Barny´s Hypnox tolerance 10 cps

Stres má prsty úplne v všetkom! Ale taktiež podráždenosť a úzkosť ničí zdravie viac než sme si doteraz mysleli. HypnoX® tolerance je účinný vďaka patentovanej prírodnej substancii.

10 cps

7,30 € s DPH

- +

Podľa poznatkov medicíny sa dlhodobý stres považuje za jedného z vinníkov alebo spúšťacích mechanizmov mnohých závažných ochorení.

Barny´s HypnoX® tolerance je živočíšny výživový doplnok zložený z unikátnej patentom chránenej ingrediencie Lactium® a vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky.

Lactium® je hydrolyzát mliečneho proteínu, ktorý získal v roku 2004 bronzovú medailu za Best Inovation in Health Ingredients Europe – HIE (Najlepšia inovácia zo zdravotných ingrediencií v Európe).

Ako vzniklo Lactium®?

Vedci zistili, že pokojný stav, ktoré má bábätko po vypití mlieka, je spojený s enzýmami prítomnými v jeho trávení. Čím sme však starší, túto schopnosť strácame. Vedcom vo Francúzsku sa po 12-tich rokoch výskumu podarilo hydrolizáciou mliečneho proteínu vytvoriť látku Lactium®. Prirodzenou cestou tak dokáže človeku prinavrátiť schopnosť vyprodukovať bioaktívny peptid, prítomný u bábätiek po vypití mlieka. 

Preparát Barny´s HypnoX® tolerance je nenávykový, bez vedľajších účinkov. Lactium® je držiteľom certifikátu o najvyššej bezpečnosti GRAS (Peptony - Lactium® - Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv FDA).

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

4 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Tatiana | 05.10.2019
  Dobrý deň chcem sa opýtať, môže tento produkt použiť dieťa má 16 rokov? Ďakujem za odpoveď Bucherová
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, áno môže používať, výživový doplnok obsahuje hydrolyzát mliečneho proteínu. Neodporúčame však dlhodobé užívanie, produkt je vhodný najmä v období nervového vypätia.
 • Pýta sa David | 10.08.2019
  Dobrý deň chcel by som sa opýtať či môžem toto užívať keď mám alergiu na kravské mlieko ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v prípade, kedy máte alergiu na kravské mlieko môže byť tento produkt pre vás nevhodný. Bolo by pre Vás vhodné, zistiť, na čo konkrétne z mlieka ste alergický. Či na kravskú bielkovinu alebo na cukor. V každom prípade Vám tento výživový doplnok neodporúčame.
 • Pýta sa Alena | 09.10.2018
  Dobrý deň. Môžem ho uživat ked užívam Concor Tritace Miogammu Glicladu na diabetes gingio Grimodin a ibalgin mam problemi s chrbticou.Dakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, užívanie výživového doplnku Hypnox Tolerance Vám neodporúčame - nemal by sa užívať spolu s liekom Concor a dokonca podľa správnosti by ste ani Ibalgin nemali kombinovať s liekom Concor, ale to už určite máte konzultované s vaším kardiológom.
 • Pýta sa Alžbeta | 03.07.2018
  Dobrý deň prajem, môžem ho užívať, ked užívam xanax 0,5 dvakrát denne a večer ešte mirzaten 45 mg. Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Hypnox tolerance obsahuje hydrolyzát mliečneho proteínu. Pokiaľ dodržíte dvojhodinový odstup od užitia vašich liekov, tak by to malo byť v poriadku. Jedine, keď máte laktózovú intoleranciu, tak tento produkt neodporúčam. Pre istotu Vám však odporúčam konzultovať užívanie tohto výživového doplnku s vaším odborným lekárom, ten pozná vašu osobnú anamnézu najlepšie ako aj zloženie spomínaných liekov, resp. liekové interakcie.

Napísať recenziu

Barny´s Hypnox tolerance 10 cps

Barny´s Hypnox tolerance 10 cps

Stres má prsty úplne v všetkom! Ale taktiež podráždenosť a úzkosť ničí zdravie viac než sme si doteraz mysleli. HypnoX® tolerance je účinný vďaka patentovanej prírodnej substancii.

10 cps

Certifikáty a štúdie