Barny's NovoFerrin plus™ 3 x 30 cps

Unikátna forma železa, ktorá Vám nezaťaží organizmus

30 cps

21,20 € s DPH

Cena KLUB: 17,50 € ?

Skladom

- +

Barny´s Novoferrin plusTM je kombinovaný minerálny a vitamínový výživový doplnok obsahujúci unikátnu formu lipozomálneho železa LipoFer® a vitamín C a D. Železo s vysokou biologickou dostupnosťou prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, k správnemu prenosu kyslíka v tele a k zníženiu vyčerpania a únavy. S vitamínom D zohrávajú úlohu v procese delenia buniek a s vitamínom C prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Železo, vitamín C a D prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa.

LipoFer® je unikátna forma železa, ktorá Vám nezaťaží organizmus. Je to lipozomálne železo, ktoré zaisťuje až 5x vyššiu vstrebateľnosť (in vivo test), než u iných foriem železa. Ďalšou výhodou je, že nedráždi tráviaci trakt a je bez železitej pachuti.

 

Zloženie aktívnych látok:

v 1 kapsule

RVH*

Železo LipoFer®  (difosforečnan železitý)

14 mg

100 %

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

12 mg

15 %

Vitamín D3 (cholekalciferol)

5 μg

100 %

*RVH – referenčná výživová hodnota

 

Obsah zložiek v 1 kapsule:

LipoFer®  (lipozomálny difosforečnan železitý, emulgátor – škrob, antioxidant - lecitín), objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, vitamín C (kyselina L-askorbová), emulgátor – stearan horečnatý, vitamín D3 (cholekalciferol). Kapsula je zložená zo želatíny a farbiva – oxid titaničitý.  

Opýtajte sa otázku

2 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa hosť | 11.11.2018
  Dobrý deň .Aký škrob je použitý .Mám alergiu na zemiaky a kukuricu .Zároveň aj na bravčové mäso.Takže nemôžem ani bravčový kolagén.Obsahuje tento výživovy doplnok niektorú z týchto potravín ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, produkt NovoFerrin plus obsahuje modifikovaný kukuričný škrob, ktorý uvádzame v zložení produktu. Použili sme ho, aby tento produkt neobsahoval pšeničný a tým pádom bol vhodný pre celiatikov. Neodporúčame Vám ho užívať.
 • Pýta sa marek | 20.09.2018
  dobry den,zaujima ma ci zatazuje pecen,co som sa docital,tak zelezo moze poskodit pecen
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, NovoFerrin plus je lipozomálna forma a navyše zdrojom je forma, ktorá sa používa aj na výrobu detských výživ. Takže nepoškodzuje pečeň, ale pokiaľ užívate nejaké lieky, tak prosím dodržte dvojhodinový odstup od užitia liekov. Pri užívaní akýchkoľvek liekov, vám odporúčame pravidelné krvné kontroly na pečeňové testy. Výživové doplnky nemajú škodlivé účinky na pečeň, na rozdiel od mnohých liekov.

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: