Barny's Inovo 5 Forte + Sioux MSM Super Forte 600 g

BALÍK 3 VHODNÝ PRE ŠPORTOVCOV, DÁMY A SENIOROV.

48,50 € s DPH

Namiesto 49,80 €

- +

Obsah balenia

Barny´s® Inovo 5 forte je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok obsahujúci 5+1 vysokokvalitných zložiek – glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén  II. typu,  kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Pri výskume a vývoji sa tím špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak toto unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom a správnym pomerom 5 ku 4.

Technológia výroby a hlavne kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom. Práve pre tieto skutočnosti je tento produkt tak obľubený medzi profesionálnymi športovcami a u odbornej verejnosti.

MSM (methylsulfonylmethan) je prirodzená forma organickej síry, tretieho najdôležitejšieho minerálu v tele.

Sioux MSM SUPER forte pre vaše kĺby a pohybový aparát s vitamínom C a s LÁTKOU MSM (methylsulfonylmethan) v neuveriteľnej koncentrácii 99,50 %.

+2 značkové kolagény COLLYSS® a CARTIDYSS®
Kolagén je jedným z najdôležitejších štrukturálnych proteínov v tele, ktoré tvoria 25% až 35% všetkých bielkovín v tele. Kolagén je dôležitou súčasťou šliach, väziva a kože, ako aj vlasov, nechtov, orgánov, krvných ciev, čriev a dokonca aj očí.

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii: