Barny´s Inovo 5 forte

Barny´s Inovo 5 forte predstavuje unikátne komplexné zloženie 5 výživových látok a vitamínu C na tvorbu kolagénu a správnu funkciu chrupaviek a kostí.

Najlepšie hodnotený preparát (víťaz testu) v nezávislom teste kĺbovej výživy dTest 5/2016 – testovaných bolo 19 produktov.

90 tabletiek

21,33 € s DPH

Výhodná cena KLUB: 21,90 € ?

-10%

Pôvodná cena: 23,70 € s DPH

- +

Barny´s Inovo 5 forte je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok obsahujúci päť vysokokvalitných zložiek – glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén  II. typu,  kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom. Technológia výroby a kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom.

Odporúčame si pozrieť nasledovné články:

https://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/klbova-vyziva-ucinne-latky.html

https://www.cas.sk/clanok/402426/velky-test-volnopredajnych-doplnkov-ktory-pripravok-klby-naozaj-vyzivi/

https://www.dtest.cz/clanek-5049/test-kloubni-vyzivy-2016

Pri výbere akéhokoľvek produktu odporúčame brať do úvahy okrem celkového zloženia aj vzájomné pomery jednotlivých látok, ako aj kvalitu vstupných surovín a technológiu výroby.

Zloženie aktívnych látok:

v 1 tabletke

RDA*

Glukozamín sulfát

(Glukozamín sulfát 2KCl)

500 mg

(702 mg)

nie je stanovené

Chondroitín sulfát

200 mg

nie je stanovené

MSM (methylsulfonylmethan)

200 mg

nie je stanovené

Kolagén typu II

60 mg

nie je stanovené

Vitamín C (L-askorban sodný)

20 mg

25 %

Kyselina hyalurónová

18 mg

nie je stanovené

                         *RDA – odporúčaná denná dávka

Obsah zložiek v 1 tabletke: Glukozamin sulfát, chondroitin sulfát, methylsulfonylmethan, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, objemové činidlo - hydrogenfosforečnan vápenatý, hydrolyzovaný kurací kolagén II typu, poťah tablety (emulgátor hydroxipropilmetylcelulóza, farbivo oxid titaničitý, objemové činidlo - polydextróza, protihrudkujúca látka -  mastenec, protipeniacia látka - stredné reťažcové triglyceridy, protipeniaca látka - polyethylenglykol, zahusťovadlo polyvinylpyrolidon.), vitamín C (L-askorban sodný), kyselina hyalurónová, protihrudkujúca lástka - stearan horečnatý.

NAJLEPŠIA KOMBINÁCIA OD BARNY'S®

Inovo5 forte + Celadrin™ forte

barnys-celadrin-forte.jpg

 

 

Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak unikátne zloženie.

Barny's® Inovo 5 forte predstavuje prvú komplexnú bĺbovú výživu s obsahom 5 zložiek pre dosiahnutie vyššieho výsledného efektu.

Inovo5 forte – obsahujúci 5 vysokokvalitných zložiek:

-  glukozamin sulfát

-  chondroitín sulfát

-  MSM (methylsulfonylmethan)

-  kolagén II. typu

-  kyselina hyalurónová

+    vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Celadrin™ forte – inovatívny revolučný komplex esterifikovaných mastných kyselín z rastlinných zdrojov, vo forme rýchlo vstrebateľných kapsúl pre efektívnejšie pôsobenie.

Celosvetovo uznávaný Celadrin™ je partnerom Medzinárovnej federácie športového lekárstva (FIMS), ktorá združuje odborníkov v medicíne pre Medzinárodný olympijský výbor.

Obsah zložiek v 1 kapsule: Celadrin™ Veggie ((US Patent # 5,569,676): komplex esterifikovaných mastných kyselín (EFAC): cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej, laurovej, palmitovej, olejovej): 500,00 mg, vitamín C (L-askorban sodný): 40,00 mg, emulgátor – stearan horečnatý, protihrudkujúca látka – oxid kremičitý. Kapsula je zložená z emulgátora -  hydroxypropylmetylcelulózy a farbiva -  oxid titaničitý.

 

Kombinácia overená poprednými kanadskými vedcami

 

Prvý mesiac

 

ráno

obed

večer

Inovo5 forte            (1 tbl)

Celadrin™ forte      (1 cps)

Inovo5 forte            (1 tbl)

 

Druhý mesiac

 

ráno

obed

večer

Inovo5 forte            (1 tbl)

 

Celadrin™ forte      (1 cps)

 

Prečo Celadrin™ forte?

CeladrinVeggie (US Patent # 5,569,676) – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej, laurovej, palmitovej a olejovej. Deriváty sú získané z rastlinných zdrojov palmového oleja, oleja z palmových jadierok, olivového oleja, muškátového orieška, kokosového oleja a nenasýtených rastlinných olejov.

Objednať môžete tu: http://www.barnys.sk/klby-svaly-kosti-/291-celadrin-forte-.html

Opýtajte sa otázku

2 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Elena
  na 2017-08-21
  Dobry den, prosim aky je rozdiel medzi INOVO 5 a INOVO 5 FORTE? Odpoveď:
  Dobrý deň, INOVO5 je produkt predávaný v ČR, ktorý nespadá pod ÚRAD VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SR. Náš produkt sa volá INOVO5 forte. Odporúčame však nakupovať UVZ schálený INOVO 5 forte či už u nás na stránke, alebo v lekárňach SR.
 • Pýta sa hosť
  na 2017-10-03
  Dobrý den, na českej stránke barnys.cz je tvrdenie, že INOVO 5 BARNYS je bez lepku a do mailu mi poslali výsledok laboratórnej skúšky podľa ktorej INOVO 5 Barnys splňa zákonné podmienky na bezlepkovú potravinu. Rozhodol som sa pre produkt Inovo 5 FORTE Barnys predávaný u nás v lekárňach. Potrebujem mať istotu, že neobsahuje lepok. Môžete mi prosím odpovedať? Resp. všetky klbové prípravky Barnys sú bezgluténové, alebo niektoré áno, iné nie? Dostal som aj odpoveď zo slovenskej strany, že INOVO 5 FORTE nie je vhodné pre bezlepkovú dietu. Vzhľadom na túto informáciu a tú z českej strany, Vás zdvorilo žiadam o relevantnú odpoveď na obsah gluténu v produkte INOVO 5 FORTE. Dakujem S pozdravom Spikal Odpoveď:
  Ďakujeme za vašu otázku. Jedná sa o rovnaké meranie aj v SR, ktoré ste obdrzal od kolegov z ČR. Takže áno spĺňa. Výsledky merania vám kolegovia poslali. Máme v ponuke až o 8 produktov, ktoré spĺňajú zákonné podmienky a su bezlepkové.

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: