Barny´s ACTIValoe Forte 500ml

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život.

500 ml

13,20 € s DPH

Výhodná cena KLUB: 12,20 € ?

- +

Barny‘s ACTIValoe® Forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentom chránený vysokoakostný 100 %-ný gel z ekologicky pestovaných listov Aloe barbadensis Mill.


Kvalita aloe vera je daná predovšetkým obsahom dôležitých polysacharidov. Barny‘s ACTIValoe® Forte je štandardizovaný extrakt aloe vera až s 10 %-ným celkovým zastúpením polysacharidov podľa hmotnosti a to vďaka patentovanej technológii výroby Qmatrix®. Práve táto technológia garantuje tú najvyššiu biologickú hodnotu fi nálnej suroviny. Vysoká koncentrácia polysacharidov zaručuje to, že sa v ACTIValoe® Forte zachovajú všetky biologicky aktívne látky, podobné látkam z čerstvej rastliny.


Čistota a kvalita ACTIValoe® je overená vedeckými analýzami a čistota surovín je preverená IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe). Aloe vera obsahuje veľké množstvo látok, ktoré účinkujú vo vzájomnej súčinnosti. Medzi nimi sú vitamíny, aminokyseliny, enzýmy, polysacharidy a ďalšie aktívne látky.

ACTIValoe® je najviac klinicky študovaná Aloe vera na svete.


Barny‘s ACTIValoe® Forte je vhodné na:
tráviacu sústavu – pomáha podporovať trávenie, udržiavať normálnu funkciu čriev, podporuje pravidelné vyprázdňovanie a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi ako súčasť zdravého životného štýlu
imunitný systém – má detoxikačné, antibakteriálne a imunomodulačné vlastnosti a ako antioxidant ochraňuje pred voľnými radikálmi
pokožku – podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky.


Kvalitu suroviny ACTIValoe® používa viac ako 700 popredných farmaceutických, potravinárskych a kozmetických spoločností v 30 krajinách sveta. Barny‘s ACTIValoe® Forte nie je umelo zahusťovaná.


Pestovanie a spracovanie: Spoločnosť Aloecorp, Inc. zberá a spracováva aloe vera v súlade so smernicou „Čas, teplota a hygiena“ (TTS – Time, Temperature and Sanitation). Striktné hygienické výrobné postupy sa riadia smernicami, ktoré udávajú presný čas a teplotu pri spracovaní, aby sa zachovali biologicky účinné látky z rastliny aloe vera. Vyrobené vo farmaceutickej kvalite štandardu GMP.

ACTIValoe® je ochranná známka najväčšieho svetového výrobcu aloe vera Aloecorp Inc., USA. Ako jediná surovina aloe je držiteľom certifi kátu GRAS.

Zloženie: Denná dávka 15 ml obsahuje 75 mg Qmatrix® ACTIValoe® (extrakt aloe vera 200:1).
Ďalšie zložky: Čistená voda, antioxidant – kyselina citrónová, konzervačná látka – benzoan sodný,
konzervačná látka – sorban draselný.

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)