Barny’s® Inovo 5 forte 90 cps + RoboFlex™ Forte 10 cps

Inovo 5 forte 5+ 1 účinných látok a RoboFlex™ Forte kombinácia rastlinných extraktov a vitamínov.

25,80 € s DPH

Tento produkt je momentálne nedostupný.

Inovo 5 forte je vhodné na dlhodobejšiu, 2- 3 mesačnú kúru, podľa rozsahu opotrebenia kĺbov, chrupiek a šliach. V kombinácii s Roboflexom dokáže zmierniť citeľné prejavy opotrebeného kĺbu. 

Pri každej ponúknutej kombinácii výživových doplnkov na kĺby sa snažíme ponúknuť vám indikácie, podľa ktorých si viete vybrať produkt vhodný práve pre vás. Prečo si však vybrať naše produkty?

1. zloženie "na krabičke" je rovnaké ako "v krabičke"
2. vybrané látky v produktoch sa navzájom dopĺňajú v správnom pomere pre ideálnu vstrebateľnosť a využiteľnosť ľudským organizmom
3. technológia výroby a čistenie obsahových látok
4. kvalita použitých surovín (napr. značkové kolagény COLLYSSTM a CARTIDYSSTM)
5. dobré recenzie od našich zákazníkov, dostupné na našej FB stránke Barny's SR


Barny´s® Inovo 5 forte je kombinovaný rastlinný a živočíšny profesionálny výživový doplnok obsahujúci 5+1 vysokokvalitných zložiek – glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén  II. typu,  kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak toto unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom.

Technológia výroby a hlavne kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom. Práve pre tieto skutočnosti je tento produkt tak obľubený medzi profesionálnymi športovcami a u odbornej verejnosti.

Pri výbere akéhokoľvek konkurenčného produktu odporúčame brať do úvahy okrem celkového zloženia aj vzájomné pomery jednotlivých látok, ako aj kvalitu vstupných surovín a technológiu výroby (to znamená, že nestačí len porovnávať množstvá látok napísaných na obale produktu). Napriek tomu, že sú názvy zložiek rovnaké, po užití vo forme doplnkov nemajú rovnaký účinok a využiteľnosť organizmom.

Odporúčame si pozrieť nasledovné články:

https://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/klbova-vyziva-ucinne-latky.html

https://www.cas.sk/clanok/402426/velky-test-volnopredajnych-doplnkov-ktory-pripravok-klby-naozaj-vyzivi/

https://www.dtest.cz/clanek-5049/test-kloubni-vyzivy-2016

https://www.restartnisa.sk/na-svoj-vek-nadmerne-zatazujes-klby-vyskusaj-inovo-5/

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

3 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Barbora | 13.01.2020
  Dobrý deň, boli mi odporučené tablety INOVO 5,syn má 13 rokov ,je hokejista v športovej záťaži. Neustále sa sťažuje na bolesť kolien.Mohol by užívať tento váš preparát?Prípadne v zníženej dávke? Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Inovo 5 forte nie je určený pre deti, ale osoby nad 18 rokov. Pokiaľ je však aktívny športovec, tak tam sa robia občas výnimky. Musíte však užívanie tohto doplnku konzultovať s lekárom Vášho syna a až po jeho schválení lekárom, Vám odporúčame užívanie 1/2 tablety na 1 deň. Máme však výživový doplnok s názvom Klokan, ktorý kombinuje 3 druhy kolagénu, obsahuje ak kyselinu hyalurónovú a chondroitín a glukozamín sulfát. Je možné ho užívať už od 3 rokov. Odporučili by sme pre Vášho syna, radšej tento produkt.
 • Pýta sa Sisko | 21.05.2019
  Zdravím ! Môžte mi poradiť ktorý prípravok použiť ? CHODIM cvicit 2xdo tyzdna mam 36rokov a v poslednom case ma trapia bolesti kolien dokonca som mala trhlinku na meniskuse a v okolí tekutinu . Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, odporučiť Vám vieme Inovo 5 forte 2x denne alebo TRIPLE blend extra silný 1/2 odmerku 1x za deň. Zároveň Vám odporúčame aj užívanie kolagénov.
 • Pýta sa Zaneta | 28.10.2018
  Dobrý deň, prosím čo je vhodne pre 73 ročného športového muža ? Na kĺby...
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, pokiaľ nemáte žiadne ťažkosti s kĺbmi, odporúčame len doplnenie kolagénov vo forme Klokan kapsúl. Pokiaľ však potrebujete doplniť komplexne výživné látky, odporúča sa niečo efektívnejšie napr.: Inovo 5 forte. Najsilnejší výživový doplnok z radu kĺbovej výživy máme Triple blend extra silný.

Napísať recenziu

Barny’s® Inovo 5 forte 90 cps + RoboFlex™ Forte 10 cps

Barny’s® Inovo 5 forte 90 cps + RoboFlex™ Forte 10 cps

Inovo 5 forte 5+ 1 účinných látok a RoboFlex™ Forte kombinácia rastlinných extraktov a vitamínov.

18 ďalších produktov v rovnakej kategórii: