Barny’s® Inovo 5 Forte + Sioux MSM Super Forte 600 g

Balíček vhodný pre športovcov a seniorov.

48,50 € s DPH

Namiesto 50,50 €

Tento produkt je momentálne nedostupný.

Obsah balenia

Barny´s® Inovo 5 forte je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok obsahujúci 5+1 vysokokvalitných zložiek – glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén  II. typu,  kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Pri výskume a vývoji sa tím špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak toto unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom a správnym pomerom 5 ku 4.

Technológia výroby a hlavne kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom. Práve pre tieto skutočnosti je tento produkt tak obľubený medzi profesionálnymi športovcami a u odbornej verejnosti.

MSM (methylsulfonylmethan) je prirodzená forma organickej síry, tretieho najdôležitejšieho minerálu v tele.

Sioux MSM SUPER forte pre vaše kĺby a pohybový aparát s vitamínom C a s LÁTKOU MSM (methylsulfonylmethan) v neuveriteľnej koncentrácii 99,50 %.

+2 značkové kolagény COLLYSS® a CARTIDYSS®
Kolagén je jedným z najdôležitejších štrukturálnych proteínov v tele, ktoré tvoria 25% až 35% všetkých bielkovín v tele. Kolagén je dôležitou súčasťou šliach, väziva a kože, ako aj vlasov, nechtov, orgánov, krvných ciev, čriev a dokonca aj očí.

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

1 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
  • Pýta sa František Janiš | 11.05.2023
    Dobry den, Inovo 5 Forte + Sioux MSM Super Forte 600 g mame tuto kombinaciu a nikde sme nenasli jej uzivanie.Prosim poradte.Dakujem Janiš František
    Odpoveď:
    Dobrý deň, pán Janiš, produkt Barny’s® Inovo 5 forte sa štandardne užíva podľa odporúčaného dávkovania 1 tableta 2x za deň, najlepšie po jedle (ráno a večer). Produkt Barny’s® SiouX MSM Super Forte sa užíva podľa odporúčaného dávkovania 1/4 odmerky denne rozmiešanú v 250 ml vody, najlepšie ráno počas raňajok alebo po raňajkách. Medzi užívaním jednotlivých výživových doplnkov odporúčame dodržať časový rozostup aspoň 1 hodinu. S pozdravom, tím Barny’s®

Napísať recenziu

Barny’s® Inovo 5 Forte + Sioux MSM Super Forte 600 g

Barny’s® Inovo 5 Forte + Sioux MSM Super Forte 600 g

Balíček vhodný pre športovcov a seniorov.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: