Barny´s Koenzým Q10 dual 30 cps

Obsahuje 60 mg vysoko kvalitného značkového japonského koenzýmu Q10 v kombinácii s mikročásticami koenzýmu Q10 - duálny efekt pre vyššíiu vstrebateľnosť. 

15,20 € s DPH

Výhodná cena KLUB: 14,00 € ?

- +

Barny‘s Koenzým Q10 dual je výživový doplnok získaný fermentáciou kvasiniek. Jedná sa o jedinečnú kombináciu klasického vysokokvalitného japonského koenzýmu Q10 od firmy KANEKA - Kaneka Q10®, ktorá je celosvetovo uznávaná ako líder a držiteľ niekoľkých patentov (porovnateľný s koenzýmom Q10 produkovaným ľudským organizmom) a koenzýmu Q10 vo forme mikročastíc. To nie je všetko. Barny's Koenzým Q10 je balený len do značkovýh mäkkých želatínových kapsúl s olejom pre vyššiu vstrebateľnosť a účinnosť.

Duálna forma koenzýmu Q10 to znamená dve fázy účinku:


Fáza 1 – okamžitý účinok (koenzým Q10 vo forme mikročastíc)
Fáza 2 – postupné uvolňovanie (klasická forma koenzým Q10)

Obsah zložiek v 1 kapsule:

 

klasická forma Koenzýmu Q10

59,4 mg

Koenzým Q10 vo forme mikročastíc

0,6 mg

Koenzým Q10 je látka podobná vitamínom, patrí do skupiny koenzýmov, čo sú nizkomolekulárne látky nebielkovinového charakteru tvoriace súčasť zložených enzýmov.

Je to prírodná látka, ktorú je možné nájsť v každej bunke ľudského tela. Zúčastňuje sa na mnohých dôležitých procesoch v organizme.

Koenzým Q10 bol prvýkrát izolovaný v roku 1957 prof. F. L. Cranom a podrobne študovaný Peter Mitchellom, ktorý bol za svoju prácu v roku 1978 ocenený Nobelovou cenou. 

Ponúkame jedinečnú podobu koenzýmu Q10. Ako je to možné?  Skombinovali sme značkový japonský koenzým Q10 – Kaneka Q10™  s koenzýmom v mikronizovanej forme do jednej kapsule. 

Čo je vlastne Kaneka Q10® ?

  •          Kaneka Q10® je značka, ktorá má výsostné postavenie vo výrobe vysokokvalitného koenzýmu Q10
  •          Kaneka Q10® má za sebou 30 rokov výroby, bezpečnosti a klinických štúdií, ktoré podporujú kvalitu a spoľahlivosť produktu
  •          Kaneka Q10® je držiteľom certifikátu Kosher
  •          Kaneka Q10® je získavaný fermentáciou kvasiniek
  •          Kaneka Q10® verí, že vysokokvalitný produkt je možné vyrobiť, len z kvalitných surovín

Od čoho závisí efektivita koenzýmu? Ako sa správne zorientovať?

Odporúča sa zistiť pôvod použitej suroviny. Existujú dva spôsoby výroby koenzýmu Q10. Prirodzený výrobný proces – fermentáciou alebo syntetická výroba.

Ďalším dôležitým orientačným bodom je forma preparátu.

A posledným faktorom je množstvo koenzýmu v jednej kapsule.

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)

Certifikáty a štúdie