Barny´s SuperMix 60 tbl

Silnejšia náhrada veľmi obľúbeného prípravku MSM. Pôvodná receptúra sa obohatila o kolagén a vitamín C.

60 tbl

17,50 € s DPH

Cena KLUB: 16,20 € ?

- +

Barny´s SuperMix je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok, ktorý obsahuje glukózamín sulfát, MSM, kolagén II.typu, štandardizované extrakty boráka lekárskeho, ďumbiera lekárskeho, kurkumy dlhej, kadidlovníka pilovitého doplneného o vitamín C, ktorý prispieva k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí.

Unikátny komplexný preparát zostavený tímom výživových špecialistov. Glukózamín sulfát získaný zo schránok kôrovcov a čistý hydrolyzovaný kurací kolagén II.typu tvoria prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky. Rastlinné extrakty s odkazom na historické používanie v ľudovom liečiteľstve podčiarkujú jedinečné zloženie produktu.

Opýtajte sa otázku

4 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Ladislav Kohut | 25.01.2019
  ako dlho sa berie ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, SuperMix sa odporúča užívať v dĺžke od jedného až po tri mesiace za sebou.
 • Pýta sa Alžbeta | 01.09.2018
  Dobrý deň prajem, mám 16 ročného vnuka športovca - futbalistu. Pravdepodobne z dôvodu rastu má problemy s kĺbmi, ktoré mu pri chôdzi doslovne vŕzgajú a pukajú. Prosím Vás poraďte mi, ktorý z doplnkov výživy s obsahom kolagénu by mohol vo svojom veku užívať. Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, vieme odporučiť aj niekoľko vhodných výživových doplnkov. Klokan, ktorý obsahuje tri druhy kolagénov a SuperMix, ktorý obsahuje aj chondroprotektívne látky. Oba produkty sú vhodné pre jeho vekovú kategóriu a fyzickú záťaž, ktorú vydáva športovaním.
 • Pýta sa Emília Frková | 27.07.2018
  Mam diagnostikovanú spondylartrózu chrbtice a na krčnej chrbtici osteochondrózu stavcov C5-6.Tá krčná chrbtica mi spôsobuje bolesť.Chcem sa spýtať,či by mi niektorý z vašich prípravkov mohol pomôcť.Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, vedeli by sme Vám odporučiť niekoľko produktov z radu Barny´s. V prvom rade našu novinku: OSTEOeffect plus, ktorý je vhodný na mineralizáciu kostí ako aj TRIPLE blend extra silný a Celadrin forte. Pre podrobnejšie informácie odporúčame zavolať na infolinku.
 • Pýta sa Jana | 05.04.2018
  Dobrý deň chcela by som sa spýtať či tento produkt je možné zakúpiť aj v lekárňach.... ďakujem Čižmarová
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, áno spomenutý produkt: Barny´s SuperMix je možné zakúpiť v lekárňach.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: