Barny’s® CelaNext 30 cps

Kontrola zápalových reakcií, správna funkcia svalov a zdravé kosti.

16,20 € s DPH

- +

NOVÁ GENERÁCIA AKTÍVNYCH LÁTOK

Barny´s® CelaNext® je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok obsahujúci značkový komplex rastlinných extraktov v micelárnej forme z kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata) a kurkumy dlhej (Curcuma longa) s obsahom kyseliny boswelovej a kurkuminoidov (vrátane kurkumínu). Zmes je obohatená o vitamín D3, ktorý prispieva k udržaniu zdravých kostí a k udržaniu správne ho fungovania svalov (EFSA ID: 150, 155). Jedinečná micelárna technológia umožňuje ľahší vstup a prenos aktívnych látok v organizme, aby ich ten dokázal čo najúčinnejšie využiť. Šetrná extrakcia a separácia aktívnych látok umožňuje získanie vysokej koncentrácie kurkuminoidov (vrátane kurkumínu) a boswelových kyselín. Kurkumín ako jedna z hlavných aktívnych látok obsiahnutých v extrakte získanej z podzemku kurkumy dlhej, prispieva ku kontrole zápalových reakcií (EFSA ID: 2030).

PATENTOVANÁ MICELÁRNA TECHNOLÓGIA VÝROBY

Čo je micela? Micela je útvar zložený z jadra a obalovej časti.

Aktívna látka sa vo vnútri micely ľahšie prenesie do buniek organizmu.

Táto forma sa vyznačuje dobrou rozpustosťou vo vode a vysokou stabilitou.

ROZPUSTNOSŤ bežného sušeného extraktu v porovnaní s micelárnou formou. Lepšia rozpustnosť = lepšia biologická dostupnosť.

ROZPUSTNOSŤ bežného sušeného extraktu v porovnaní s micelárnou formou. Lepšia rozpustnosť = lepšia biologická dostupnosť.

PREČO JE EXTRAKT TEKUTÝ?

Aby sme čo najlepšie využili obrovský potenciál oboch extraktov, museli by sme ich denne skonzumovať obrovské množstvá, lebo účinnosť sa dokázala hlavne pri veľmi vysokých dávkach, ktoré je u produktov na trhu ťažké splniť. Obrovskú dávku sušených extraktov sme premenili na vysoko koncentrovaný roztok, v ktorom sú aktívne zložky uzatvorené vo vnútri MICIEL – guľovitých útvarov, ktoré aplikujeme do malého objemu kapsúl.

SPOLOČNÉ PÔSOBENIE, 3 RÔZNE MECHANIZMY:

1. KADIDLOVNÍK PILOVITÝ Boswellia serrata

- Prvé zmienky sa objavili pred 5000 rokmi v ajurvédskej medicíne.

- Výnimočný je obsahom až 85% boswelových kyselín, ktoré pútajú pozornosť vedcov v oblasti výskumu svalovo- kostrového systému.

2. KURKUMA DLHÁ Curcuma longa

- Koreň kurkumy je v tradičnej indickej medicíne známy viac ako 2000 rokov.

- Koreň obsahuje asi 5% kurkumínu a ďalších kurkuminoidov, ktoré sú zodpovedné za sýtu žltú farbu a sú to biologicky aktívne zložky. Pripisujú sa im mimoriadne vlastnosti, obsahujú vitamíny skupiny B (tiamín, niacín) a vitamín C.

- Kurkumín, ako jedna z hlavných aktívnych látok obsiahnutých v extrakte získanej z podzemku kurkumy dlhej, prispieva ku kontrole zápalových reakcií (EFSA ID: 2030).

3. VITAMÍN D3 (cholakalciferol)

- prispieva k udržaniu zdravých kostí a k udržaniu správne ho fungovania svalov (EFSA ID: 150, 155)

OBSAH BOSWELLOVÝCH KYSELÍN V 1 KAPSULE

Boswelové kyseliny minimálne 6% extraktu Boswellia serrata, čo zodpovedá 80% štandardného práškového extraktu kadidlovníka.

OBSAH KURKUMINOIDOV V 1 KAPSULE

Kurkuminoidy minimálne 3% extraktu Curcuma longa v 1 kapsule, čo zodpovedá 95% štandardného práškového extraktu kurkumy.

PREČO SME VYTVORILI TENTO PRODUKT?

V oblasti starostlivosti o pohybový aparát sme sa chceli pohúť opäť o krok ďalej. Pohyb bez obmedzeí je predsa to najlepšie, čo každý z ás môže pre seba urobiť.

Mnohými vedeckými štúdiami overené prírodé zložky extraktov kurkumy a kadidlovíka pilovitého majú v bežnej forme horšiu biologickú dostupnosť. To znamená, že náš orgaizmus ťažšie vstrebáva aktívne látky. Zistili sme však, že existuje stabilná a inovatíva micelárna technológia spracovania, vďaka ktorej vieme garantovať vysoký obsah aktívych látok a ich dobrý prenos v organizme.

Tal sme nadviazali na úspech celosvetovo uznávaného Celadrinu®, ktorý sme posunuli na vyšši level, aby zapadal k nášmu portfóliu profesionálnch produktov pre podporu správnej funkcie chrupaviek a kostí. Nová generácia aktívnych zložiek v podobe produktu CelaNext® doplnila naše obľúbené a legendárne doplnky výživy. 

MOŽNOSTI KOMBINÁCIE:


Hmotnosť:
 19,35 g  ± 5 % (30 kapsúl po 0,645 g). Krajina pôvodu: Česká republika.

Výrobca: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Pharma United Inc., Kanada, člen Kanadskej obchodnej komory, Jakubská 647/2, 110 00 Praha, Česká republika. Distribútor: natural supplements s.r.o., Kmeťkova 1, 949 01 Nitra, Slovenská republika, e-mail: info@barnys.sk, www.barnys.sk, infolinka: 0850 184 314.

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)

Napísať recenziu

18 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať

Protokol č. 055245/21

Protokol s výsledkami na stanovenie gliadínu/lepku.

Prevziať (139.25k)