Barny’s® Kĺbový balík CelaNEXT 30 cps + Inovo 5 forte 90 tbl

Najefektívnejšía kombinácia od Barny's nielen pre profi športovcov. 

Suplementácia na báze chondroprotektívnych látok a silného protizápalového efektu. 

38,50 € s DPH

Namiesto 40,70 €

Tento produkt je momentálne nedostupný.

Obsah balenia

DVA PRODUKTY, DVE ODLIŠNÉ ZLOŽENIA, JEDEN CIEĽ

INOVO 5 forte

Inovo 5 forte je komplexná kĺbová výživa, ktorá získala ocenenie - najlepší kĺbový preparát podľa dTest 2016. 

Využite zvýhodnenú cenu klub pri kúpe našej najefektívnejšej dvojkombinácie.

Barny's® Inovo 5 forte predstavuje prvú komplexnú kĺbovú výživu s obsahom 5 + 1 zložiek pre dosiahnutie lepšieho výsledného efektu.

Inovo5 forte – obsahujúci 5 vysokokvalitných zložiek glukózamin sulfát, chondroitín sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), kolagén II. typu, kyselina hyalurónová + vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Chondroprotektívne látky spolu s kolagénom II. typu prirodzene tvoria štruktúru kĺbovej chrupavky, MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojom organicky viazanej síry. Navyše je tento produkt obohatený o vitamín C, ktorý je dôležitý pre normálnu tvorbu kolagénu a prirodzenú funkciu chrupaviek a kostí.

Ako tieto produkty spolu pôsobia? 

Inovo 5 forte obsahuje látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či v chrupavke. Obsahuje aj tzv. chondroprotektívne látky, ktoré prispievajú k podpore regenerácie chrupaviek. Tieto látky však neprejavujú okamžite svoje pôsobenie, potrebujú približne 4-6 týždňov, kým sa prejaví ich pôsobenie.

Budete prekvapení nástupom tejto súčinnej kombinácie. Glukózamín a chondroitín je potrebné suplementovať po dobu 3 až 4 mesiacov, vo vyššom veku u seniorov až 6 mesiacov. Odporúčame túto dobu dodržať.

Barny´s® CelaNext®

Barny´s® CelaNext® je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok obsahujúci značkový komplex rastlinných extraktov v micelárnej forme z kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata) a kurkumy dlhej (Curcuma longa) s obsahom kyseliny boswelovej a kurkuminoidov (vrátane kurkumínu). Zmes je obohatená o vitamín D3, ktorý prispieva k udržaniu zdravých kostí a k udržaniu správne ho fungovania svalov (EFSA ID: 150, 155). Jedinečná micelárna technológia umožňuje ľahší vstup a prenos aktívnych látok v organizme, aby ich ten dokázal čo najúčinnejšie využiť. Šetrná extrakcia a separácia aktívnych látok umožňuje získanie vysokej koncentrácie kurkuminoidov (vrátane kurkumínu) a boswelových kyselín. Kurkumín ako jedna z hlavných aktívnych látok obsiahnutých v extrakte získanej z podzemku kurkumy dlhej, prispieva ku kontrole zápalových reakcií (EFSA ID: 2030).

KURKUMA DLHÁ (Curcuma longa)

- Prvé zmienky sa objavili pred 5000 rokmi v ajurvédskej medicíne.

- Výnimočný je obsahom až 85% boswelových kyselín, ktoré pútajú pozornosť vedcov v oblasti výskumu svalovo- kostrového systému.

KADIDLOVNÍK PILOVITÝ (Boswellia serrata)

- Koreň kurkumy je v tradičnej indickej medicíne známy viac ako 2000 rokov.

- Koreň obsahuje asi 5% kurkumínu a ďalších kurkuminoidov, ktoré sú zodpovedné za sýtu žltú farbu a sú to biologicky aktívne zložky. Pripisujú sa im mimoriadne vlastnosti, obsahujú vitamíny skupiny B (tiamín, niacín) a vitamín C.

- Kurkumín, ako jedna z hlavných aktívnych látok obsiahnutých v extrakte získanej z podzemku kurkumy dlhej, prispieva ku kontrole zápalových reakcií (EFSA ID: 2030).

VITAMÍN D3

- prispieva k udržaniu zdravých kostí a k udržaniu správne ho fungovania svalov (EFSA ID: 150, 155)

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

17 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Attila Bugyi | 01.04.2023
  Dobrý večer, Hľadám skutočne účinnú kĺbovú výživu, aktívne športujem už 36 rokov a poslednej dobe často mi bolia kolená a aj ramená, ale aj lakte. Len mám Histamínovu intoleranciu plus intoleranciu na lépek, na laktózu, na sóju, na vajcia... a preto potrebujem výrobky bez týchto alergénov. Ale tu nemáte uvedené tieto údaje. Za skorú odpoveď Vám vopred ďakujem. S pozdravom Attila Bugyi
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem pán Bugyi, príznaky, ktoré ste opísali vo svojom maily môžu indikovať aj začiatok chorobného stavu a preto Vám odporúčam okrem začatia užívania vhodných doplnkov aj konzultáciu s odborným lekárom. Ku Vášmu dotazu: z nášho portfólia produktov Vám vieme odporučiť VD Barny´s® TRIPLE blend extra silný. Tento doplnok neobsahuje stopy lepku, sóje, vajíčok. Obsahuje však rybie kolagény – teda ak ste alergický na ryby a produkty z nich (keďže to neuvádzate), tak v tom prípade Vám neodporúčam daný produkt užívať. Tiež doplnok obsahuje stopové množstvo kyseliny vínnej – ktorú vo všeobecnosti klienti s HIT tolerujú, napriek tomu Vás však chcem upozorniť na možnosť individuálnej tolerancie, ktorá pri HIT zohráva dôležitú úlohu. Takže pokiaľ by ste trpeli neznášanlivosťou voči tejto látke, tak v tom prípade Vám tiež neodporúčam konzumáciu vyššie spomínaného produktu. Produkt ďalej obsahuje chelátovú formu vitamínu C doplnenú o vápnik, čistý metylsulfonylmetán (MSM/minerálna látka síra), chondroitín a glukozamín sulfát bez ďalších sprievodných technických látok. V prípade výberu nášho spomínané produktu, Vám odporúčam, daný produkt otestovať na minimálnu dávku a počkať 48 hodín, presne ako sa to robí pri nasadení novej potraviny v prípade HIT. Testovanie každej novej potraviny a doplnku je vždy v prípade HIT na mieste. Sám určite najlepšie viete, že jednotlivé látky nemusia vyvolávať reakciu, ale v spolupôsobení sa občas môže stať, že sa dostaví nejaká minimálna reakcia. Doplnok je práškový a odporúčané užívanie je pol odmerky na deň (do 2 dcl vody). Odporúčam Vám aj prirodzené dopĺňanie si potrebných tzv. symptomaticky pomaly pôsobiacich látok (napr.: kolagén, chondroitín a glukozamín sulfát a pod.) zo stravy. Na doplnenie si prirodzeného kolagénu odporúčam najmä huspeninu a aspiky, želatínu. Tiež na prirodzenú podporu vlastnej tvorby kolagénu, pravidelný príjem vitamínu C (najideálnejšia je suplementácia každých 6 hodín – cca. 80 – 100 mg) , ktorý spomínanú syntézu podporuje. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. S úctivým pozdravom.
 • Pýta sa Sussan | 30.10.2019
  Dobry den, pri uzivani Inovo 5 ( 2 krat denne) pocitujem bolesti v klbe na nohe (problemy s chodzou) a v pleci (problemy pri lezani) . Je mozne ze mi tento produkt nevyhovuje? Alebo mam tak poskodene klby ze mozem pocitovat bolesti? Navrhujete pokracovat v liecbe? Dakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, jav, ktorý opisujete, je úplne bežný u ľudí, kde vo veľkom chýbali tzv. chondroprotektívne látky. Inovo 5 forte obsahuje tzv. chondroprotektívne látky, ktoré na prejavenie sa svojho účinku potrebujú 3-6 týždňov. U niektorých ľudí, kde už dlhodobejšie chýbali alebo boli dodávané do tela tieto látky v nízkych dávkach, sa môže stať celkom bežne, že keď ich začnete do organizmu dodávať pravidelne, tak sa začnú zabudovávať do kĺbov, chrupaviek, kostí a podobne - značne rýchlo...teda všade tam, kde chýbali. A tento proces "regenerácie" môže byť u niektorých ľudí bolestivý. Čo sa týka dávkovania, tak je možné ho upraviť a znížiť, tým sa môže spomaliť proces regenerácie a môže sa eliminovať bolesť. V prípade užívania akýchkoľvek produktov, ktoré obsahujú tieto tzv. chondroprotektívne látky, sa to môže stať. Pokiaľ však Váš diskomfort bude trvať dlhšie, určite odporúčam navštíviť ortopéda za účelom skontrolovania reumatoidného faktora v krvi.
 • Pýta sa Robo | 05.07.2019
  Dobrý deň.Začal som užívať Inovo 5 forte.Chcel by som vedieť či má nejaký účinok na váhu.Držím si svoju hmotnosť a veľmi nerád by som pribral.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Inovo 5 forte neobsahuje cukor ani umelé sladidlá, s ktorých by sa dalo pribrať. Aj keď chondroitín sulfát je polysacharid, ale nepriberá sa z neho, táto látka má v organizme iné využitie, vplýva pozitívne na kĺby.
 • Pýta sa Ťažká Eva | 13.06.2019
  Dobrý deň, mám vyšší tlak, beriem Tarka 240/4mg, mám problém sso stehenným klbom, chcem sa spýtať či tieto lieky môžem užívať, čiže Inovo 5 a Celadrin. Nie je to na operáciu ešte. Ďakujem Eva
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v prípade užívania liekov na hypertenziu Vám odporúčame poradiť sa s Vaším lekárom ohľadne užívania akýchkoľvek výživových doplnkov.
 • Pýta sa Klára | 10.06.2019
  CHcela by som vedieť ,koľko dávok Inovo 5 a celadrin forte od barnys mám užiť aby som si dala pauzu a potom pokračovať . Teraz som dobrala 1 balenie. Za radu dakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, užívanie výživových doplnkov s obsahom tzv. chondroprotektívnych látok (chondroitín, glukozamin sulfát, MSM, kyselina hyaluronová) sa neráta na balenia, ale na dĺžku užívania. Aby vôbec tieto látky vyvinuli svoju pôsobnosť, je potrebné užívanie minimálne 6-8 týždňov - z tohto dôvodu aj lekári odporúčajú užívanie v dĺžke troch mesiacov a potom rovnako dlhý oddychový čas. Z výživového doplnku Celadrin forte postačuje len jedno balenie, Inovo 5 forte sa odporúča užívať tri mesiace.
 • Pýta sa Daniela | 10.05.2019
  Dobrý deň! Môžem tieto dva produkty užívať aj prípade, že denne beriem kortikoidy a imunosresíva? Ďakujem za odpoveď.
  Odpoveď:
 • Pýta sa Lubica | 20.10.2018
  Dobry den, som diabeticka a chcela by som sa spytat, ci lieky obsahuju cukor alebo inu formu glukozy. Dakujem za odpoved vopred!
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Celadrin forte neobsahuje žiadny pre vás škodlivý cukor. Inovo 5 forte obsahuje. Pokiaľ ste viazaná na inzulín, určite Vám tento výživový doplnok neodporúčam, pokiaľ ste však na perorálnych antidiabetikách (PAD) po konzultácii a odsúhlasení vaším diabetológom je možné ho užívať.
 • Pýta sa Tóthová | 26.09.2018
  Toto dávkovanie je na dva mesiace a to tak, že prvý mesiac Inovo 5 1 kapsula ráno a 1 večer a Celadrin 1kapsula rano a druhý mesiac Inovo 5 1kapsula ráno a Celadrin 1 kapsula večer potom 1 mesiac pauza. Myslím tým produkt v kombinácii INOVO 590 tabliet a Celadrin forte = 60 tabliet.Vopred ďakujem za odpoveď
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, najideálnejšie je užívať Inovo 5 forte až po dobu troch mesiacov z dôvodu, že obsahuje tzv. chondroprotektívne látky, ktoré potrebujú viac týždňov na prejavenia sa svojho účinku a to v dávkovaní 2x1 tableta. Celadrin forte stačí užívať len raz denne po jednej kapsule.
 • Pýta sa Marta | 16.09.2018
  Inovo 5 a Celadrin je potrebne uzivat spolu t.j. oni sa doplnaju navzajom alebo som.to zle pochopila
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, spomínané produkty sa môžu užívať aj zvlášť. Pre lepšiu efektivitu je ich vhodné kombinovať, lebo každý zo spomenutých produktov je koncipovaný iným spôsobom a obsahuje iné nutričné látky.
 • Pýta sa Jaroslav | 09.09.2018
  Dobry deň, v ponuke barnys som nenašiel produkt Celadrin locomotive 60+60 cps.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, kombinovaný produkt Celadrin Locomotive už dlho nemáme v ponuke a ani ho mať nebudeme.
 • Pýta sa Gabina | 07.09.2018
  Dobrý den, objednala som si u vas celadrin forte a inovo5..výrobca udáv,že 1.mesiac sa užíva ráno inovo5,na obed celdrin forte a na večer inovo5...druhý mesiac ráno inovo5 a večer celadrin forte.......je nutná po týchto 2 mesiacoch mesačná pauza? Mám artrozu kolena a členku 2.stupna.......a po tej pauze zase pokračuje vyššie uvedená schéma užívania? dakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v skutočnosti by sa mali výživové doplnky s obsahom tzv. chondroprotektívnych látok (Inovo 5 forte) užívať minimálne 3 mesiace a potom sa robí cca. dvojmesačná prestávka.
 • Pýta sa Dora | 10.08.2018
  Dobry deň , ako dlho môžem uživať Inovo 5 a Celadrin? Aj po troch mesiacoch môžem ďalej brať obibve nepretržite aj rok? Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v užívaní doplnkov s obsahom tzv. chondroprotektívnych látok - týka sa to aj Inovo 5 forte, sa odporúča urobiť si aspoň dvojmesačnú pauzu a potom ich začať opäť užívať. Celadrin forte sa môže užívať dlhodobo.
 • Pýta sa valeria | 01.07.2018
  dobrý deň, môže túto kombináciu užívať dcéra vo veku 15 rokov? Prudko narástla a má problémy s kolenami.. dakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, táto kombinácia látok je určená pre osoby nad 18 rokov. pre dcéru odporúčam produkt Klokan s obsahom až troch druhov kolagénov alebo výživový doplnok SuperMix.
 • Pýta sa Dora | 27.06.2018
  Dobrý deň, diagnostikovali mi coxarthrosis dx. III.a. Mám bolesti. Aký produkt by ste mi odporučili? Aké dávkovanie? Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, práve kombinácia produktov Inovo 5 forte a Celadrin forte by bola pre Vás vhodná. Inovo 5 forte obsahuje tzv. chondroprotektívne látky a Celadrin rastlinné estereifikované mastné kyseliny. Keďže Inovo 5 forte obsahuje práve spomínané chondroprotektívne látky, ktoré na prejavenie svojho účinku potrebujú minimálne užívanie 4-6 týždňov, je nutné ich užívať dlhodobo aspoň 3 mesiace. Naproti tomu, Celadrin forte má rýchlejší prejav pôsobenia, už po niekoľkých kapsulách. Preto sa vhodne tieto dva produkty dopĺňajú.
 • Pýta sa hosť | 13.03.2018
  dobry den, je mozne tieto pripravky uzivat aj pri problemoch s pecenou?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, vzhľadom k tomu, že nešpecifikujete o aké problémy ide - resp. akú diagnózu, Vám neviem dať adekvátnu odpoveď. Pokiaľ máte záujem o doriešenie tejto otázky prosím zavolajte na našu infolinku.
 • Pýta sa Vavrova | 19.02.2018
  Dobrý večer,chcela by som sa spýtať,ci mozem jesť celadrin forte a Inovo 5forte,keď mam celiakiu(bezlepkovu diétu).Ďakujem za skorú odpoveď.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Barny´s Inovo 5 forte neobsahuje lepok. V prípade Celadrinu forte ešte čakáme na laboratórne výsledky. Zatial by som Vám odporúčala užívať len to Inovo 5 forte.
 • Pýta sa hosť | 10.10.2017
  Dobrý deň! V mesiacoch jún - júl 2017 som užívala kombináciu prípravkov Inovo5 forte a Celadrin forte. Ohybnosť kolenných kĺbov sa mi zlepšila a preto by som chcela pokračovať v ďalšej liečbe. Môžem uvedené prípravky začať znovu užívať? Ďakujem za odpoveď! Bahýlová Božena
  Odpoveď:

Napísať recenziu

Barny’s® Kĺbový balík CelaNEXT 30 cps + Inovo 5 forte 90 tbl

Barny’s® Kĺbový balík CelaNEXT 30 cps + Inovo 5 forte 90 tbl

Najefektívnejšía kombinácia od Barny's nielen pre profi športovcov. 

Suplementácia na báze chondroprotektívnych látok a silného protizápalového efektu. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať

Protokol č. 077032/22

Protokol s výsledkami na stanovenie gliadínu/lepku.

Prevziať (106.15k)

Protokol č. 055245/21

Protokol s výsledkami na stanovenie gliadínu/lepku.

Prevziať (139.25k)