Inovo 5 90tbl

Barny´s Inovo 5 predstavuje preparát novej generácie pre výživu kĺbov s obsahom 5 zložiek pre dosiahnutie vyššieho účinku. Kanadská kvalita za výbornú cenu.

Cena: 23,20 €

Seniorská sleva : Ano
Balení : 90 tablet (měsíční balení)


Medzi najčastejšie ochorenia kĺbov a pohybového aparátu patrí artróza či osteoartróza (postihuje asi 12 % obyvateľstva, u populácie nad 65 rokov je to dokonca až 85 %). Artróza najčastejšie postihuje kolenné a bedrové kĺby, výnimkou však nie sú ani drobné kĺby prstov alebo medzistavcové kĺby chrbtice. Nepríjemnosť oboch ochorení spočíva predovšetkým v zhoršení kvality života všetkých pacientov. Rozvoj ochorenia vedie k deštrukcii chrupavky, k rozpadu kĺbových buniek a k rozvoju zápalového ochorenia kĺbov a kĺbového puzdra.

Nové zloženie preparátu Barny’s Inovo 5 je unikátne tým, že obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách alebo v chrupavke. Umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát. Kvalita preparátu je naviac kontrolovaná certifikovaným laboratóriom Ministerstva zdravotníctva Kanady. Novou radou Inovo sa spoločnosť Barny’s stáva bezkonkurenčná na slovenskom trhu v oblasti kĺbovej výživy.

Obsahové látky v Inovo 5: Glukozamín sulfát, Chondroitín sulfát, MSM, Kolagén II. typu, Kyselina hyalurónová

 

Obsah zložiek v jednej tabletke:

Glukozamín sulfát

(Glukozamín sulfát 2KCl)

 500 mg

(700 mg)

Chondroitín sulfát  200 mg
MSM (methylsulfonylmethan)  200 mg
Kolagén typu II    60 mg
Kyselina hyalurónová    18 mg

Ďalšie zložky: Objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, stabilizátor – uhličitan vápenatý, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, povlaková, protihrudkujúca látka (mastná kyselina) - kyselina steárová, emulgátor – stearan horečnatý, povlaková látka – farmaceutická glazúra.

Dávkovanie: Dospelí 1 tabletka 3x za deň. Najlepšie po jedle. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tabletky poliť alebo drviť. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. V rámci regeneračnej kúry užívajte optimálne tri mesiace. Pre dosiahnutie lepšieho výsledku je kúru vhodné v priebehu roka zopakovať. Účinok pretrvá vo väčšine prípadov niekoľko týždňov i po vysadení preparátu.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Výrobok nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s ošetrujúcim lekárom. Ukladajte mimo dosahu malých detí.

Kvalita kontrolovaná certifikovaným laboratóriom Ministerstva zdravotníctva v Kanade.

Dostanete vo všetkých lekárňach. Viac informácií na www.inovo5.sk

Vytlačiť

Košík  

(prázdny)
Reklama Reklama
video
Videa
activ-aloe.sk
kanadske-kolostrum.sk
inovo5.sk
proti-stresu.sk
kanadske-brusnice.sk
bolest-klbov.sk