Barny’s® HypnoX® forte plus 20 tbl

Barny´s Hypnox® FORTE plus je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok zložený zo silného extraktu viacerých bylín a vitamínu B6, ktorý je vhodný pre správnu činnosť nervovej sústavy.

20 tbl

7,90 € s DPH

- +

Barny's HypnoX® FORTEplus je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok zložený zo silného extraktu viacerých bylín a vitamínu B6, ktorý je vhodný pre správnu činnosť nervovej sústavy. Mechanizmus účinku spočíva v kombinácii účinných látok z chmelu otáčavého, valeriány lekárskej, mučenky opletavej, medovky lekárskej a vitamínu B6. Už od dávnych čias sa tieto byliny používali ako tradičné prostriedky pri stavoch podráždenosti a nespavosti. Ani dlhodobé užívanie preparátu Barny's HypnoX® FORTEplus nevyvoláva návyk.

Chmeľ obyčajný (Humulus lupulus) – obsahuje hlavne silice, flavonoidy, chmeľové horčiny a látky s ukľudňujúcim účinkom. Využíva sa pre svoje ukľudňujúce a ďalšie pozitívne účinky na ľudský organizmus. Chmeľ bol tradičným prostriedkom pri stavoch podráždenosti a nespavosti. Hlavným zdrojom sú chmeľové šišky. Obsah jednotlivých látok sa môže líšiť podľa miesta a druhu chmeľu, preto je v preparáte Barny's Hypnox™ forte plus obsiahnutá forma štandardizovaného extraktu s konštantným obsahom látok. Chmeľ obyčajný má upokojujúci účinok a prispieva k podpore dobrého spánku (EFSA: ID 3710).

Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) – je jednou z najčastejšie používaných rastlín pri nervových problémoch. Obsahuje kyselinu valérovú, bioflavonoidy a terpenické látky. Má významný ukľudňujúci účinok.

Mučenka opletavá (Passiflora incarnata) – tato mýtická bylina pochádza z Južnej Ameriky. Extrakt z vňati mučenky je známy svojím ukľudňujúcim účinkom pri psychickom napätí, zlom zaspávaní, podráždenosti a strachu. Posledné prieskumy pripisujú tento účinok obsiahnutým benzoflavónom a ich derivátom.

Medovka lekárska (Melissa officinalis) – pôsobí sedatívne, má ukľudňujúce účinky, najmä pri strese.

Ďalšie produkty z rady HypnoX®

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

5 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Jana | 27.01.2023
  Dobrý deň, môže sa hypnox forte alebo s melatonínom v tehotenstve? Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok HypnoX® MELATONÍN sa neodporúča užívať tehotným ani dojčiacim ženám, kým pri výživovom doplnku HypnoX® forte plus sa v prípade odporúčania gynekológom, na základe Vášho celkového aktuálneho zdravotného stavu (nie pri rizikovom tehotenstve), môže povoliť jeho užívanie. Z vyššie uvedeného vyplýva, že sa pri HypnoX® forte plus odporúča konzultácia s Vaším gynekológom, a až po jeho odsúhlasení je možné spomínaný doplnok bezpečne užívať.
 • Pýta sa Adriana | 11.07.2022
  Zdravím, chcem vedieť či môžem užívať hypo x forte ak beriem ráno a večer cardilan a rytmonom tablety. Ďakuje za odpoveď
  Odpoveď:
 • Pýta sa Eva | 16.06.2019
  Dobrý deň, chcela by som sa popýtať.....rozhodujem sa medzi hypnox forte a benosenom.....čo je lepšie na ukľudnenie pred spaním a teda aj následným spánkom a či je možné užívať zároveň aj melatonín......HF má väčší obsah valeriány, takže by mal byť účinnejší na spánok ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Hypnox forte plus je rastlinný a vitamínový komplex, ktorý slúži na podporu navodenia spánku. Obsah jednotlivých rastlinných extraktov je v pomere, ktorý umožní rýchly efekt pôsobenia, užíva sa pol hodinu pred spaním. Čo sa týka vami spomenutého produktu, nemôžeme sa vyjadriť, presné zloženie a účinnosť pozná len výrobca. Melatonín je hormón, ktorý spolu so serotonínom zabezpečuje cirkadiánny rytmus, teda striedanie bdelej a spánkovej fázy dňa. Telo si ho dokáže samé produkovať v určitom množstve. Umelo dodávaný by mohol ovplyvniť jeho prirodzenú tvorbu v tele. Odporúčame Vám konzultovať užívanie takéhoto produktu s vaším lekárom.
 • Pýta sa Siska | 09.01.2019
  Vážený pan, Chcela by som vedieť či treba užívať každý deň?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Hypnox forte plus je doplnok podporujúci lepší komfort pri zaspávaní a odporúča sa ho užívať podľa potreby. Pokiaľ máte problém s fázou zaspávania, tak ho môžete užívať pravidelne v odporúčanom dávkovaní. Pokiaľ však máte problém s fázou zaspávania z dôvodu príležitostných problémov alebo pri strese, či emočnom vypätí, tak odporúčame, len príležitostné užívanie.
 • Pýta sa Emilia Mikova | 11.11.2018
  Je hypnox forte bez gluténu?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, tento produkt nie je vhodný pre celiatikov.

Napísať recenziu

Barny’s® HypnoX® forte plus 20 tbl

Barny’s® HypnoX® forte plus 20 tbl

Barny´s Hypnox® FORTE plus je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok zložený zo silného extraktu viacerých bylín a vitamínu B6, ktorý je vhodný pre správnu činnosť nervovej sústavy.

20 tbl

Certifikáty a štúdie