Barny's Kĺbový balík Celadrin Forte® 60 cps + Inovo 5 forte 90 tbl

Najefektívnejšía kombinácia od Barny's nielen pre profi športovcov. 

Suplementácia na báze chondroprotektívnych látok a esterifikovaných mastných kyselín podporuje komplexnú výživu pre chrupavky a kosti.

39,90 € s DPH

- +

Vyše 150 000 ľudí ročne vyhľadáva na internete riešenie na svoje problémy s pohybovou sústavou. Či už sa jedná o bolesti kolien, chrbta, krížov, alebo bolesti kĺbov. Opotrebovanie chrupaviek a kĺbov sa najčastejšie prichádza s vyšším vekom, nadváhou, ale aj nadmerným zaťažením pohybového aparátu. 

Kombinácia Inova 5 forte a CeladrinuTM forte je koncipovaná na báze zložiek, ktoré kĺb prirodzene potrebuje pre správnu funkciu a na základe vedeckého výskumu patentovanej látky Celadrin®.

Barny´s®CeladrinTM forte je medzinárodne rešpektovaný preparát novej generácie. CeladrinTM forte odporúčame vždy ako voľbu č 1. Nielen malý krok, ale veľký skok. To je nová generácia preparátov na kĺby. 
Inovo 5 forte je komplexná kĺbová výživa, ktorá získala ocenenie - najlepší kĺbový preparát podľa dTest 2016. 

Využite zvýhodnenú cenu klub pri kúpe našej najefektívnejšej dvojkombinácie.

Pri výskume a vývoji sa kolektív kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak unikátne zloženie, ktoré si aj u nás ľudia hneď obľúbili. 

Barny's® Inovo 5 forte predstavuje prvú komplexnú kĺbovú výživu s obsahom 5 + 1 zložiek pre dosiahnutie vyššieho výsledného efektu.

Inovo5 forte – obsahujúci 5 vysokokvalitných zložiek:

 • glukózamin sulfát
 • chondroitín sulfát
 • MSM (methylsulfonylmethan)
 • kolagén II. typu
 • kyselina hyalurónová

+    vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Chondroprotektívne látky spolu s kolagénom II. typu prirodzene tvoria štruktúru kĺbovej chrupavky, MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojom organicky viazanej síry. Navyše tento produkt je obohatený o vitamín C, ktorý je dôležitý pre normálnu tvorbu kolagénu a prirodzenú funkciu chrupavky a kostí

Celadrin™ forte – inovatívny revolučný komplex esterifikovaných mastných kyselín z rastlinných zdrojov, v rastlinných kapsulách pre efektívnejšie pôsobenie.

Prečo Celadrin™ forte?

Celadrin® Veggie (US Patent # 5,569,676) – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej, laurovej, palmitovej a olejovej. Deriváty sú získané z rastlinných zdrojov palmového oleja a/alebo oleja z palmových jadier.

Tento patentovaný komplex esterifikovaných mastných kyselín (EFAC) sa rýchlo dostáva do cieľového miesta.

Podporuje efektívnejší transport a zabudovanie chondroprotektívnych látok.

S Celadrinom prichádza nová generácia kĺbových prípravkov s obsahom EFAC (esterifikované mastné kyseliny).

Celadrin™ forte

 • Rýchla a účinnejšia vstrebateľnosť z tráviaceho traktu vďaka kapsulovej forme
 • Cenovo dostupný
 • Možnosť kombinovateľnosti s produktmi obsahujúcimi tzv. chondroprotektívne látky
 • Medzinárodne rešpektovaný preparát

Celadrin™ forte je aj v podobe masti, ktorá je určená na natieranie pokožky v oblasti krčnej chrbtice, chrbta a svalov.

Efekt prípravku Celadrin™ masť forte pocítite už niekoľko minút po jeho aplikácii. Vďaka mentolu vytvára chladivý efekt. Masť je vhodná ako doplnok k preparátu Barny's Celadrin™ forte, alebo aj ku kúre spolu s Barny's Inovo 5 forte.

Ako tieto produkty spolu pôsobia? 

Inovo 5 forte a Celadrin forte sú produkty koncipované na odlišných bázach a práve preto dokážu v kombinácii prejaviť svoje súčinné pôsobenie. Inovo 5 forte obsahuje látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či v chrupavke. Obsahuje aj tzv. chondroprotektívne látky, ktoré prispievajú k podpore regenerácie chrupaviek. Tieto látky však neprejavujú okamžite svoje pôsobenie, potrebujú približne 4-6 týždňov, kým sa prejaví ich pôsobenie.

Naopak CeladrinTM forte, ktorý neobsahuje chondroprotektívne látky, ale rastlinné esterifikované mastné kyseliny, prejavuje svoje pôsobenie už od prvých kapsúl. Tieto dva produkty sa teda vzájomne dopĺňajú- čo sa týka obsahových látok aj doby prejavu pôsobenia.

Budete prekvapení nástupom tejto súčinnej kombinácie. Glukózamín a chondroitín je potrené suplementovať po dobu 3 až 4 mesiacov, vo vyššom veku u seniorov až 6 mesiacov. Odporúčame túto dobu dodržať.

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

16 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Sussan | 30.10.2019
  Dobry den, pri uzivani Inovo 5 ( 2 krat denne) pocitujem bolesti v klbe na nohe (problemy s chodzou) a v pleci (problemy pri lezani) . Je mozne ze mi tento produkt nevyhovuje? Alebo mam tak poskodene klby ze mozem pocitovat bolesti? Navrhujete pokracovat v liecbe? Dakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, jav, ktorý opisujete, je úplne bežný u ľudí, kde vo veľkom chýbali tzv. chondroprotektívne látky. Inovo 5 forte obsahuje tzv. chondroprotektívne látky, ktoré na prejavenie sa svojho účinku potrebujú 3-6 týždňov. U niektorých ľudí, kde už dlhodobejšie chýbali alebo boli dodávané do tela tieto látky v nízkych dávkach, sa môže stať celkom bežne, že keď ich začnete do organizmu dodávať pravidelne, tak sa začnú zabudovávať do kĺbov, chrupaviek, kostí a podobne - značne rýchlo...teda všade tam, kde chýbali. A tento proces "regenerácie" môže byť u niektorých ľudí bolestivý. Čo sa týka dávkovania, tak je možné ho upraviť a znížiť, tým sa môže spomaliť proces regenerácie a môže sa eliminovať bolesť. V prípade užívania akýchkoľvek produktov, ktoré obsahujú tieto tzv. chondroprotektívne látky, sa to môže stať. Pokiaľ však Váš diskomfort bude trvať dlhšie, určite odporúčam navštíviť ortopéda za účelom skontrolovania reumatoidného faktora v krvi.
 • Pýta sa Robo | 05.07.2019
  Dobrý deň.Začal som užívať Inovo 5 forte.Chcel by som vedieť či má nejaký účinok na váhu.Držím si svoju hmotnosť a veľmi nerád by som pribral.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Inovo 5 forte neobsahuje cukor ani umelé sladidlá, s ktorých by sa dalo pribrať. Aj keď chondroitín sulfát je polysacharid, ale nepriberá sa z neho, táto látka má v organizme iné využitie, vplýva pozitívne na kĺby.
 • Pýta sa Ťažká Eva | 13.06.2019
  Dobrý deň, mám vyšší tlak, beriem Tarka 240/4mg, mám problém sso stehenným klbom, chcem sa spýtať či tieto lieky môžem užívať, čiže Inovo 5 a Celadrin. Nie je to na operáciu ešte. Ďakujem Eva
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v prípade užívania liekov na hypertenziu Vám odporúčame poradiť sa s Vaším lekárom ohľadne užívania akýchkoľvek výživových doplnkov.
 • Pýta sa Klára | 10.06.2019
  CHcela by som vedieť ,koľko dávok Inovo 5 a celadrin forte od barnys mám užiť aby som si dala pauzu a potom pokračovať . Teraz som dobrala 1 balenie. Za radu dakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, užívanie výživových doplnkov s obsahom tzv. chondroprotektívnych látok (chondroitín, glukozamin sulfát, MSM, kyselina hyaluronová) sa neráta na balenia, ale na dĺžku užívania. Aby vôbec tieto látky vyvinuli svoju pôsobnosť, je potrebné užívanie minimálne 6-8 týždňov - z tohto dôvodu aj lekári odporúčajú užívanie v dĺžke troch mesiacov a potom rovnako dlhý oddychový čas. Z výživového doplnku Celadrin forte postačuje len jedno balenie, Inovo 5 forte sa odporúča užívať tri mesiace.
 • Pýta sa Daniela | 10.05.2019
  Dobrý deň! Môžem tieto dva produkty užívať aj prípade, že denne beriem kortikoidy a imunosresíva? Ďakujem za odpoveď.
  Odpoveď:
 • Pýta sa Lubica | 20.10.2018
  Dobry den, som diabeticka a chcela by som sa spytat, ci lieky obsahuju cukor alebo inu formu glukozy. Dakujem za odpoved vopred!
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Celadrin forte neobsahuje žiadny pre vás škodlivý cukor. Inovo 5 forte obsahuje. Pokiaľ ste viazaná na inzulín, určite Vám tento výživový doplnok neodporúčam, pokiaľ ste však na perorálnych antidiabetikách (PAD) po konzultácii a odsúhlasení vaším diabetológom je možné ho užívať.
 • Pýta sa Tóthová | 26.09.2018
  Toto dávkovanie je na dva mesiace a to tak, že prvý mesiac Inovo 5 1 kapsula ráno a 1 večer a Celadrin 1kapsula rano a druhý mesiac Inovo 5 1kapsula ráno a Celadrin 1 kapsula večer potom 1 mesiac pauza. Myslím tým produkt v kombinácii INOVO 590 tabliet a Celadrin forte = 60 tabliet.Vopred ďakujem za odpoveď
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, najideálnejšie je užívať Inovo 5 forte až po dobu troch mesiacov z dôvodu, že obsahuje tzv. chondroprotektívne látky, ktoré potrebujú viac týždňov na prejavenia sa svojho účinku a to v dávkovaní 2x1 tableta. Celadrin forte stačí užívať len raz denne po jednej kapsule.
 • Pýta sa Marta | 16.09.2018
  Inovo 5 a Celadrin je potrebne uzivat spolu t.j. oni sa doplnaju navzajom alebo som.to zle pochopila
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, spomínané produkty sa môžu užívať aj zvlášť. Pre lepšiu efektivitu je ich vhodné kombinovať, lebo každý zo spomenutých produktov je koncipovaný iným spôsobom a obsahuje iné nutričné látky.
 • Pýta sa Jaroslav | 09.09.2018
  Dobry deň, v ponuke barnys som nenašiel produkt Celadrin locomotive 60+60 cps.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, kombinovaný produkt Celadrin Locomotive už dlho nemáme v ponuke a ani ho mať nebudeme.
 • Pýta sa Gabina | 07.09.2018
  Dobrý den, objednala som si u vas celadrin forte a inovo5..výrobca udáv,že 1.mesiac sa užíva ráno inovo5,na obed celdrin forte a na večer inovo5...druhý mesiac ráno inovo5 a večer celadrin forte.......je nutná po týchto 2 mesiacoch mesačná pauza? Mám artrozu kolena a členku 2.stupna.......a po tej pauze zase pokračuje vyššie uvedená schéma užívania? dakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v skutočnosti by sa mali výživové doplnky s obsahom tzv. chondroprotektívnych látok (Inovo 5 forte) užívať minimálne 3 mesiace a potom sa robí cca. dvojmesačná prestávka.
 • Pýta sa Dora | 10.08.2018
  Dobry deň , ako dlho môžem uživať Inovo 5 a Celadrin? Aj po troch mesiacoch môžem ďalej brať obibve nepretržite aj rok? Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, v užívaní doplnkov s obsahom tzv. chondroprotektívnych látok - týka sa to aj Inovo 5 forte, sa odporúča urobiť si aspoň dvojmesačnú pauzu a potom ich začať opäť užívať. Celadrin forte sa môže užívať dlhodobo.
 • Pýta sa valeria | 01.07.2018
  dobrý deň, môže túto kombináciu užívať dcéra vo veku 15 rokov? Prudko narástla a má problémy s kolenami.. dakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, táto kombinácia látok je určená pre osoby nad 18 rokov. pre dcéru odporúčam produkt Klokan s obsahom až troch druhov kolagénov alebo výživový doplnok SuperMix.
 • Pýta sa Dora | 27.06.2018
  Dobrý deň, diagnostikovali mi coxarthrosis dx. III.a. Mám bolesti. Aký produkt by ste mi odporučili? Aké dávkovanie? Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, práve kombinácia produktov Inovo 5 forte a Celadrin forte by bola pre Vás vhodná. Inovo 5 forte obsahuje tzv. chondroprotektívne látky a Celadrin rastlinné estereifikované mastné kyseliny. Keďže Inovo 5 forte obsahuje práve spomínané chondroprotektívne látky, ktoré na prejavenie svojho účinku potrebujú minimálne užívanie 4-6 týždňov, je nutné ich užívať dlhodobo aspoň 3 mesiace. Naproti tomu, Celadrin forte má rýchlejší prejav pôsobenia, už po niekoľkých kapsulách. Preto sa vhodne tieto dva produkty dopĺňajú.
 • Pýta sa hosť | 13.03.2018
  dobry den, je mozne tieto pripravky uzivat aj pri problemoch s pecenou?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, vzhľadom k tomu, že nešpecifikujete o aké problémy ide - resp. akú diagnózu, Vám neviem dať adekvátnu odpoveď. Pokiaľ máte záujem o doriešenie tejto otázky prosím zavolajte na našu infolinku.
 • Pýta sa Vavrova | 19.02.2018
  Dobrý večer,chcela by som sa spýtať,ci mozem jesť celadrin forte a Inovo 5forte,keď mam celiakiu(bezlepkovu diétu).Ďakujem za skorú odpoveď.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Barny´s Inovo 5 forte neobsahuje lepok. V prípade Celadrinu forte ešte čakáme na laboratórne výsledky. Zatial by som Vám odporúčala užívať len to Inovo 5 forte.
 • Pýta sa hosť | 10.10.2017
  Dobrý deň! V mesiacoch jún - júl 2017 som užívala kombináciu prípravkov Inovo5 forte a Celadrin forte. Ohybnosť kolenných kĺbov sa mi zlepšila a preto by som chcela pokračovať v ďalšej liečbe. Môžem uvedené prípravky začať znovu užívať? Ďakujem za odpoveď! Bahýlová Božena
  Odpoveď:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: