InoCell™ forte 2 x 60 cps

Pre zdravie každej bunky. InoCell™ forte je preparát, o ktorom sa veľmi pozitívne hovorilo na 7. medzinárodnej konferencii proti rakovine na Korfu, ktorej sa zúčastnilo 3000 onkológov z celého sveta. 

InoCell™ forte je obohatený o vitamín C a selén, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

2x 60 caps

41,10 € s DPH

Výhodná cena KLUB: 37,90 € ?

- +

Barny´s InoCellTM Forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovo chránenú zmes zloženú z inozitolu, inozitolhexafosfátu (IP6), iónov vápnika (Ca) a horčíka (Mg) obohateného o vitamín C a stopový prvok selén. Inozitol a IP6 sa prirodzene nachádzajú v obilninách (ryža, kukurica), strukovinách, orechoch a semenách.

Minerálne látky vápnik a horčík prispievajú k normálnej syntéze bielkovín, zohrávajú úlohu v procese delenia a špecializácie buniek pri užívaní 4 kapsúl za deň. Vitamín C so selénom prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

NEOBSAHUJE LEPOK.

 

Obsah zložiek

v 1 kapsule

v 4 kapsulách

Pantentom chránená zmes InoCellTM (inozitol, IP6, ióny Ca a Mg)

500 mg [z toho Ca 50 mg (6,25% RVH) a Mg 15 mg (4% RVH)]

2 000 mg [z toho Ca 200 mg (25% RVH) a Mg 60 mg (16% RVH)]

Vitamín C (L-askorban vápenatý)

20 mg (25% RVH)

80 mg (100% RVH)

Selén (z inaktivovaného droždia)

14 μg (25,45% RVH)

56 mg (101,8% RVH)

 RVH - referenčná výživová hodnota

Ďalšie zložky: objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, stabilizátor - uhličitan vápenatý, objemové činidlo – sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, leštiaca látka (mastná kyselina) - kyselina steárová, emulgátor - stearan horečnatý, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý.

Opýtajte sa otázku

1 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
  • Pýta sa A.Svarsen
    na 2017-12-19
    dobrý deň, môže sa Inocell forte používať dlhodobo ako prevencia proti vzniku nádorových buniek? V hrubom čreve mi za posledné tri roky viackrát našli adenómy s rôznym, aj najvyšším stupňom (high-grade) dysplázie, preto by som rád vedel niečo o preventívnom užívaní Inocellu. ďakujem. Odpoveď:
    Dobrý deň prajem, samozrejme, že sa InoCell forte môže užívať preventívne aj dlhodobo pri dávkovaní 1 kapsula 1x, max 2x za deň. Raz za polroka si urobte mesačnú prestávku v užívaní a potom môžete pokračovať.

Certifikáty a štúdie