Dermakozmetika Kamedis®

Značka Kamedis® ponúka podpornú starostlivosť o problematickú pokožku prostredníctvom kvalitných kozmetických prípravkov navrhnutých tak, aby spolupracovali s pokožkou a rešpektovali jej prirodzenú integritu. 

Vytvára produkty na starostlivosť o pleť a pokožku, v ktorých sa maximalizujú prospešné vlastnosti rastlín a prirodzene podporujú zdravie pokožky, aby každodenné používanie týchto produktov poskytovalo užívateľovi dostatočnú starostlivosť a dlhodobú úľavu, ktorú si zaslúži. 

Ponúka riešenie pre pokožku so sklonom k ​​tvorbe pupienkov a čiernych bodiek, so skonom k ​​začervenaniu, podráždeniu, svrbeniu, šupinateniu, k tvorbe lupín či k hydratácii suchej a citlivej pokožky. 

Produkty značky Kamedis® sú vyrábané BEZ benzylperoxidu, laurylsulfátu sodného (SLS), parabénov, steroidov, farbív, dechtu a ďalších zbytočných prísad. Tieto produkty sú typické svojou charakteristickou farbou, textúrou a vôňou a odrážajú prirodzenosť botanických ingrediencií.

Základom kozmetických prípravkov Kamedis® sú rastliny, ktoré sú používané v tradičnej čínskej medicíne, ktoré preukázali najväčší pozitívny vplyv na pokožku.