Barny´s Celadrin Forte 60 cps

Barny´s Celadrin Forte je medzinárodne rešpektovaný preparát novej generácie. 

Celadrin forte odporúčame ako voľbu číslo 1. 

60 cps

17,50 € s DPH

- +

Celadrin™ forte – inovatívny revolučný komplex esterifikovaných mastných kyselín z rastlinných zdrojov, v rastlinných kapsulách pre efektívnejšie pôsobenie.

Prečo Celadrin™ forte?

Celadrin® Veggie (US Patent # 5,569,676) – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej, laurovej, palmitovej a olejovej. Deriváty sú získané z rastlinných zdrojov palmového oleja a/alebo oleja z palmových jadier.

Tento patentovaný komplex esterifikovaných mastných kyselín (EFAC) sa rýchlo dostáva do cieľového miesta.

Podporuje efektívnejší transport a zabudovanie chondroprotektívnych látok.

S Celadrinom prichádza nová generácia kĺbových prípravkov s obsahom EFAC (esterifikované mastné kyseliny).

Celadrin™ forte

 • Rýchla a účinnejšia vstrebateľnosť z tráviaceho traktu vďaka kapsulovej forme
 • Cenovo dostupný
 • Možnosť kombinovateľnosti s produktmi obsahujúcimi tzv. chondroprotektívne látky
 • Medzinárodne rešpektovaný preparát

Celadrin™ forte je aj v podobe masti, ktorá je určená na natieranie pokožky v oblasti krčnej chrbtice, chrbta a svalov.

Efekt prípravku Celadrin™ masť forte pocítite už niekoľko minút po jeho aplikácii. Vďaka mentolu vytvára chladivý efekt. Masť je vhodná ako doplnok k preparátu Barny's Celadrin™ forte.

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

19 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Denisa | 09.12.2019
  Dobry den. Mozem uzivat Celadrin dlhodobo?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Celadrin forte sa odporúča užívať max. po dobu troch mesiacov, potom si urobiť aspoň mesačnú pauzu.
 • Pýta sa Monika | 10.11.2019
  Dobry den, zacala som mat oroblemy s kolenom, u ortopeda som dostala do kolena 2 injekcie a teraz som zacala uzivat Celadrin forte na udrzanie zlepseneho stavu. Ako dlho ho mozem uzivat? Je urceny na dlhodobe uzivanie? Beriem 1 tbl denne.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Celadrin forte sa odporúča užívať minimálne dva až tri mesiace. Určite však odporúčame urobiť si aspoň mesačnú prestávku v užívaní aspoň raz štvrťročne.
 • Pýta sa Emília S. | 03.11.2019
  Zvyšujú kolagénové prípravky hodnoty cholesterolu v krvi?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, na túto otázku nevieme dať odpoveď, lebo nepoznáme zloženia konkurenčných výživových doplnkov ani zdroj a druh použitých kolagénov. Odporúčame Vám vybrať si jeden konkrétny kolagénový produkt a kontaktovať výrobcu, ktorý jediný vie odpovedať na Vami položenú otázku. Každý výrobca si pozná svoj produkt čo do zloženia, použiteľnosti a podobne.
 • Pýta sa Jozef | 11.08.2019
  Je možné brať alavis tripple blend a celadrin forte aj keď beriem lieky na tlak? Konkrétne noliprel. Alavis tripple blend som bral a neboli žiadne potiaze, ale ešte plánujem pridať celadrin forte, je to v poriadku? Ďakujem za odpoveď
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, vo vašom prípade, kedy beriete liek Noliprel odporúčame určite konzultovať užívanie akýchkoľvek výživových doplnkov s vaším kardiológom resp. internistom. Ide totiž o druh lieku, ktorý má veľa liekových interakcií a s mnohými látkami sa nesmie kombinovať. Pokiaľ Vám to lekár schváli, tak odporúčame prejsť na Barny´s Triple blend extra silný s arómou, lebo to je humánna verzia - teda vhodná pre ľudí. Alavis je veterinárna značka a ALAVIS Triple blend je určený pre kone a nie pre ľudí. Oba produkty majú rovnaké zloženie ako aj hmotnostné, rozdiel je v kvalite a čistote jednotlivých použitých zložiek. Okrem toho Vám odporúčame užívanie tohto prípravku minimálne až po dvoch hodinách po užití liekov. Dĺžka užívania Triple blendu extra silného by nemala presiahnuť max. 4-5 mesiacov. Najoptimálnejšie dĺžka užívania sú tri mesiace a potom si urobiť trojmesačnú prestávku v užívaní. Počas tej prestávky je možné užívať Celadrin forte. Kombinácia Triple blend extra silný s doplnkom Celadrin Forte môže byť pri súčasnom užívaní s Noliprelom pre vás nevhodná. Preto odporúčame postupné užívanie, najprv Triple blend extra silný a potom Celadrin forte.
 • Pýta sa Iveta Hrnčárová | 21.06.2019
  Dobrý deň mám artrozu kolena 2 až 3 stupna a som po artroskopii, doteraz som užívala Condrosulf, čo mi odporúčate užívať a v akých dávkach. Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, z nášho portfólia kĺbových výživových doplnkov Vám vieme odporučiť užívanie produktu: Inovo 5 forte (2x1 tbl) alebo TRIPLE blend extra silný (1/2 odmerky na deň). Jeden produkt je v tabletovej forme a druhý je prášok, ktorý sa rozpúšťa vo vode. Oba doplnky sú vysoko efektívne. Pri oboch sa odporúča užívanie minimálne po dobu 3 mesiacov.
 • Pýta sa Silvia | 01.06.2019
  Pekný deň, chcela by som sa spýtať ktoré doplnky barnys môžem užívať pri coxartroze. Zatiaľ som začala s inovo 5 forte. Môžem k tomu pridať aj celadrin?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, môžete kombinovať Celadrin forte s Inovo 5 forte alebo Triple blend extra silný s Celadrin forte. Obe tieto kombinácie sú pre Vás vhodné. Pri výživovom doplnku Triple blend extra silný je jedinou kontraindikáciou alergia na rybie produkty, lebo obsahuje rybie kolagény a pokiaľ ste alergik, tak v tom prípade Vám neodporúčame užívanie Triple blend extra silného.
 • Pýta sa Silvia | 27.05.2019
  Dobrý deň, môže sa Celadrin a Inovo 5 užívať pri problémoch osteoporózy a začínajúcej artrózy spustenej pri skoršom nástupe menopauzy súčasne ? Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživové doplnky Celadrin forte a Inovo 5 forte sa môžu užívať v spolukombinácii a sú vhodné ako doplnky pri osteoartróze, ale pri osteoporóze nie. Čo sa týka osteoporózy tak tam vieme odporučiť užívanie výživového doplnku OSTEOeffect. Odporúča sa najprv trojmesačné užívanie doplnkov s obsahom chondroprotektív (teda Celadrin forte a Inovo 5 forte), a až potom sa odporúča dvojmesačné užívanie doplnku - OSTEOeffect.
 • Pýta sa Zuzana | 27.05.2019
  Dobrý večer, chcela by som sa opýtať ktorý z vašich výrobkov by som mala používať pri osteoatróze, bolesti krčnej chrbtice a lavého bedrového klbu. Ďakujem za odpoveď.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, vzhľadom k tomu, že ste neuviedli stupeň osteoartrózy Vám vieme odporučiť buď kombináciu výživových doplnkov Inovo 5 forte + Celadrin forte alebo SuperMix, ktorý obsahuje aj do plusu silné rastlinné extrakty. V prípade podrobnejších informácií nás prosím kontaktujte na našej infolinke.
 • Pýta sa Daniela | 09.05.2019
  Rada by som vedela, či je možné tento prípravok používať aj v prípade liečby imunosupresívami a kortikoidami. Ďakujem.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, tento doplnok vám neodporúčame užívať. Čo sa týka užívania Inovo 5 forte, tak jedine v upravenom dávkovaní, ale aj to až po konzultácii s vaším imunológom. V prípade pacientov, ktorí užívajú kortikoidy je vždy nutná konzultácia s odborníkom ešte pred začatím užívania akýchkoľvek iných liečiv či výživových doplnkov.
 • Pýta sa Jozef | 13.04.2019
  Ktorý výživový doplnok by ste doporučili pri koxartroze 3-4 stupeň. Momentálne užívam kolagén FLEXIMED, vápnik, horčík, zinok a vitamíny C a D.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, z našich produktov by sme Vám vedeli odporučiť výživový doplnok Triple blend extra silný v odporúčanom dávkovaní. Obsahuje chondroprotektívne látky a kolagény + vitamín C.
 • Pýta sa Martin | 13.03.2019
  Dobry den..chcem sa opytat preco davate do pripravku na kĺby farbivo?? Oxid titaničitý- E171 Dakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, oxid titaničitý má najväčšiu kryciu schopnosť zo všetkých bielych pigmentov a plní úlohu tzv: "fotokatalyzátora", teda laicky - má ochrannú funkciu - chráni látky pred rozkladom, ktorý môže nastať vplyvom pôsobenia svetla.
 • Pýta sa hosť | 09.03.2019
  Dobrý podvečer..Chcela by som vedieť či prípravok Celadrin forte by mohol byť vhodný na úlavu od bolesti pri koxartroze 2.stupňa u pacienta,ktorý mal už dvakrát ladvinové kamene a záchvaty,čiže problém s ladvinami, a zároveň sa lieči na vyšší tlak..ak nie,či by ste vedeli odporučiť niečo vhodné na prírodnej báze..momentálne neberie nič na ladviny,iba na ten tlak a potrebovali by sme pomoc na koxartrozu 2.stupňa..dakujem a prajem pekný večer
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Celadrin forte v dávkovaní 1 kapsula denne by bolo možné užívať, ale až po odkonzultovaní s lekárom, lebo ste nespomenuli, o ktoré konkrétne lieky sa jedná v prípade liečby hypertenzie. Čo sa týka koxartrózy nespomenuli ste či užíva nejaké chondroprotektíva (iný názov SYSADOA). Vhodné by bolo, keby ste nám vedeli zavolať na našu infolinku, kde by sme Vám vedeli presnejšie poradiť.
 • Pýta sa L.Kohut | 25.01.2019
  Dobrý deň , diagnostikovali my Gonarthrosis III stupňa , aký liek my doporučíte ? Ďakujem za odpoveď. L.Kohut
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, my ponúkame výživové doplnky a nie lieky na liečbu. Ako podporu z našich výživových doplnkov vám vieme odporučiť produkt: Inovo 5 forte alebo Triple blend extra silný.
 • Pýta sa Dodo | 06.01.2019
  Dobrý deň, mám 57 rokov, ortopéd mi diagnostikoval artrózu 3.stupňa, som po operácii - artroskopii obidvoch kolenných kĺbov. Ktorý výživový doplnok by ste mi odporučili? V minulom roku som využíval Inovo 5 - 3mesiace 3/1 denne, ale veľký účinok som nepocítil. Ďakujem za odpoveď.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, na vami spomínané ťažkosti by bol vhodný výživový doplnok Triple Blend extra silný v kombinácii s Celadrin forte. Dĺžka užívania je minimálne 3-4 mesiace.
 • Pýta sa hosť | 30.10.2018
  Je lepsie Inovo5 forte alebo celadrin? Mam 51rokov a som kadernicka a bolest klbov sa prihlasila. dakujem za odpoved
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, chcela by som Vás poprosiť o bližšie informácie, lebo oba spomenuté produkty sú koncipované na inej báze a treba presnejšie rozlíšiť príčinu bolestí. Máte diagnostifikovanú artrózu alebo iné ortopedické ochorenie? Beriete nejakú liečbu na spomínané ťažkosti? Vyhľadali ste už lekára pre spomínané ťažkosti? Pokiaľ by bolo možné, najlepšie by bolo keby ste nám zavolali na našu infolinku, kde Vám vieme poskytnúť odbornejšie poradenstvo.
 • Pýta sa Miroslava Rybanská | 20.08.2018
  Som lekárka, chcela by som vedieť čo je vhodnejšie pre seniora 82 ročného s pokročilou artrózou kolena /stav na implatnáciu umelého kĺbu, ale kvôli komorbiditám už operácia nepripadá do úvahy/ Triple blend alebo Celadrin forte? Resp. či je to možné kombinovať? Ďakujem pekne za skorú odpoveď.
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, odpoveď sme Vám zaslali na Váš uvedený mail. Ďakujeme za dotaz.
 • Pýta sa RB | 20.07.2018
  Dobrý deň. Može Celadrin užívať manželka pri kojení? Ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, výživový doplnok Celadrin forte nie je určený pre deti, tehotné ani dojčiace ženy.
 • Pýta sa Jarka | 14.02.2018
  Môžem preparát užívať keď som celiatička?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, bezlepkový produkt na kĺby máme Inovo 5 forte. Pri tomto produkte Celadrin Forte nemáme laboratórne potvdené, že je bezlepkový.
 • Pýta sa Ľubomír Šintal | 15.10.2017
  Dobrý deň. Chcel by som vedieť, či celadrin môžu uživať aj deti (11 rokov) Za odpoveď ďakujem
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem. Produkt Celadrin forte neodporúčame užívať deťom. Odporúčané užívanie je od 18 rokov a vyššie.

Certifikáty a štúdie

Cert

Celadrin® patent

Celadrin Study
"Inhibition of thromboxine"
2009 Article Natural Wellness

Celadrin® 
White paper

Cert

Cetylated Fatty Acids Improve
Knee Function in Patients with
Osteoarthritis

Cert

Topically-Applied Celadrin Provides
Arthritis Relief within 30 Minutes

Cert

An Apparent Protective Agent Against Adjuvant
Arthritis in Rats

Videá a prezentácie

17 ďalších produktov v rovnakej kategórii: