ALAVIS™ MAXIMA Spaľovač tukov 3 x 40 cps

Cesta k dokonalej postave nebola nikdy jednoduchšia. 
Jedinečná troj-kombinácia aktívnych látok s prevratnou technologickou výrobou pre rýchle spaľovanie tukov.

52,73 € s DPH

-7%

Pôvodná cena: 56,70 € s DPH

Namiesto 53,86 €

Tento produkt je momentálne nedostupný.

Obsah balenia

ALAVIS™ MAXIMA Spaľovač tukov

Čím je výnimočný a prečo si ho kúpiť?

  • postupné uvoľňovanie aktívnych látok
  • bez žalúdočných problémov
  • nedráždi tráviaci trakt
  • nemá horkú chuť
  • nezapeká
  • špeciálny výrobný proces
  • jedinečná troj-kombinácia extra silných zložiek: L-karnitín, mikroenkapsulovaný kofeín, koncentrovaný extrakt z papriky ročnej (Capsicum annuum) so štandardizovaným obsahom kapsaicinoidov

ALAVIS™ MAXIMA Spaľovač tukov je kombinovaný výživový doplnok obsahujúci aminokyselinu karnitín, mikroenkapsulovaný kofeín a extra silne koncentrovaný rastlinný extrakt z papriky ročnej so štandardizovaným obsahom kapsaicinoidov (kapsaicín). Paprika ročná (Capsicum annuum L.) prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti (EFSA: ID 2006).

Prémiový spaľovač tuku, ktorý obsahuje iba overené zložky v optimálnom pomere. Je vyrábaný z patentom chránených ingrediencií tak, aby v kombinácii s vhodne zostaveným tréningovým plánom a upravenou stravou pomáhal maximálne formovať postavu. Obsahuje kofeín a kapsaicinoidy v špeciálnej (mikroenkapsulovanej a mikropeletovanej) forme pre maximálnu využiteľnosť organizmom.
Šetrná forma spracovania umožňuje postupné a dostatočné uvoľňovanie aktívnej látky bez žalúdočných problémov, potláča horkú chuť a nezaťažuje tráviaci trakt. Rapídne zvýšenie pôsobnosti produktu s lepším výsledným efektom môžete podporiť vyváženou stravou a dostatkom pohybu. 

ALAVIS™ MAXIMA Spaľovač tukov obsahuje:

Mikroenkapsulovaný kofeín so systémom riadeného uvoľňovania. Kofeín je stimulant nervového systému, čím zvyšuje bdelosť, čulosť a obratnosť (pri príjme 75 mg/dávka). Príjem 3 mg kofeínu/kg telesnej hmotnosti hodinu pred cvičením napomáha k zvýšeniu vytrvalostného výkonu. Spôsob spracovania zaisťuje pomalé uvoľňovanie kofeínu a súčasne potláča klasickú horkú chuť a nezaťažuje tráviaci trakt. V 1 kapsule je obsiahnuté množstvo mikroenkapsulovaného kofeínu s predĺženým uvoľňovaním, ktoré sa rovná 2-3 šálkam kávy.

Silne koncentrovaný rastlinný extrakt z prirodzene sa vyskytujúcich zlúčenín prítomných v plodoch papriky ročnej (Capsicum anuum L.) so štandardizovaným obsahom kapsaicinoidov min. 2 %. Je vyrábaný jedinečnou technológiou zapuzdrenia (mikropeletácia), ktorá umožňuje postupné a dostatočné uvoľňovanie aktívnej látky bez žalúdočných problémov. Má jedinečnú schopnosť vytvárať teplo v tele a tým pomáha zvýšiť rýchlosť metabolizmu ako sacharidov, tak lipidov. Súčasne potláča chuť do jedla, čím prispieva k zníženiu príjmu kalórii a kontrole telesnej hmotnosti.

L-karnitín je vlastná zložka tela, ktorá je príbuzná aminokyselinám. Vytvára sa z aminokyselín lyzínu a metionínu, vitamínov C, B3, B6 a železa. L-karnitín je potrebný na uvoľňovanie energie z tukov, pretože pomáha rozkladať mastné kyseliny, ktoré premieňa na energiu pre bunky. Taktiež je veľmi dôležitým faktorom pre udržiavanie telesnej kondície.

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)

Napísať recenziu

ALAVIS™ MAXIMA Spaľovač tukov 3 x 40 cps

ALAVIS™ MAXIMA Spaľovač tukov 3 x 40 cps

Cesta k dokonalej postave nebola nikdy jednoduchšia. 
Jedinečná troj-kombinácia aktívnych látok s prevratnou technologickou výrobou pre rýchle spaľovanie tukov.