Barny´s Cran-Urin Super forte + Cran-Urin kanadské brusnice Spoločné balenie 10 cps

Praktické, rýchle a efektívne balenie na 5 dní užívania.

Spoločné balenie na cesty 4 + 6 kapsúl.

6,12 € s DPH

-15%

Pôvodná cena: 7,20 € s DPH

- +

Pravé extrakty kanadských brusníc + vitamín H pre podporu zdravia močových ciest.
Využite všetky aktívne látky, ktoré brusnice obsahujú vo svoj prospech.

Kľukva veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon) známa aj pod názvom „kanadská brusnica“, patrí medzi tradične používané rastliny z kanadskej prírody. Bola objavená Indiánmi, ktorí si tieto červené bobule veľmi cenili. Prvé oficiálne historické údaje o používaní brusníc pochádzajú z roku 1550. Vďaka námorníkom a obchodníkom sa rozšíril ich predaj v Európe, kde sa na základe testov a klinických štúdií a vďaka obsahu jedinečných nutričných látok stali súčasťou doplnkov výživy a rozmanitej stravy. 

Pôsobenie kanadských brusníc na močové cesty je dané obsahom rastlinných sekundárnych metabolitov – bioflavonoidov a ďalšími látkami. Medzi známe a cenené látky, ktoré brusnice obsahujú patria aj proanthokyanidíny (PAC). Vysoký obsah týchto organických kyselín priaznivo ovplyvňuje kyslosť prostredia v močových cestách.

Práve preto je dôležitá šetrná forma spracovania Cran-UrinTM, aby si výsledný extrakt zachoval tieto nutričné látky. Brusnice triedy A sú zberané v maximálnom vrchole zrelosti, kedy je obsah najdôležitejsích látok -proanthokyanidínov (PAC) najvyšší.

 

Extrakt je vhodný pre deti od 3 rokov. 

Neobsahuje lepok.

Vhodný ako podpora antibiotickej liečby.

Balené v rastlinných kapsuliach K-caps.Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: