BARNY'S Inovo 5 forte tbl 2x90 (180 ks)

Barny´s Inovo 5 forte predstavuje unikátne komplexné zloženie 5+1 výživových látok a vitamínu C na tvorbu kolagénu a správnu funkciu chrupaviek a kostí.

Ekonomicky výhodné vianočné dvojbalenie - len do vypredania zásob.

2x 90 tabliet

42,12 € s DPH

Výhodná cena KLUB: 40,80 € ?

- +

Barny´s Inovo 5 forte je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok obsahujúci päť vysokokvalitných zložiek – glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén  II. typu,  kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom. Technológia výroby a kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom.

Zloženie aktívnych látok:

v 1 tabletke

RDA*

Glukozamín sulfát

(Glukozamín sulfát 2KCl)

500 mg

(702 mg)

nie je stanovené

Chondroitín sulfát

200 mg

nie je stanovené

MSM (methylsulfonylmethan)

200 mg

nie je stanovené

Kolagén typu II

60 mg

nie je stanovené

Vitamín C (L-askorban sodný)

20 mg

25 %

Kyselina hyalurónová

18 mg

nie je stanovené

                         *RDA – odporúčaná denná dávka

Opýtajte sa otázku

2 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Marta Divinská
  na 2017-10-25
  Pekný deň,užívam Inovo 5 2 x 1 tabletku,predtým som užívala Condrosulf 800 tri mesiace,dala som si jeden mesiac prestávku. Stačí mi využívať jedno balenie Inovo 5( po Condrosulfe to nebolo celkom OK).Ďakujem Divinská Odpoveď:
 • Pýta sa Marta Divinská
  na 2017-12-20
  Pekný deň, užívala som Condrosulf 3 mesiace potom som si dala mesiac prestávku a potom som využívala jedno balenie Inovo 5. Mám sa lepšie akoby ma Inovo 5 doliečilo.Mám otázku po akom čase si môžem znovu nasadiť Inovo 5 a ako dlho sa môže užívať v priebehu roka. Mám 56 rokov a stupeň poškodenia chrupavky kĺbov 2. Aká je dobrá kombinácia s Inovom5. Prosím Vás predáva vaša firma niečo aj pigmentové škvrny.Ďakujem Divinská Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Inovo 5 forte môžete a aj sa pre pozitívny efekt odporúča užívať v trojmesačných obdobiach. tri mesiace súvislého užívania prerušte trojmesačnou pauzou a potom opäť pokračujte. Na Vami spomenutý problém by som odporučila náš doplnok Celadrin forte - kapsulový v dávkovaní 1x za deň.

Certifikáty a štúdie