Inovo 5 forte + ComfortG 90tbl+10cps

Inovo 5 forte + ComfortG

Barny´s Inovo 5 forte + ComfortG  predstavuje kombináciu šesťzložkového preparátu Inovo 5 forte a dvojzložkového preparátu ComfortG. Kanadská kvalita za výbornú cenu.

 

 


 

 

 

Cena: 23,50 €

Seniorská sleva : Ano


Inovo 5 forte + ComfortG obsahuje všetky zložky preparátu Inovo 5 forte + naviac preparát ComfortG.  Ponúka kombinovanú a komplexnú starostlivosť o pohybový aparát. Kvalita preparátu je naviac kontrolovaná certifikovaným laboratóriom Ministerstva zdravotníctva v Kanade.

Obsahové látky v Inovo 5 + ComfortG: Glukózamín sulfát, Chondroitín sulfát, MSM, Kolagén II. typu, Kyselina hyalurónová a vitamín C + Univestin UP446

 

Obsah v jednej tabletke:

Glukozamín sulfát

500 mg

Chondroitín sulfát

200 mg

MSM (methylsulfonylmethan)

200 mg

Kolagén typu II

60 mg

Vitamín C (L-askorban vápenatý)  20 mg (25 % RDA)

Kyselina hyalurónová

18 mg

+ v Barny´s ComfortG

Patentovaná zmes flavónov a flavonoidov UP446

250 mg

Dávkovanie: Barny´s Inovo 5 forte - dospelí 1 tabletka 2x deň. Súčasne sa môže užívať Barny´s ComfortG prvých 5-10 dní 1 kapsulu 1-2x za deň. Užívať najlepšie po jedle.

Užívanie : Tabletky sa užívajú po jedle, vždy dostatočne zapiť tekutinou. Neprekračujte odporučenú dennú dávku. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tabletky poliť či drviť. V rámci kúry užívajte optimálne tri mesiace. Pre dosiahnutie lepšieho výsledku je kúru vhodné v priebehu roka opakovať. Účinok pretrvá i niekoľko týždňov po vysadení prípravku.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale.

 

 

 

Vytlačiť

Košík  

(prázdny)
Reklama Reklama
video
Videa
activ-aloe.sk
kanadske-kolostrum.sk
inovo5.sk
proti-stresu.sk
kanadske-brusnice.sk
bolest-klbov.sk