Barny´s RoboFlex 10 cps

Unikátna prírodná látka IBUCellTM, aloe vera a horčík na svaly, kosti a nervovú činnosť.

10 cps

4,80 € s DPH

Cena KLUB: 4,40 € ?

- +

Barny´s RoboFlexTM je kombinovaný rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje unikátnu látku IBUcellTM zloženú zo zmesi alfa kyselín extraktu chmeľu obyčajného, koncentrátu ACTIValoe® QM200X a minerálnej látky horčík, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervovej činnosti, k správnemu fungovaniu svalov a k udržaniu zdravých kostí.

Zloženie:

v 1 kapsule

RDA*

Perluxan SD – 30 % alfa kyselín z extraktu chmeľu obyčajného

(Humulus lupulus)

500,00 mg

nie je stanovené

Horčík

94,00 mg

25 %

ACTIValoe® QM200X

10,00 mg

nie je stanovené

*RDA – odporúčaná denná dávka

Obsah zložiek v 1 kapsule: IBUcellTM 705 mg (Perluxan SD, horčík – oxid horečnatý, ACTIValoe® QM200X - štandardizovaný na 10 % polysacharidov),   emulgátor – stearan horečnatý. Kapsula je zložená zo želatíny  a farbiva - oxid titaničitý.

Opýtajte sa otázku

1 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
  • Pýta sa Tomas | 17.12.2017
    Dobrý deň .Prosím Vás chcem sa ponorí atď.Moj otec ma 62 rokov a obrovské problému s kĺbmi v celom tele a aj svaly ho bolia často to máva podvečer keď sa mu telo upokojí keď už odychuje.Chodi aj po doktoroch a dostáva aj injkcie do pleca ale mu to nepomáha.Dakujem o radu vašich produktov.
    Odpoveď:
    Dobrý deň, treba zistiť, čo spôsobuje bolesti - to v prvom rade. Môžete vyskúšať užívanie produktu RoboFlex každých osem hodín a doporučujeme ešte produkt Celadrin forte aspoň raz denne. Celadrin forte obsahuje komplex rastlinných esterifikovaných mastných kyselín, ktoré majú pozitívny vplyv na Vami spomínané ťažkosti.

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: