Barny´s Hypnox forte plus 20 tbl

Barny´s Hypnox® FORTE plus je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok zložený zo silného extraktu viacerých bylín a vitamínu B6, ktorý je vhodný pre správnu činnosť nervovej sústavy.

20 tbl

7,90 € s DPH

- +

Barny´s Hypnox® FORTEplus je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok zložený zo silného extraktu viacerých bylín a vitamínu B6, ktorý je vhodný pre správnu činnosť nervovej sústavy. Mechanizmus účinku spočíva v kombinácii účinných látok z chmelu otáčavého, valeriány lekárskej, mučenky opletavej, medovky lekárskej a vitamínu B6. Už od dávnych čias sa tieto byliny používali ako tradičné prostriedky pri stavoch podráždenosti a nespavosti. Ani dlhodobé užívanie preparátu Barny´s Hypnox® FORTEplus nevyvoláva návyk.

Zloženie aktívnych látok:

v 1 tabletke

RDA*

Extrakt z koreňa valeriány lekárskej -Valeriana officinalis (extrakt 3:1; 0,8% kyseliny valérovej)

150 mg

nie je stanovené

Extrakt zo šištíc chmeľu otáčavého - Humulus lupulus (extrakt 4:1)

120 mg

nie je stanovené

Extrakt z vňati mučenky opletavej - Passiflora incarnata (extrakt 4:1)

120 mg

nie je stanovené

Extrakt z listu medovky lekárskej – Melissa officinalis (extrakt 5:1)

10 mg

nie je stanovené

Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

1,4 mg

100 %

                           *RDA – odporúčaná denná dávka

Chmeľ otáčavý (Humulus lupulus) – obsahuje hlavne silice, flavonoidy, chmeľové horčiny a látky s ukľudňujúcim účinkom. Využíva sa pre svoje ukľudňujúce a ďalšie pozitívne účinky na ľudský organizmus. Chmeľ bol tradičným prostriedkom pri stavoch podráždenosti a nespavosti. Hlavným zdrojom sú chmeľové šišky. Obsah jednotlivých látok sa môže líšiť podľa miesta a druhu chmeľu, preto je v preparáte Barny´s Hypnox™ forte plus obsiahnutá forma štandardizovaného extraktu s konštantným obsahom látok.

Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) – je jednou z najčastejšie používaných rastlín pri nervových problémoch. Obsahuje kyselinu valérovú, bioflavonoidy a terpenické látky. Má významný ukľudňujúci účinok.

Mučenka opletavá (Passiflora incarnata) – tato mýtická bylina pochádza z Južnej Ameriky. Extrakt z vňati mučenky je známy svojím ukľudňujúcim účinkom pri psychickom napätí, zlom zaspávaní, podráždenosti a strachu. Posledné prieskumy pripisujú tento účinok obsiahnutým benzoflavónom a ich derivátom.

Medovka lekárska (Melissa officinalis) – pôsobí sedatívne, má ukľudňujúce účinky, najmä pri strese.

Obsah zložiek v 1 tabletke:

Objemové činidlo – mikrokryštalická celulóza, extrakt z koreňa valeriány lekárskej,  extrakt zo šištíc chmeľu otáčavého, extrakt z vňati mučenky opletavej, stabilizátor - fosforečnan vápenatý, povlaková látka – hydroxypropylmetylcelulóza, polyvidon, extrakt z listu medovky lekárskej, emulgátor – stearan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

4 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Eva | 16.06.2019
  Dobrý deň, chcela by som sa popýtať.....rozhodujem sa medzi hypnox forte a benosenom.....čo je lepšie na ukľudnenie pred spaním a teda aj následným spánkom a či je možné užívať zároveň aj melatonín......HF má väčší obsah valeriány, takže by mal byť účinnejší na spánok ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Hypnox forte plus je rastlinný a vitamínový komplex, ktorý slúži na podporu navodenia spánku. Obsah jednotlivých rastlinných extraktov je v pomere, ktorý umožní rýchly efekt pôsobenia, užíva sa pol hodinu pred spaním. Čo sa týka vami spomenutého produktu, nemôžeme sa vyjadriť, presné zloženie a účinnosť pozná len výrobca. Melatonín je hormón, ktorý spolu so serotonínom zabezpečuje cirkadiánny rytmus, teda striedanie bdelej a spánkovej fázy dňa. Telo si ho dokáže samé produkovať v určitom množstve. Umelo dodávaný by mohol ovplyvniť jeho prirodzenú tvorbu v tele. Odporúčame Vám konzultovať užívanie takéhoto produktu s vaším lekárom.
 • Pýta sa Siska | 09.01.2019
  Vážený pan, Chcela by som vedieť či treba užívať každý deň?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Hypnox forte plus je doplnok podporujúci lepší komfort pri zaspávaní a odporúča sa ho užívať podľa potreby. Pokiaľ máte problém s fázou zaspávania, tak ho môžete užívať pravidelne v odporúčanom dávkovaní. Pokiaľ však máte problém s fázou zaspávania z dôvodu príležitostných problémov alebo pri strese, či emočnom vypätí, tak odporúčame, len príležitostné užívanie.
 • Pýta sa Emilia Mikova | 11.11.2018
  Je hypnox forte bez gluténu?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, tento produkt nie je vhodný pre celiatikov.
 • Pýta sa Eva Maruskova | 10.07.2018
  Mozem brat q10 s liekom na riedenie krvi dakujem za odpoved
  Odpoveď:

Napísať recenziu

Barny´s Hypnox forte plus 20 tbl

Barny´s Hypnox forte plus 20 tbl

Barny´s Hypnox® FORTE plus je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok zložený zo silného extraktu viacerých bylín a vitamínu B6, ktorý je vhodný pre správnu činnosť nervovej sústavy.

20 tbl

Certifikáty a štúdie