Barny´s InoCell Forte 60 cps

Pre zdravie každej bunky. InoCell™ forte je preparát, o ktorom sa veľmi pozitívne hovorilo na 7. medzinárodnej konferencii proti rakovine na Korfu, ktorej sa zúčastnilo 3000 onkológov z celého sveta. 

InoCell™ forte je obohatený o vitamín C a selén, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Abstrakta zo 7. mezinárodnej konferencie proti rakovine (PDF, 172 kB)

Vhodné pre celiatikov.

1x 60 cps

24,00 € s DPH

Cena KLUB: 22,20 € ?

- +

ZBarny´s InoCellTM Forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovo chránenú zmes zloženú z inozitolu, inozitolhexafosfátu (IP6), iónov vápnika (Ca) a horčíka (Mg) obohateného o vitamín C a stopový prvok selén. Inozitol a IP6 sa prirodzene nachádzajú v obilninách (ryža, kukurica), strukovinách, orechoch a semenách.

Minerálna látka vápnik zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek a minerálna látka horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín a zohráva úlohu v procese delenia buniek. Vitamín C so selénom prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zloženie aktívnych látok:

v 1 kapsule

RVH*

Patentom chránená zmes InoCell™

(inozitol, IP6, Ca a Mg)

500 mg z toho

Ca 50 mg

Mg 15 mg

 

6,25%

4%

Vitamín C (L-askorban sodný)

20 mg

25%

Selén (z inaktivovaného droždia)

14 µg

25,45%

RVH* - referenčná hodnota príjmu

Obsah zložiek v 1 kapsule: Patentom chránená zmes InoCell™ (inozitol, inozitolhexafosfát (IP6), inozitolhexafosfát vápenatý, fytát vápenatý, inozitolhexafosfát horečnatý, fytát horečnatý) 500 mg, z toho vápnik (inozitolhexafosfát vápenatý z patentom chránenej zmesi) 50 mg a horčík (inozitolhexafosfát horečnatý z patentom chránenej zmesi) 15 mg, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, vitamín C (L-askorban sodný) 20 mg, objemové činidlo - polyvinylpyrolidón, protihrudkujúca látka - stearan horečnatý, selén (inaktivované kvasnice obohatené selénom - selenomethionin bez obsahu lepku) 14 µg. Kapsula je zložená z hydroxypropylmethylcelulózy a farbiva - oxidu titaničitého.

Dávkovanie: Dospelí užívajú 1 kapsulu 2x za deň, pri problémoch 2 kapsule 2x za deň. Deti od 6 rokov užívajú polovičnú dávku. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Nepoužívajte pokiaľ je obal porušený. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Neobsahuje lepok.


Krajina pôvodu suroviny: Kanada

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: