Barny’s® OSTEOeffect™ 325g

Kombinácia viac ako 70 aktívnych látok z prirodzeného zdroja- zvápenatenej červenej morskej riasy rodu Lithotamnion, prináša pevný základ pre vaše kosti.
Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí.
Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/ využitiu vápnika. 

13,77 € s DPH

-10%

Pôvodná cena: 15,30 € s DPH

Pozor: Posledné kusy na sklade!

- +

K udržaniu si zdravých kostí, musí strava obsahovať nielen dostatočné množstvo vápnika, ale aj iné minerálne látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú kostný metabolizmus, a to hlavne vo forme, ktorá bude ľahko vstrebateľná a využiteľná organizmom.

Výživový doplnok Barny's® OSTEOeffect™ okrem minerálnej látky vápnik, obsahuje aj ďalšie minerály vo forme morského komplexu: Barny's Sea Complex (vápnik, horčík, selén, bór, meď, zinok, fosfor, železo, sodík, jód a i.) - teda v prirodzenej forme.

Barny's® OSTEOeffect je kombinovaný minerálny a vitamínový výživový doplnok obsahujúci minerálnu látku vápnik, ktorý je potrebný na udržanie zdravých kostí (EFSA: ID 224) a ďalšie minerály vo forme morského komplexu. Je zdrojom vitamínu D, ktorý prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a prispieva k udržaniu zdravých kostí (EFSA: ID 150, 152) a vitamínu C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii chrupaviek a kostí (EFSA: ID 131, 149).

Barny's® OSTEOeffect™  nie je liek, ale výživový doplnok. Obsahuje široké spektrum minerálnych látok z prírodných zdrojov. Nemá vedľajšie účinky a je možné ho kombinovať s liekmi.

Viac o výnimočnom zložení Osteoeffectu si môžete prečítať aj u nás v článku :)

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

8 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Tibi | 14.01.2020
  Som po onkologickej liečbe a zistili mi osteopéniu. Mám 47 rokov, môžem tento produkt užívať ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok OSTEOeffect môžete pokojne užívať na podporu prirodzenej osifikácie (tvorby nového kostného tkaniva). Obsahuje veľa minerálnmych látok v ich bioaktívnej podobe. Dovolíme si Vám poradiť, aby ste sa na našej stránke pozreli aj na výživový doplnok InoCell forte, ktorý odporúčame ako podporný minerálny výživový doplnok pre klientov s onkologickými ochoreniami alebo po liečbe chemoterapeutikami.
 • Pýta sa Ondris | 17.08.2019
  Som 4roky po operácii kolena chrupavky, opitam sa pomôže tento produkt? Hrám tenis, ďakujem za odpoveď
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, na Vami spomínané ťažkosti by sa Vám viac hodil výživový doplnok SuperMix, resp. Inovo 5 forte, ktoré sú zacielené na chrupavky.
 • Pýta sa renata | 11.04.2019
  Zaujímalo by ma, či je to vyrobené v Kanade alebo v Čechach?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Barny´s je renomovaná Kanadská značka, ktorá si svoje garantované suroviny dováža z Kanady, Ameriky, Japonska, Francúzska a iných krajín sveta. Výroba jednotlivých výživových doplnkov zahŕňa v sebe niekoľko fáz a prebieha v rôznych krajinách vrátane Kanady. Záverečná finalizácia produktov ako je napríklad balenie, lepenie etikiet a podobne, sa uskutočňuje ako v Českej republike tak aj na Slovensku, pretože každý výrobok musí byť opatrený etiketou v spisovnom jazyku danej krajiny, kde sa predáva. Na každom výživovom doplnku je potom uvedená krajina pôvodu suroviny alebo primárnej suroviny, aby boli naši klienti informovaný o pôvode suroviny ako aj výrobca, ktorý má pre Európu centrálu v Českej republike .
 • Pýta sa Beáta Virostková | 26.02.2019
  Stratila som odmerku - ako si mám stanoviť dennú dávku ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, denná dávka pri výživovom doplnku je stanovená na 1 odmerku, čo je vlastne 4,8 g. Odporúčame Vám odmerať takúto dávku na kuchynskej váhe a vyskúšať, či to bude jedna kávová alebo polievková lyžica. Odmerky sú vždy dané k produktom špeciálne podľa stanovenej dennej dávky.
 • Pýta sa Ondrej | 28.10.2018
  Dobrý deň. Momentálne užívam na miernu artrózu kombináciu Inovo 5 Forte a Celadrin. Nakoľko mám aj osteoporózu, rád by som vedel, či môžem bez problémov zaradiť do užívania aj OSTEOeffect plus, ktorý tiež obsahuje MSM a či nebude denný príjem tejto látky prekročený? Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem. Inovo 5 forte je výživový doplnok, ktorý obsahuje tzv. chondroprotektívne látky a tie treba užívať minimálne po dobu 3 mesiacov na dosiahnutie požadovaného efektu. Potom sa robí trojmesačná prestávka v užívaní a opätovne sa nasadzujú tzv. chondroprotektívne látky na ďalšie tri mesiace. Počas trojmesačnej prestávky sa odporúča užívanie OSTEOeffectu plus. Takto sa ani jeden výživový doplnok nebude kryť. A čo sa týka dávky MSM - je prípustná až do 4 g denne.
 • Pýta sa Mária | 10.09.2018
  Dobrý den, poprosím o radu , pomože to aj staršiemu človeku? 86 ročný pán- osteoporoza, bolesti klbov,dolných končatin,.....lieči sa na vysoký tlak , na riedenie krvi uživa ELIGUIS 2,5 MG Dakujem Mária
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, OSTEOefect plus je vhodný výživový doplnok najmä pre klientov vo vyššom veku, teda aj pre 86 ročného pána. Samozrejme, že ho odporúčame užívať s dvojhodinovým odstupom od liekov, ktoré bežne užíva.
 • Pýta sa Jozef | 29.08.2018
  Dobrý deň, na českej verzii stránky je na prípravok OSTEOeffect akcia 1 + 1 zadarmo, po presmerovaní na SK verziu tovar nie je v akciii. Prečo? To si mám vážne nechať prípravok poslať z českej stránky na českú adresu a následne preposielať na slovensko, aby ma to vyšlo lacnejšie?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem. Česká strana si organizuje svoje vlastné akcie na území svojho štátu. Tu na Slovensku platia iné akcie. V prípade bližších informácií ohľadne akcií platných na Slovensku prosím kontaktujte našu infolinku.
 • Pýta sa Michal | 14.08.2018
  Dobrý deň.Chcem a spýtať,pomáha tento produkt aj pri bolestiach kľbov,konkrétne kolien? Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, produkt OSTEOeffect plus je prioritne koncipovaný, aby podporoval mineralizáciu spojivového tkaniva - vrátane kostí aj kĺbov. Na Vami spomenuté ťažkosti by bol vhodnejší produkt TRIPLE blend extra silný, ktorý obsahuje tzv. chondroprotektívne látky.

Napísať recenziu

Barny’s® OSTEOeffect™ 325g

Barny’s® OSTEOeffect™ 325g

Kombinácia viac ako 70 aktívnych látok z prirodzeného zdroja- zvápenatenej červenej morskej riasy rodu Lithotamnion, prináša pevný základ pre vaše kosti.
Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí.
Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/ využitiu vápnika. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať

Protokol č. 051201/21

Protokol s výsledkami na stanovenie gliadínu/lepku.

Prevziať (118.13k)