Carlmark Placenta

Vysokokvalitný koncentrát z ovčej placenty je určený pre každú vekovú skupinu a každý druh pokožky ako veľmi účinný prostriedok proti jej ochabnutiu a výskytu vrások.

10 ml

15,30 € s DPH

Výhodná cena KLUB: 14,60 € ?

- +

V anatómii je placenta plodovým lôžkom, ktoré slúži na látkovú výmenu medzi plodom a matkou. Jej hlavnou funkciou je dodávanie kyslíka a výživy pre plod a odvádzanie nežiaducich splodín z neho. Tieto látky prechádzajú placentou z krvi matky do krvi plodu a naopak. Placenta má dôležitú úlohu vo vývoji bunky, v tvorbe a regulácii sekrécie hormónov a v produkcii proteínov.

CARLMARK Placenta liquid má podobné účinky, pôsobiace však na úrovni kože. Jej aplikovaním možno zlepšiť okysličovanie a vyživovanie buniek, čo je základ pre zdravú pokožku.

Placenta liquid je získavaná inovačnými biotechnológiami a je obohatená o biologicky aktívne zložky z buniek ovčej placenty (bohaté na deoxyribonukleovú kyselinu a alkalickú fosfatázu) ako aj o vitamíny A, B, C, D a K a minerálne látky vápnik, horčík, železo a meď. Tieto zložky stimulujú regeneráciu bunkovej pokožky, zvyšujú cirkuláciu krvi, čím sa skvalitní výmena kyslíka a oxidu uhličitého v bunkách, výsledkom čoho je zlepšené dýchanie pokožky. Koncentrovaná

CARLMARK Placenta liquid je vysoko kvalitný výťažok z ovčej placenty. Stimuluje dýchanie buniek v pokožke a zlepšuje cirkuláciu krvi v cievach. Takáto regenerácia pokožky umožní vrátiť jej pôvodnú pevnosť, elasticitu, jemnosť, odtieň a jas pokožky. Placenta liquid nezanecháva olejové zvyšky, lebo sa rýchlo vstrebáva a pleť zostáva hladká a svieža.

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)