Znížená cena! HypnoX STOPstress akciové balenie
Barny’s® HypnoX® STOPstress 3 x 10 cps

Barny’s® HypnoX® STOPstress 3 x 10 cps

Stres má prsty úplne v všetkom! Ale taktiež podráždenosť a úzkosť ničí zdravie viac než sme si doteraz mysleli. HypnoX® STOPstress je účinný vďaka patentovanej prírodnej substancii.

10 cps

18,97 € s DPH

-7%

Pôvodná cena: 20,40 € s DPH

Namiesto 19,27 €

- +

Obsah balenia

Podľa poznatkov medicíny sa dlhodobý stres považuje za jedného z vinníkov alebo spúšťacích mechanizmov mnohých závažných ochorení.

Barny´s HypnoX®STOPstress je živočíšny výživový doplnok zložený z unikátnej patentom chránenej ingrediencie Lactium® a vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky.

Lactium® je hydrolyzát mliečneho proteínu, ktorý získal v roku 2004 bronzovú medailu za Best Inovation in Health Ingredients Europe – HIE (Najlepšia inovácia zo zdravotných ingrediencií v Európe).

Ako vzniklo Lactium®?

Vedci zistili, že pokojný stav, ktoré má bábätko po vypití mlieka, je spojený s enzýmami prítomnými v jeho trávení. Čím sme však starší, túto schopnosť strácame. Vedcom vo Francúzsku sa po 12-tich rokoch výskumu podarilo hydrolizáciou mliečneho proteínu vytvoriť látku Lactium®. Prirodzenou cestou tak dokáže človeku prinavrátiť schopnosť vyprodukovať bioaktívny peptid, prítomný u bábätiek po vypití mlieka. 

Preparát Barny´s HypnoX® STOPstress je nenávykový, bez vedľajších účinkov. Lactium® je držiteľom certifikátu o najvyššej bezpečnosti GRAS (Peptony - Lactium® - Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv FDA).

Upozornenie: Bez lepku.

Vyskúšajte aj ďalšie produkty z rady HypnoX®

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

2 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Slavka Rybárová | 14.11.2018
  Dobrý deň prajem, je možné použiť Váš produkt aj pri tetánii a bezlaktózovej diéte?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok obsahuje mliečnu bielkovinu a nie mliečny cukor, takže je možné ho užívať aj pri laktózovej intolerancii v odporúčanom dávkovaní. Tetánia je syndróm zvýšenej nervovo-svalovej dráždivosti takže užívanie mliečnej bielkoviny nie je kontraindikované. Môžete pri tejto diagnóze pokojne spomínaný doplnok užívať.
 • Pýta sa Raisová Margita | 13.11.2018
  Rada by som vedela či sa dá užiť jednorázovo 2 kps alebo denne 3x1.a aká je maximálna denná dávka hypnox tolerance. Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, dávkovanie pri výživovom doplnku Hypnox tolerance je 1 kapsula denne, ktorá sa užíva ráno spolu s jedlom.

Napísať recenziu

Barny’s® HypnoX® STOPstress 3 x 10 cps

Barny’s® HypnoX® STOPstress 3 x 10 cps

Stres má prsty úplne v všetkom! Ale taktiež podráždenosť a úzkosť ničí zdravie viac než sme si doteraz mysleli. HypnoX® STOPstress je účinný vďaka patentovanej prírodnej substancii.

10 cps

Prevziať

Protokol č. 077032/22

Protokol s výsledkami na stanovenie gliadínu/lepku.

Prevziať (106.15k)