Klokan™ 30 cps

Unikátne 3 druhy kolagénu.

Ekonomické balenie na 30 dní.

7,50 € s DPH

- +

KlokanTM je kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok obsahujúci 3 druhy kolagénu, glukózamín a chondroitín sulfát, kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí.

Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré sa skladá z chondrocytov (vlastných buniek chrupavky), kolagénnych a elastických vlákien (tvoriacich štruktúru chrupavky) a amorfnej medzibunkovej hmoty – z proteoglykánov. Pre správne a normálne fungovanie chrupavky je dôležité mať funkčné kolagénové štruktúry, ktoré zaisťujú chrupavke tvar a pevnosť.
značkové kolagény

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

1 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
  • Pýta sa Daniela Vybochova | 15.11.2019
    chcem sa spýtat, ci mate produkt kde je pre moju DG /osteartozu mate produkt,kde zastupne vsetko ako chondroiton, glukozamon, diaceri, boswelia, kys,hyalur. spolu v jdenom produkte kde chondroitin by bol 800 mg a tedA ABY SOM NEMUSELA brat viac produktov aleiba jeden kde je ozaj vsetko. Pretoze bol mi predpisany Kondrosulf/800 condroitin /cely hradi pacient a teda chcem brat vsetko co mi je potrebne./ vlastne este som zabudla aby v produkte bol aj Colagen I. a II.
    Odpoveď:
    Dobrý deň prajem, produkt, ktorý opisujete neexistuje, lebo nie všetky zložky sa dajú spojiť chemicky do jednej tablety alebo kapsuly. Máme však v ponuke SuperMix, ktorý obsahuje glukozamín, MSM, extrakty z boswellie, ďumbiera, boráka, ďalej obsahuje kurkumu, kolagén a vitamín C. Alebo produkt: Barny´s Triple blend extra silný, ktorý obsahuje chondroitín a glukozamín sulfát, kolagény, vitamín C a MSM. Odporúčame Vám pozrieť si spomínané produkty na našej webovej stránke, v časti: Zloženie nájdete aj presné zloženie aj množstvá.

Napísať recenziu

Klokan™ 30 cps

Klokan™ 30 cps

Unikátne 3 druhy kolagénu.

Ekonomické balenie na 30 dní.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: