Kamedis™ CALM Reparačný krém na ruky 50 ml

Hĺbková výživa a dlhodobá hydratácia rúk. 

Okamžite upokojuje suché a popraskané ruky. 

Zvláčňuje, vyživuje a hydratuje pokožku rúk. 

Vytvorený technológiou BOTANIPLEX™. 

Obnovuje kožnú bariéru. 

Vyvinuté pre obzvášť citlivú pokožku. 

Bez farbív, vazelíny, minerálnych olejov, silikónov a SLS. 

7,30 € s DPH

- +

Trápia vás suché a popraskané ruky?

Kamedis™ CALM Reparačný krém na ruky je špeciálne vyvinutý krém na citlivú pokožku rúk s čistým zložením bez obsahu dráždivých látok (bez farbív, vazelíny, minerálnych olejov, silikónov a SLS). Dlhodobo zvláčňuje a vyživuje suchú pokožku rúk (zmäkčujúce a vyživujúce vlastnosti), obnovuje kožnú bariéru, hydratuje a upokojuje suché a popraskané ruky, ktoré chráni pred nepriaznivými vplyvmi. Krém pomáha udržiavať zdravú rovnováhu pokožky. Je vytvorený špeciálnou technológiou BOTANIPLEX™, ktorá je multifunkčným systémom obnovy suchej pokožky.
Tento unikátne vyvinutý krém je taktiež vhodný aj na ruky s ekzémom alebo atopickou dermatitídou. Má klinicky overené zloženie, odporúčané dermatológmi, zložené z kombinácie rastlinných extraktov a výživných masiel. Krém je vhodný na každodenné používanie už pre deti od 3 rokov. 

Najúčinnejšie zložky krému: 

Cnidium monnieri (jarva monnieri)

Ovocie jarvy monnieri pochádza z jednoročnej rastliny z Číny. V tradičnej čínskej medicíne sa používa už tisíce rokov, najmä na úľavu pri kožných ochoreniach, ako je ekzém. Moderná veda preukázala, že táto rastlina má antialergické, protizápalové a antimikrobiálne vlastnosti. Tiež sa preukázalo, že rastlina jarva monnieri pôsobí na zníženie svrbenia pokožky. 

Glycyrrhiza glabra (sladovka hladkoplodá)

Koreň sladkého drievka (sladovky hladkoplodej) je všeobecne významná rastlina používaná v čínskych bylinných receptoch predovšetkým ako harmonizátor. V Číne sa používa ako liek už minimálne 2 000 rokov. Moderná veda preukázala, že sladovka má protizápalové a antimikrobiálne vlastnosti. Ukázalo sa tiež, že znižuje svrbenie pri atopickej dermatitíde. 

Rheum palmatum (rebarbora dlanitá)

Rebarbora dlanitá je jednou z najčastejšie používaných bylín v tradičnej čínskej medicíne. Práve na účinky tejto významnej rastliny sa veľmi spolieha značka Kamedis™. Existuje viac ako 800 zlúčenín v špeciálnej čínskej medicíne, ktoré používajú rebarboru a majú na to skutočne dobrý dôvod. Moderná veda preukázala, že rebarbora má veľmi významné účinky. Pôsobí protizápalovo, antibakteriálne, antialergicky a antioxidačne. O rebarbore je tiež známe, že je vhodná pri liečbe poranení a regulácii kožného mazu.

Scutellaria baicalensis (šišiak bajkalský)

Šišiak bajkalský bol cez 2000 rokov často používaný na zápalové stavy pokožky a ako antibakteriálny prostriedok. Dokonca sa šišiak bajkalský používa aj v prípade ochorení, akými sú bronchitída a senná nádcha. Moderná veda mu pripisuje celý rad priaznivých účinkov. Šišiak bajkalský má protizápalové, antimikrobiálne a antioxidačné účinky, taktiež je vhodný na reguláciu kožného mazu. 

Glycerín

Glycerín posilňuje hydratačnú ochrannú bariéru pokožky a napomáha minimalizácii výskytu jemných vrások a línií. Štúdie preukázali, že glycerín dokáže preniknúť do pokožy, kde zvyšuje objem vody medzi bunkami, vďaka čomu pokožke dodáva pevnejší a plnší vzhľad.

Illipe maslo (zo semien stromu Shorea stenoptera)

Illipe maslo je bohaté na množstvo mastných kyslín akými sú kyselina stearová, kyselina olejová a kyselina linolová. V prírode je veľmi podobné kakaovému maslu. Illipe maslo má zmäkčujúce, hydratačné a vyživujúce vlastnosti, dokáže prinavrátiť elasticitu pokožky a má dlhotrvajúci zvláčňujúci efekt, taktiež napomáha chrániť pokožku pred UV-A a UV-B žiarením.

Bambucké maslo

Bambucké maslo patrí medzi najpoužívanejšie maslá, ktoré a používajú v kozmetike. Pre svoje blahodarné pôsobenie je veľmi známe už od dávnych čias Kleopatry. Bambucké maslo kontroluje viskozitu, zlepšuje a stabilizuje kvalitu pokožky. 

Prečo je značka Kamedis™ unikátna?

Produkty pKamedis™ sú navrhnuté tak, aby pomohli pokožke vrátiť sa do prirodzenej a zdravej rovnováhy. Pri pravidelnom používaní sa pokožka upokojuje a je chránená pred vonkajšími vplvymi. Unikátne farby, textúry a arómy všetkých produktov značky Kamedis™ sú dôkazom čistoty a vysokej koncentrácie osvedčených rastlín, ktoré sú pre svoje výnimočné vlastnosti známe a využívané už po stáročia. Obsah týchto silne koncentrovaných rastlinných zložiek v produktoch značky Kamedis™ môže časom spôsobiť zmenu farby produktov, čo však nie je závada.

Prečo je dôležité pravidelné krémovanie rúk? 

Hydratácia pokožky

Pokožka na zadnej strane našich rúk je tenšia a má menej olejových žliaz, čo ju robí náchylnejšou na vysušenie. Pravidelné krémovanie rúk zabezpečuje dostatočnú hydratáciu pokožky, vďaka čomu môžete predchádzať pocitu suchých a popraskaných rúk. 

Prevencia proti starnutiu (Anti-aggeing efekt)

Naše ruky trávia rovnako veľa času vystavovaniu sa vonkajším vplvyom, ako naša tvár. Pokiaľ chcete predísť tomu, aby vaše ruky vyzerali staršie, mali by ste pravidelne používať kvalitné krémy na ruky. Pravidelné krémovanie rúk totižto napomáha zabezpečiť pružnosť pokožky, aby nevyzerala vráskavo. 

Ochrana pred prílišným vysúšaním pokožky

Časté umývanie rúk alebo nadmerné používanie dezinfekčného prostriedku môže poškodzovať citlivú pokožku rúk, preto je veľmi dôležité používanie ochranných krémov na každodennej báze. 

Reflexná masáž

Jemným vmasírovaním krému nielen, že podporujete rýchlejšie vstrebávanie a zvyšujete hydratáciu pokožky, ale taktiež stimulujete akupresúrne body na rukách. Doprajte si každodennú malú chvíľku pre seba a vychutnávajte si pôžitok a relax takouto uvoľňujúcou reflexnou masážou rúk. 

Zdravé a silné nechty

Časté dezinfikovanie a umývanie rúk môže spôsobiť, že kutikuly sú suché a šupinaté, čo ich robí zraniteľnými voči bakteriálnym infekciám. Aplikácia kvalitného krému na ruky vám zabezpečí, že nechty a nechtová kožička budú nielen dobre vyzerajúce, ale hlavne dostatočne vyživené.

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)

Napísať recenziu

Kamedis™ CALM Reparačný krém na ruky 50 ml

Kamedis™ CALM Reparačný krém na ruky 50 ml

Hĺbková výživa a dlhodobá hydratácia rúk. 

Okamžite upokojuje suché a popraskané ruky. 

Zvláčňuje, vyživuje a hydratuje pokožku rúk. 

Vytvorený technológiou BOTANIPLEX™. 

Obnovuje kožnú bariéru. 

Vyvinuté pre obzvášť citlivú pokožku. 

Bez farbív, vazelíny, minerálnych olejov, silikónov a SLS. 

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: