Ako sme pomáhali zdravotníkom počas pandémie Covid-19?

19/5 2020

V posledných mesiacoch bolo jednanie každého jedného tak zásadné, že zachraňovalo životy. Zamysleli ste sa nad tým? My Slováci sme ukázali obrovské odhodlanie, solidaritu a ochotu a momentálne pandémiu zvládame omnoho lepšie, ako iné štáty zasiahnuté korona vírusom. Takže každému jednému z vás, zo srdca ĎAKUJEME.

V rámci vzájomnej pomoci vzniklo niekoľko platforiem, ktoré hľadali spôsoby, ako prispieť k zlepšeniu situácie. Možno poznáte napríklad @ktopomozeslovensku.
Nedostatok ochranných pomôcok pre zdravotníkov na začiatku pandémie, bol dôvod, prečo sme sa rozhodli pomôcť zdravotníkom prvého kontaktu trochu inak. Nie zvonka, ale zvnútra a podporiť ich imunitu.
Do nemocníc a lekárskych ambulancií po celom Slovensku sme rozniesli stovky záchranných balíčkov obsahujúcich 2 naše najsilnejšie produkty pre podporu správnej funkcie imunitného systému InoCellTM forte a Kolostrum s beta-glukánmiTM.
 
Produkty samy užívame, poskytli sme ich našim rodinám a priateľom.
 
Chceme vás vyzvať, opatrujte sa navzájom, dávajte na seba pozor, podporujte sa navzájom, ako aj svoju imunitu.
Stále buďte ohľaduplní, používajte ochranné pomôcky, nech sa pandémie zbavíme raz a navždy a všetci sa znova niekde stretneme.
 
 
Všetci lekári a zdravotné sestry prvého kontaktu či pracovníci záchrannej služby nás môžu ohľadom „záchranného“ balíčka kontaktovať na info@barnys.sk.

Napísali o nás v rámci projektu #plusjednapomoc

Späť na články

POVAŽUJETE NEDOSTATOK SPÁNKU ZA NORMÁLNY? VEĽKÁ CHYBA! ZHODUJÚ SA VEDCI
Prečo sme obmedzili predaj imunitných doplnkov na našom e-shope?
28/2 2021
Prečo nezásobujeme nemocnice našimi doplnkami na podporu imunity?
VYSOKOKVALITNÉ VSTUPNÉ SUROVINY A SILNÁ RECEPTÚRA S VEĽMI EFEKTÍVNYM ZLOŽENÍM. Vytvorili sme pre Vás ďalší prémiový produkt, ktorý obsahuje 4 najdôležitejšie zložky ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie imunitného systému.
27/8 2020
Spoliehate sa na vitamín C?