ACTIV ALOE GÉL: Dokonalá hydratácia a regenerácia pokožky

16/7 2020
Poskytuje profesionálnu starostlivosť. Umožňuje dokonalú hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu unavenej pokožky.

Emulgél zvlhčuje, zjemňuje, poskytuje pleti pružnosť a sviežosť. Je vhodný na každodenné použitie. Emulgél obsahuje prírodný výťažok z rakytníka s karotenoidmi pre udržanie zdravej farby pokožky. Extrakt z listov aloe vera je obohatený o vitamín A, vitamín E a nízkomolekulárny hyaluronát sodný, ktorý priaznivo vplýva na pevnosť a pružnosť pokožky.
Pokožka zostáva hladká a zamatovo jemná.

.
.
.
.
.
.
Aloe vera je tisícročia známa rastlina so schopnosťou efektívne hydratovať, upokojiť a regenerovať pokožku. Kvôli obsahu mnohých vitamínov a minerálov je dostupným a spoľahlivým pomocníkom v oblasti starostlivosti o pokožku.

Vitamíny A a E sú osvedčenými kozmetickými ingredienciami používanými pri starostlivosti o pokožku. Oba vitamíny prispievajú k udržaniu zdravej pokožky. Vitamín E je výborným antioxidantom (prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom).

.
.
.
.
.
.
Vitamíny A a E sú osvedčenými kozmetickými ingredienciami používanými pri starostlivosti o pokožku. Oba vitamíny prispievajú k udržaniu zdravej pokožky. Vitamín E je výborným antioxidantom (prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom).

.
.
.
.
.
.
Unikátny patentovaný štandardizovaný extrakt TECATM, ktorý je súčasťou tohto jedinečného emulgélu, je vyrobený z rastliny známej pod názvom Gotu Kola – pupočník ázijský (Centenella asiatica). Prispieva k regenerácii aj problematickej pokožky so sklonom k zvýšenej tvorbe keloidov (nadmerného rastu jazvového tkaniva) a to bez tvorby nevzhľadných častí ošetrovanej pokožky. Pupočník ázijský dodáva príjemný tonizujúci pocit, v dôsledku čoho sa často vyskytuje aj ako prísada do spevňujúcich krémov a pleťových vôd.

Unikátny patentovaný štandardizovaný extrakt TECATM, ktorý je súčasťou tohto jedinečného emulgélu, je vyrobený z rastliny známej pod názvom Gotu Kola – pupočník ázijský (Centenella asiatica). Prispieva k regenerácii aj problematickej pokožky so sklonom k zvýšenej tvorbe keloidov (nadmerného rastu jazvového tkaniva) a to bez tvorby nevzhľadných častí ošetrovanej pokožky. Pupočník ázijský dodáva príjemný tonizujúci pocit, v dôsledku čoho sa často vyskytuje aj ako prísada do spevňujúcich krémov a pleťových vôd.

Súčasťou emulgélu je aj rozštiepený hyaluronan (kyselina hyalurónová) na menšie fragmenty, ktorý pôsobí na zlepšenie prestupnosti cez tkanivá až do epidermálnej vrstvy kože. Pomáha udržiavať v pokožke vodu a priaznivo vplýva aj na obnovu elastínu a kolagénu.

.
.
.
.
.
.
Súčasťou emulgélu je aj rozštiepený hyaluronan (kyselina hyalurónová) na menšie fragmenty, ktorý pôsobí na zlepšenie prestupnosti cez tkanivá až do epidermálnej vrstvy kože. Pomáha udržiavať v pokožke vodu a priaznivo vplýva aj na obnovu elastínu a kolagénu.

1. KAŽDODENNÁ VÝŽIVA A STAROSTLIVOSŤ

Bez ohľadu na ročné obdobie môže pokožka tela trpieť nedostatkom hydratácie. Dôsledkom toho stráca pokožka sviežosť, znižuje sa jej pružnosť a objavujú sa prvé jemné vrásky. Dôležité je preto zabezpečiť vonkajšiu výživu a starostlivosť o pleť. Jedinečná forma emulgélu zabezpečí efektívnejšie využitie výživných zložiek. Emulgél je zmes emulzie a gélu v optimálnej koncentrácii. Práve vďaka jeho olejovej časti sa zlepšuje prienik dôležitých látok do spodnejších vrstiev kože.

2. ZOBERTE SI ACTIV ALOE GÉL SO SEBOU

Pokožka tela a najmä tváre je každý deň vystavená pôsobeniu vonkajších faktorov. Ľahko môže dôjsť k jej podráždeniu najmä vplyvom nadmerného pôsobenia slnečného žiarenia alebo po bodnutí alebo uštipnutí hmyzom. V takýchto prípadoch je dôležité rýchlo a efektívne upokojiť podráždenú pokožku a napomôcť jej k regenerácii.

Náš tip

  • - Opálenú, spálenú alebo vysušenú pokožku sa snažte hydratovať a regenerovať dvakrát až trikrát denne natieraním tenkej vrstvy ACTIV ALOE GÉLU. Pravidelná aplikácia môže napomôcť eliminácii nevzhľadného šúpania a začervenania pokožky, jej lepšej a rýchlejšej regenerácii a dlhotrvajúcemu opáleniu.

  • - Po uštipnutí hmyzom postihnuté miesto vyčistite čistou vodou, zachlaďte a ošetrite malým množstvom ACTIV ALOE GÉLU.

.
.
.
.
.
.
.

Koža je najväčším orgánom ľudského tela a predstavuje hranicu medzi vonkajším a vnútorným prostredím. Má rôzne funkcie ako ochranná, termoregulačná, zmyslová a imunitná. Na udržanie všetkých hlavných funkcií kože je dôležité, aby bola vždy dobre hydratovaná, vyživená a mala optimálny tonus. Práve preto si zaslúži vašu zvýšenú pozornosť a starostlivosť. Potom celá koža pôsobí zdravým, mladým a sviežim dojmom.

Koža je denne vystavovaná vonkajším vplyvom- počasiu, chemikáliám v kozmetike a čistiacich prostriedkoch, menším či väčším poraneniam. Na koži sa často prejavujú aj vnútorné faktory vo forme akné, ekzémov, herpetických ochorení, následky hormonálnej nerovnováhy a mnoho ďalších. Preto je starostlivosť o ňu zásadná.
Koža by mala byť kvalitne vyživená a hydratovaná, aby si udržiavala vlastnú imunitu či už ide o praktické alebo estetické dôvody.

 

V každodennej starostlivosti sa zameriavame najmä na kvalitnú hydratáciu a regeneráciu pokožky.

Nájsť tú správnu kozmetiku môže byť ťažká a dlhodobá úloha- pred kúpou totiž nikdy neviete, ako vaša pleť a koža zareaguje. Nevieme spočítať koľko výrobkov som zahodili po prvom použití, prípadne nám stále zavadzajú na poličkách a v šuflíkoch, lebo veď keď už som za ne zaplatili, možno sa nám raz zídu, keď budeme chcieť napríklad premazať pánty.

Celý život hľadáme ten správny make-up, to správne telové mlieko, alebo opaľovací krém. A časom sa menia aj naše nároky.
Najprv štandardne riešime značku alebo dizajn. Potom chceme produkty prírodné, potom nás zaujmú antibakteriálne, a potom tie, čo má tá bloggerka. A pritom aj tak túžime vyjsť z domu bez štipky make-upu s hollywoodskym sebavedomím. A na to nám stačí tá správna starostlivosť.

Aloe vera- hydratačná vitamínová bomba

 

Aloí je v skutočnosti približne 420 druhov. Aloe barbadensis miller je považovaná za biologicky najaktívnejšiu.

Prvý autentický záznam o aloe ako o rastline s liečebnými vlastnosťami je na hlinenej tabuľke z Mezopotámie datovanej približne 2100 rokov pred našim letopočtom. Aloe bolo využívané aj v dávnom Egypte práve Kleopatrou a Nefertiti. Oficiálne bolo aloe uvedené v liekopise Spojených štátov amerických v roku 1820 ako liečivá a ochranná látka kože a bola klinicky používaná v 30. rokoch 20. storočia na liečbu popálenín kože a slizníc . V roku 1959 Americký úrad pre potraviny a lieky schválil použitie masť z Aloe vera ako voľne predajnú látku na liečbu popálenín na pokožke.

Aloe je až dodnes dôležitým tradičným liekom v mnohých krajinách vrátane Číny, Indie, Západných Indov, Južnej Afriky a Japonska.

V rastline bolo identifikovaných množstvo aktívnych zložiek vrátane vitamínov, minerálov, sacharidov, aminokyselín, antrachinónov, enzýmov, lignínu, saponínov a salicylových kyselín.
Vstrebáva sa niekoľkokrát rýchlejšie, ako voda. Aj preto transportuje vodu a aktívne látky do spodných vrstiev pokožky.

Späť na články

VYSOKOKVALITNÉ VSTUPNÉ SUROVINY A SILNÁ RECEPTÚRA S VEĽMI EFEKTÍVNYM ZLOŽENÍM. Vytvorili sme pre Vás ďalší prémiový produkt, ktorý obsahuje 4 najdôležitejšie zložky ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie imunitného systému.
27/8 2020
Spoliehate sa na vitamín C?
Zrak je veľmi dôležitým zmyslovým orgánom, ktorý nám sprostredkúva väčšinu informácií z okolitého prostredia. Informuje o tvare, veľkosti detailov a pohybe predmetov, ďalej o ich jase, čierno-bielom aj farebnom kontraste ako aj o ich rozmiestnení v priestore.
22/7 2020
OSTROvid pre komplexnú podporu namáhaných očí
Prémiová starostlivosť o telo s obsahom aloe vera, vitamínov A a E, nízkomolekulárneho hyaluronátu sodného a extraktu z pupočníka ázijského, ktorú si hneď zamilujete.
16/7 2020
ACTIV ALOE GÉL: Dokonalá hydratácia a regenerácia pokožky