha k vyhladeniu vrások.


Vďaka koncentrovanej forme postačia iba 2-3 kvapky placenty k tomu, aby sa dostala až do spodných vrstiev pokožky, kde stimuluje regeneráciu buniek a zvýši krvnú cirkuláciu, čím podporí bunkové dýchanie. Kmeňové bunky napomáhajú opravovať poškodené kožné bunky v ľudskom tele, vďaka čomu dochádza k celkovému omladeniu a k regenerácii buniek, odstráneniu akýchkoľvek nevzhľadných jaziev, vrások alebo tmavých škvŕn (pigmentové). Placenta ovplyvňuje tónovanie pleti a vylepšuje jej prirodzený farebný odtieň.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame pravidelnú aplikáciu večer, aby mala pokožka dostatočne dlhý čas na regeneráciu a vyživenie pleti počas noci. Pri pravidelnom používaní sa aktivujú prírodné oleje obsiahnuté v pokožke, čím dochádza k jej celkovému rozjasneniu a spomaleniu procesu starnutia (anti-aging efekt).