Barny's InoCell™ forte 2 x 60 cps

Špeciálna patentovaná zmes InoCellTM + vitamín C a selén prispieva k správnej funkcii imunitného systému.

Inozitol a inozitolhexafosfát IP6 sa prirodzene nachádzajú v potrave, v koncentrovanej podobe je táto kombinácia pre svoje vynikajúce vlastnosti známa po celom svete.

Balenie na 2 mesiace.

2x 60 cps

41,10 € s DPH

- +

InoCell™ forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovanú chránenú zmes inozitolu, inozitolhexafosfátu (IP6), iónov vápnika a horčíka, obohatenú o vitamín C a stopový prvok selén. 


Inozitol a IP6 sa prirodzene nachádzajú v obilninách (ryža, kukurica), strukovinách, orechoch a semenách. 

Minerálna látka vápnik zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek a minerálna látka horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín a zohráva úlohu v procese delenia buniek. 

Vitamín C so selénom prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Produkty ktoré odporúčame

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

10 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Ivana | 15.11.2019
  môže sa INOCELL forte užívať počas chemoterapie
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Inocell forte je možné užívať počas obdobia chemoterapie v odporúčanom dávkovaní 2x1 kapsula na deň.
 • Pýta sa Slávka | 13.11.2019
  Dobrý deň, mám otázky, zahájila som onkologickú liečbu ožarovanie hlavy, následne poojde systémová liečba (asi chemoterapia). Začala som užívať Inocell v množstve 2x2 kapsuly ráno večer nalačno ako je v odporúčaní. Ako dlho brat Inocell v týchto dávkach, či mesiac dva a potom prejsť na nižšie dávkovanie alebo prosím o váš názor/radu? A dúhu otázku mám ci je možné konzumovať len vnútornú náplň bez kapsúl alebo je lepšie užívať celé kapsule nech sa účinná látka dostane do tráviaceho traktu. Trošku mi tie kapsule zaťažujú trávenie. Ďakujem vopred za odpoveď
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Inocell Forte odporúčame užívať 3x1 kapsulu mimo obdobia chemoterapie a počas chemoterapie 2x 1 kapsulu. Kapsulu je možné rozsypať a vnútorný obsah si rozmiešať aspoň v pol deci vody.
 • Pýta sa hosť | 10.09.2019
  tento vyrobok uz nemozem kupit v lekarni, lebo uz nie je v ponuke. Ponukaju len inocell , bez forte ???? Ako je to s tymto doplnokm prosim?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, na Slovensku vedia v každej lekárni objednať výživový doplnok InoCell forte bez problémov, lebo je dostupný v distribučných spoločnostiach. Aj ste požiadali lekáreň, aby Vám tento doplnok objednala? Pokiaľ áno, tak odmietli Vám ho objednať? Ak je tomu tak, prosíme Vás, aby ste nám napísali, o ktorú lekáreň sa jedná. Okrem lekárne si tento doplnok viete objednať aj cez náš webshop alebo telefonicky. Ďakujeme.
 • Pýta sa ulična | 29.06.2019
  uživam inocel už 10 rokov som onkologicky pacient denne som brala 2 tablety po 3 rokoch denne len 1 tabletu nemam žiadnu prestavku .Na jednej prednaške o zdraví som sa dozvedela že treba si každe 3 mesiace nechať mesiac prestavku ako uživať spravne ďakujem ulična
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, pri niektorých látkach ako sú napr.: chondroprotektívne látky (takéto látky máte obsiahnuté v produktoch na kĺby) naozaj si treba urobiť po troch mesiacoch pauzu. V prípade InoCellu forte je možné aj dlhodobé užívanie, najmä v takých prípadoch ako je Váš. Určite je vhodné si urobiť aj pauzu pár mesiacov a potom pokračovať. Väčšinou na leto, keď imunitný systém je prirodzene podporovaný aj slnkom a je nižší výskyt patogénov, je vhodné obdobie na nejakú očistu alebo prestávku v užívaní takýchto typov výživových doplnkov.
 • Pýta sa Jano | 20.11.2018
  Dobrý večet móže sa užívať aj keď beriem lieky na riedenie krvi.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem. Škoda, že ste nenapísali konkrétne aké lieky, či ide o antiagreganciá alebo o antikoagulanciá. Vo všeobecnosti však platí, že tento výživový doplnok sa môže užívať v upravenom dávkovaní 1 kapsula 1x denne, ale určite minimálne s dvojhodinovým odstupom od užitia akýchkoľvek liekov. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, deťom pod 6 rokov. V prípade bližších informácií prosím volajte našu infolinku.
 • Pýta sa Mirka | 15.08.2018
  Dobrý deň,užíva sa inocell aj na liečbu proti cystam,tvoria sa mi v obličkách aj na prsníkoch.ake je potrebne davkovanie?dakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, INOCELL forte odporúčame užívať 1 kapsulu 1-2x denne. Pri Vami spomenutých ťažkostiach sa odporúča dlhodobejšie užívanie patentovanej zmesi INOCELL. Pre podrobnejšie informácie odporúčame kontaktovať našu info linku.
 • Pýta sa hosť | 10.07.2018
  Dobrý deň, chcela by som objednať InoCell pre manžela, ktorý je v neskorom štádiu rakoviny žalúdka, keď už ani chirurgické odstránenie žalúdka nemalo zmysel. Podstupuje paliatívne chemoterapiu, momentálne je po 2. cykle. Je potrebné upraviť dávkovanie pre takto chorého pacienta, alebo by mohol užívať 2x2cps denne ako sa uvádza ? Ak viete ešte o niečom, čo by sme mohli skúsiť, dajte prosím vedieť
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, pri Vami spomínaných stavoch sa skutočne odporúča užívanie InoCell forte v dávkovaní 3x1/alebo/ 2x2 kapsule. Pre podrobnejšie informácie Vám odporúčam zavolať našu infolinku, kde Vám vieme poskytnúť obšírnejšie rady.
 • Pýta sa Jana Karabova | 11.06.2018
  Dobry den. Chcem sa opytat, ci je mozne kapsulu vysypat do jedla alebo napoja. Mam problem s prehltavanim. Dakujem pekne za odpoved. Karabova
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, áno je možné kapsulu rozobrať a rozsypať. Odporúčame prášok pomiešať aspoň s jednou polievkovou lyžicou vody a potom zapiť.
 • Pýta sa Valika | 22.04.2018
  Mozem uzivat aj pri ulceroznej kolitide?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, je možné užívať aj pri ulceróznej kolitíde, je to výživový doplnok, odporúčam 1x denne a je možné kapsulu rozsypať a obsah tak užiť.
 • Pýta sa A.Svarsen | 19.12.2017
  dobrý deň, môže sa Inocell forte používať dlhodobo ako prevencia proti vzniku nádorových buniek? V hrubom čreve mi za posledné tri roky viackrát našli adenómy s rôznym, aj najvyšším stupňom (high-grade) dysplázie, preto by som rád vedel niečo o preventívnom užívaní Inocellu. ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, samozrejme, že sa InoCell forte môže užívať preventívne aj dlhodobo pri dávkovaní 1 kapsula 1x, max 2x za deň. Raz za polroka si urobte mesačnú prestávku v užívaní a potom môžete pokračovať.

Napísať recenziu

Certifikáty a štúdie

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: