Kozmetika CARLMARK

Pocíťte rozdiel na vlastnej koži! Vyskúšajte profesionálnu 6-týždňovú liftingovú kúru s kolagénom a placentou od značky CARLMARK.

Kozmetika CARLMARK

Kozmetika CARLMARK predstavuje poprednú technológiu v starostlivosti o pleť, ktorá vám prinesie úplne nový koncept krásy. Špeciálny 100 % čistý koncentrát rastlinného kolagénu v kombinácii s jedinečnou placentou tvoria dokonalý základ pre krásnu, hydratovanú a žiarivú pleť bez vrások, pigmentových škvŕn a neestetických jaziev.

Viac

CARLMARK COLLAGEN

CARLMARK COLLAGEN je unikátna forma miniatúrnych častíc rastlinného kolagénu, ktoré ľahko prenikajú až do najhlbších vrstiev pokožky. Táto špeciálne vyvinutá technológia s hĺbkovým prienikom a rýchlou absorpciou je dôležitá pri posilňovaní obnovy a prirodzenej tvorby vlastného kolagénu. Okrem toho obsahuje aj aminokyseliny a nukleové kyseliny, ktoré podporujú výživu pokožky a majú antioxidačný účinok.

Keďže je CARLMARK COLLAGEN 100 % koncentrát, stačí aplikovať iba 2-3 kvaptky kolagénu ,ktoré jemne vklepkáte bruškami prstov na vyčistenú pleť. Postupnou absorpciou sa najskôr začne podporovať prirodzená tvorba vlastného kolagénu v pokožke, čím sa zvýši jej pevnosť, pružnosť a elasticita. Na povrchu sa vytvorí hydrofilná vrstva, ktorá v pokožke zafixuje vlhkosť a pleť tak zostane dlhodobo hydratovaná. Táto forma ochrany taktiež obmedzí dopad negatívnych vplyvov na pokožku z jej okolia (napr.: smog, absorpcia UVA a pod.). Pokožka sa začne postupne zvláčňovať a zmäkčovať. Zvráskavené tkanivo sa zjemní a vyhladí, vďaka čomu sa výrazne zníži viditeľnosť vrások.

CARLMARK COLLAGEN však nielenže vyhladzuje vrásky, ale aj predchádza vzniku nových, čím spomaľuje celý proces starnutia pokožky tváre, krku aj dekoltu alebo ktorejkoľvej inej časti tela. Pre získanie ideálneho výsledného efektu odporúčame pravidelnú aplikáciu ráno, aby bola pokožka dostatočne hydratovaná, chránená, spevnená a svieža počas celého dňa.


CARLMARK PLACENTA

CARLMARK PLACENTA bola vyvinutá pomocou inovatívnych technológii a je obohatená o biologicky aktívne látky z buniek ovčej placenty. Tietu bunky sú bohaté na kyselinu ribonukleovú (RNA), kyselinu deoxyribonukleovú (DNA), kyselinu hyalurónovú, ako aj vitamín A, vitamín B, Vitamín C, vitamín D a vitamín K, minerálne látky vápnik, horčík, železo a meď. Pravidelným aplikovaním placenty je pleť viditeľne pevnejšia a mladšia, práve vďaka obsahu proteínov, ktoré pokožku hydratujú a spevnia. Proces starnutia pokožky sa viditeľne spomalí aj vďaka kyseline hyalurónovej, ktorá napomáha k vyhladeniu vrások.

Vďaka koncentrovanej forme postačia iba 2 - 3 kvapky ovčej placenty k tomu, aby sa dostala až do spodných vrstiev pokožky, kde stimuluje regeneráciu buniek a zvýši krvnú cirkuláciu, čím podporí bunkové dýchanie. Kmeňové bunky napomáhajú "opravovať" poškodené kožné bunky v ľudskom tele, čím dochádza k celkovému omladeniu a k regenerácii buniek, odstráneniu akýchkoľvek nevzhľadných jaziev, vrások a tmavých škvŕn (pigmentové škvrny). Placenta taktiež ovplyvňuje tónovanie pleti a vylepšuje jej prirodzený farebný odtieň.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame pravidelnú aplikáciu večer, aby mala pokožka dostatočne dlhý čas na regeneráciu a vyživenie pleti počas noci. Pri pravidelnom používaní sa aktivujú prírodné oleje obsiahnuté v pokože, čím dochádza k jej celkovému rozjasneniu a spomaleniu procesu starnutia (tzv. anti-aging efekt).