Barny's Bestier 10 cps

Barny's® BESTIER 
Receptúra Bestier bola vyvinutá s veľkou starostlivosťou tak, aby sa účinky jednotlivých zložiek zlievali do jedného prúdu, ktorý sa nazýva energia. Bestier odporúčame mužom a ženám pri celkovej vyčerpanosti a únave. 

Bestier dodá dlho trvajúci príval energie hneď ráno alebo počas dňa pri pocite únavy. 

Dostupné v lekárni 

10 kapsúl

7,50 € s DPH

Cena KLUB: 7,10 € ?

- +

Barny's® BESTIER je prémiový kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok zložený zo silného extraktu viacerých bylín (withania, maca, guarana a ženšen) značkovej formy kofeínu (s predĺženým uvoľňovaním) a vitamínov B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

WithaniaMaca podporujú energiu, vitalitu a výdrž (EFSA: ID 3864, 4195). Guarana tonizuje telo a myseľ) a ženšen zvyšuje fyzickú výkonnosť, zlepšuje koncentráciu a koordináciu a pomáha udržiavať optimálnu výdrž, pocit energickosti a vitality (EFSA: ID 2669, 2808, 2809). 

Najlepší účinok s rýchlym nástupom pri pravidelnom užívaní. 

Vhodný pri fyzickej aj mentálnej únave.

...no tak ZABITE ÚNAVU!

- pri pretrvávajúcom pocite únavy
- mentálnej vyčerpanosti
- monotónnom pracovnom procese
- pri zvýšenom výkone

Z VLASTNEJ SKÚSENOSTI: Lepšia efektivita a rýchlejší nástup účinku po 3 dňoch užívania, kedy sa účinné látky nachádzajú v krvnom obehu.

Opýtajte sa otázku

3 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Oto | 01.12.2019
  Dobrý deň, prípravok má dosť slabé zloženie, možno iba pre ľudí, ktorí žiadny doplnok výživy neužívali. Chcel som ho vyskúšať, ale ja používam čistú Macu v gelatin. forme 5 x 5g + B vit 100 3 x 1tbl (spolu B6 300mg a B12 300 mikrogramov) + prírodný kofeín 200-600mg. Guarana je málo učinná v takomto možstve (obsahuje cca 22% kofeínnu) a treba aspoň 1000mg. Withania somnifera, Withania opojná, Indický ženšen, Zimná čerešňa - Ashwagandha. adaprogén v čistote aký uvádzate aspoň 250mg. Na produkt som sa pýtal cez vaše info po prvej štandardnej odpovedi a mojej druhej otaázke som odpoveď nedostal. Podľa mňa predražený produkt, ktorý sadá poskladať zo samostatných a rozložiť podľa potreby viackrát dene. Logicky jedna tableta nenahradí keď si niečo dávate 3x ani keď je tam timrelase. (a to je vlastne už v tejto dobe bežné)
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok je určený pre bežných klientov, ktorí neužívajú dávkovania aké uvádzate vy, pretože tie prekračujú odporúčané denné dávkovania a z dlhodobej perspektívy môžu byť nebezpečné. Naše produkty sa riadia odporúčanými dennými dávkovaniami, ktoré odporúča aj Úrad verejného zdravotníctva, EFSA a sú schválené Štátnou potravinárskou inšpekciou Českej republiky. Sú určené pre zdravých ľudí, sú zdravotne bezpečné a zároveň v upozornení varujeme klientov, ktoré skupiny klientov takéto produkty nemajú užívať. Sú liekové skupiny a ochorenia, pri ktorých sa nesmie užívať ani jeden druh z rastlín a už vôbec nie výška dávok, ktoré uvádzate. Napríklad vitamín B6 píšete, že užívate 300 mg, pričom referenčná výživová hodnota (ďalej len RVH) na jeden deň je len 1,4 mg, B12 píšete tiež 300mg, pričom tu RVH je len 2,5 mg na deň. A kofeín v dávke 100 mg, ktorý máme v spomínanom produkte, je ako keby ste si dali tri šálky kávy. Pri 400 mg a viac kofeínu na deň môže dôjsť k rôznym zdravotným ťažkostiam ako sú poruchy udržania správneho vnímania, poškodenie obličiek a pečene. Dávkovania, ktoré uvádzate prekračujú povolené denné referenčné výživové hodnoty. Bestier obsahuje 100 mg mikrokapsulovaného kofeínu s predĺženým uvoľňovaním a ďalšie rastlinné extrakty priaznivo ovplyvňujúce koncentráciu, vitalitu a výdrž, čo sa dá prirovnať k postupnému vypitiu 2-3 šálok bežnej kávy za deň. Úlohou výživového doplnku Bestier je pôsobiť dlhodobo v bezpečných dávkach.
 • Pýta sa AC | 21.10.2018
  Dobrý deň, akodlho sa možu užívať tablety Bestier
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Bestier obsahuje na jednu kapsulu minimálne 100 mg kofeínu (ako tri malé šálky kávy). Pokiaľ Vám nevadí takáto dávka kofeínu, je možné ho užívať aj dlhodobo. Rastlinné extrakty použité v tomto výživovom doplnku nie sú návykové a nemajú vedľajšie účinky.
 • Pýta sa Andrej | 01.06.2018
  Je mozne, ze ked som si dal Besiera na 4 den citil som este lepsi efekt navalu energie ktora vydrzala do vecera? Preco je to tak?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, áno je to možné, lebo Bestier obsahuje aj rastlinný extrakt z Macy (Lepidium meyenii), ktorá spôsobuje tento efekt. Čím pravidelnejšie sa užíva, tým sa prejavuje silnejší efekt kombinácie rastlinných extraktov.

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: