Osviežujúce letné recepty s Aloe a Brusnicami

25/5 2018

Chýba vám zdravá inšpirácia na letné chuťovky?

Odhaľte tajomstvo nielen vonkajšej, ale aj vnútornej krásy s osviežujúcimi letnými limonádami.

Leto sa nám všetkým spája s bezstarostnosťou, nejakou tou dovolenkou, ľahším stravovaním a hlavne každý dúfa, že si užije pohodu s rodinou bez starostí- čo nejde bez pevného zdravia. 
Letné radovánky nám dokáže pokaziť hocičo. Preto sme si pre vás pripravili dva osviežujúce produkty, ktoré nielen spestria váš jedálniček, ale aj podporia vaše telo v skvelom slova zmysle, či iž ide o krásu alebo imunitu. Tak čítajte ďalej. 


Počuli ste už o zázračnej rastline aloe vera? Táto vitamínová bomba sa ľudstvom používa už tisíce rokov. Prvé záznamy siahajú až do starovekého Egypta. O lekárenskej aloe ACTIValoe® forte sa robilo tisíce štúdií, ktoré potvrdili jej pozitívne účinky na organizmus. Aloe má predsa až vyše 200 účinných látok, medzi ktoré patria vitamíny, enzýmy, minerály a iné. Práve jedinečné spracovanie Qmatrix® metódou napomáha ACTIValoe® forte udržať si ich čo najviac. 

Nie je to jedna zložka, ktorá zodpovedá pozitívnym účinkom aloe vera, ale že je to synergický účinok všetkých kombinovaných látok. A to je presne to, čo robí rastlinu tak zaujímavou. Obsahuje množstvo základných vlastností, ktoré sa navzájom dopĺňajú a kombinujú, a preto majú silný účinok. Kombinované vlastnosti dodávajú ľudskému telu naozaj široké spektrum účinnosti. Preukázateľne ovplyvňuje trávenie, pokožku, črevá a imunitu. Mnohé štúdie potvrdili, že naše stravovacie návyky a životný štýl výrazne ovplyvňujú proces nášho starnutia, našu pleť, výskyt vrások.  Pretože má aloe citeľný pozitívny vplyv na imunitu, pokožku, trávenie a detoxikáciu organizmu od nahromadených toxínov, stalo pravidelnou zložkou stravy mnohých ľudí v produktívnom veku.


Mätová limonáda s ACTIValoe® forte 500ml

ACTIValoe® forte 500ml
- Lekárenská aloe v najvyššej kvalite                                       
- Bez cukru
- Vysoká biologická hodnota
- Certifikát v každej šarži
- Garancia 10% polysacharidov
- Bez obsahu lepkuPotrebujeme:
mäta
citrón
mrazené jahody
med alebo trstinový cukor
voda
ACTIValoe® forte Postup:
Mätu a mrazené jahody s vodou rozmixujeme tyčovým mixérom alebo v smoothie makeri. Podľa chuti pridáme citrónovú šťavu a med alebo trstinový cukor, nakoniec pridáme ACTIValoe® forte (denná odporúčaná dávka na jedého človeka je 15ml) , premiešame a servírujeme s plátkom citróna.


 Ďalším strašiakom našej letnej dovolenky, môže byť práve zápal močových ciest. Cran-UrinTM forte 500 ml s vitamínom H obsahuje proantokyanidíny, ktoré sú dôležitým parametrom hodnotenia kanadských brusníc pri boji s problémovými močovými cestami. Je vhodný na dlhodobé užívanie, ako prevencia a jeho zapracovanie do dennej rutiny je úplne prijateľné. Má trochu trpkú, typickú brusnicovú chuť a je bez cukru! Preto je vhodný aj pre diabetikov a deti od 3 rokov. Dávkovanie je veľmi jednoduché- 20ml denne, tým pádom jedno balenie vydrží celý mesiac. 


Brusnicová limonáda s Cran-UrinTM FORTE

Cran-Urin forte 500ml
- Typická trpká chuť bez pridaného cukru

- Čistý extrakt z kanadských brusníc veľkoplodých
- Neobsahuje lepok, umelé sladidlá ani cukor
- Vhodné pre diabetikov a deti od 3 rokov
- V 20 ml až 800 mg extraktu (16 mg PAC)
- Vhodné na dlhodobú starostlivosť

Potrebujeme:
šalátová uhorka

2-3 limetky
3 stonky mäty alebo bazalky
voda/ sóda
ľad podľa potreby
Cran-UrinTM forte
Postup:Uhorku ošúpeme, zbavíme jadierok a spolu s limetkami nakrájame na kocky. Pridáme med a všetko dôkladne premiešame. Potom pridáme vodu a čerstvé stonky bazalky. Prilejeme Cran-Urin forte (denná dávka 20ml), necháme 10 minút odstáť a môžeme podávať.
...pre zvýhodnené ceny sa nezabudnite registrovať do nášho KLUBU ZDRAVIA :)

NAMIEŠAJTE SI LETNÚ POHODU

Vnútorná krása — je nový pojem, ktorý sa používa ako staré známe „si to, čo ješ“. Mnohé štúdie potvrdili, že naše stravovacie návyky a životný štýl výrazne ovplyvňujú našu vitalitu, proces nášho starnutia, našu kožu aj výskyt vrások. Nakoľko ACTIValoe® forte aj CranUrinTM forte sú tekuté produkty, zapracovali sme ich do osviežujúcich letných limonád, ktoré môžu spestriť váš letný jedálniček a udržať vás v skvelej kondícii. ACTIValoe® forte napomáha dobrému tráveniu, stará sa o vaše črevá, pokožku a imunitu a CranUrinTM forte s vitamínom H prispieva k normálnemu stavu slizníc močových ciest.

Ľudstvo sa už odpradávna stretáva s mikroorganizmami, spôsobujúcimi epidémie – choleru, mor, týfus, tuberkulózu a iné. Vírus – cestovateľ Rozvinutá migrácia, obchod či turistika spôsobili a spôsobujú, že človek nakazený istým druhom vírusu sa ľahko dostáva do krajín sveta, kde sa pred tým pôvodne nevyskytoval, napriek tomu sa ľahko „uchytí“ a adaptuje.
31/3 2020
AKO PREBUDIŤ VAŠU IMUNITU alebo... keď iba vitamín C nestačí!
KOMBINÁCIA DVOCH PRODUKTOV? ÁNO! Kombinácia dvoch produktov je zaužívaná z viacerých dôvodov. Po prvé, pohybový aparát je komplexná sústava s množstvom „súčastí“ (v podobe mnohých kĺbov, chrupaviek, kostí, väzov, šliach), ...
9/8 2019
KOMBINÁCIA DVOCH PRODUKTOV? ÁNO!
Osteoeffect plus je náš najnovší výživový doplnok vhodný pre mineralizáciu kostí.
25/7 2018
Výživový doplnok na kosti- Osteoeffect plus