Jarné upratovanie vo svojom vlastnom tele!

Jar je tu a s ňou aj tradičné jarné upratovanie! Ale nebojte sa, tentokrát nebudete potrebovať metlu ani kýbel! U nás v e-shope sme sa rozhodli, že jarné upratovanie začneme od vlastného tela, preto Vám prinášame výber TOP produktov, ktoré u Vás s príchodom jari rozhodne nesmú chýbať! Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a pripravte sa na jarné dni v plnom zdraví! Nezabudnite, že počas mája máte pri nákupe nad 30 € dopravu ZADARMO!

ČÍTAŤ VIAC

Akým oblastiam venovať pozornosť počas jarných mesiacov?

Detoxikácia organizmu a správna funkcia čriev

Jar je ideálny čas na "poupratovanie si čriev" a podporenie celotelovej detoxikácie tela. Výborný pomocník, ktorý má dokonca všestranné využitie, je napríklad aloe vera, ktorou možete ľahko a efektívne podporiť svoje tráviace procesy a cítiť sa fit. Aloe* napomáha podporovať trávenie, prispieva k normálnej činnosti tráviaceho systému a tiež pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi. Aloe* tiež podporuje čistenie a detoxikáciu organizmu, podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky (podporuje normálny stav pokožky) a tiež prispieva k podpore menštruačného komfortu. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako správne detoxikovať, tak si môžete prečítať náš článok.

*Zdravotné tvrdenia sa nachádzajú v zozname On hold a sú v štádiu posudzovania EFSA.


Starostlivosť o kĺby, väzy, šľachy a chrupavky

Pre tých z vás, ktorí sa v jarných mesiacoch chystajú na záhradkárčenie alebo viac športovať, máme na výber zo širokého portfólia produktov so špeciálnymi formuláciami na podporu pohybového aparátu. Od práškových foriem, cez kapsulové až po tabletové. Výber je len na Vašich preferenciách. Majte radosť z pohybu v každom veku a užívajte si aktívne dni bez obmedzení.


Posilnenie imunitného systému

Aj keď sa počasie otepľuje, občasné dažďové dni môžu byť stále náročné pre náš imunitný systém. Prvé slnečné lúče a teploty cez 20 °C nás lákajú na pobyt vonku, avšak, slnko je ešte "zubaté" a počasie premelivé, takže netreba zabúdať ani na správne posilnenie imunitného systému, aby Vás striedanie teplôt a slnečných lúčov s dažďom nedohlnali až do postele.


Močové cesty a obličky

Sedenie na teraske vonku pri pivku či pri vínku a prvé grilovačky v kombinácii s premenlivým počasím môžu znamenať aj nemalé komplikácie pre močové cesty či obličky. Preto milé dámy, pre Vás platí obzvlášť, že netreba zabúdať ani na správnu starostlivosť o zdravie močových ciest, pretože infekcie močových ciest sú u žien omnoho častejšie.