Inovo 5 forte 90tbl

Barny´s Inovo 5 forte predstavuje preparát novej generácie pre výživu kĺbov s obsahom 6 zložiek pre dosiahnutie vyššieho účinku. Kanadská kvalita za výbornú cenu.

Cena: 23,20 €

Seniorská sleva : Ano
Balení : 90 tablet (měsíční balení)


Medzi najčastejšie ochorenia kĺbov a pohybového aparátu patrí artróza či osteoartróza (postihuje asi 12 % obyvateľstva, u populácie nad 65 rokov je to dokonca až 85 %). Artróza najčastejšie postihuje kolenné a bedrové kĺby, výnimkou však nie sú ani drobné kĺby prstov alebo medzistavcové kĺby chrbtice. Nepríjemnosť oboch ochorení spočíva predovšetkým v zhoršení kvality života všetkých pacientov. Rozvoj ochorenia vedie k deštrukcii chrupavky, k rozpadu kĺbových buniek a k rozvoju zápalového ochorenia kĺbov a kĺbového puzdra.

Nové zloženie preparátu Barny’s Inovo 5 je unikátne tým, že obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách alebo v chrupavke. Umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát. Kvalita preparátu je naviac kontrolovaná certifikovaným laboratóriom Ministerstva zdravotníctva Kanady. Novou radou Inovo sa spoločnosť Barny’s stáva bezkonkurenčná na slovenskom trhu v oblasti kĺbovej výživy.

Obsahové látky v Inovo 5: Glukozamín sulfát, Chondroitín sulfát, MSM, Kolagén II. typu, Kyselina hyalurónová a vitamín C

 

Obsah zložiek v jednej tabletke:

Zloženie aktívnych látok:

v 1 tabletke

RDA*

Glukozamín sulfát

(Glukozamín sulfát 2KCl)

500 mg

(735 mg)

nie je stanovené

Chondroitín sulfát

200 mg

nie je stanovené

MSM (methylsulfonylmethan)

200 mg

nie je stanovené

Kolagén typu II

60 mg

nie je stanovené

Vitamín C (L-askorban vápenatý)

20 mg

25 %

Kyselina hyalurónová

18 mg

nie je stanovené


Ďalšie zložky: Objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, stabilizátor – uhličitan vápenatý, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, povlaková, protihrudkujúca látka (mastná kyselina) - kyselina steárová, emulgátor – stearan horečnatý, povlaková látka – farmaceutická glazúra.

Dávkovanie: Dospelí 1 tabletka 3x za deň. Najlepšie po jedle. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tabletky poliť alebo drviť. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. V rámci regeneračnej kúry užívajte optimálne tri mesiace. Pre dosiahnutie lepšieho výsledku je kúru vhodné v priebehu roka zopakovať. Účinok pretrvá vo väčšine prípadov niekoľko týždňov i po vysadení preparátu.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Výrobok nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s ošetrujúcim lekárom. Ukladajte mimo dosahu malých detí.

Kvalita kontrolovaná certifikovaným laboratóriom Ministerstva zdravotníctva v Kanade.

Dostanete vo všetkých lekárňach. Viac informácií na www.inovo5.sk

Vytlačiť

Košík  

(prázdny)
Reklama Reklama
video
Videa
activ-aloe.sk
kanadske-kolostrum.sk
inovo5.sk
proti-stresu.sk
kanadske-brusnice.sk
bolest-klbov.sk