Barny´s Inovo 5 forte 90tbl

Barny´s® Inovo 5 forte predstavuje unikátne a komplexné zloženie 5 výživových látok a vitamínu C na tvorbu kolagénu a správnu funkciu chrupaviek a kostí.

Najlepšie hodnotený preparát (víťaz testu) v nezávislom teste kĺbovej výživy dTest 5/2016 – testovaných bolo 19 najpredávanejších produktov.

23,80 € s DPH

Cena KLUB: 21,90 € ?

- +

Barny´s® Inovo 5 forte je kombinovaný rastlinný a živočíšny profesionálny výživový doplnok obsahujúci 5 +1 vysokokvalitných zložiek – glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén  II. typu,  kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak toto unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom a správnym pomerom 5 ku 4.

Technológia výroby a hlavne kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom. Práve pre tieto skutočnosti je tento produkt tak obľubený medzi profesionálnymi športovcami a u odbornej verejnosti.

Pri výbere akéhokoľvek konkurenčného produktu odporúčame brať do úvahy okrem celkového zloženia aj vzájomné pomery jednotlivých látok, ako aj kvalitu vstupných surovín a technológiu výroby (to znamená, že nestačí len porovnávať množstvá látok napísaných na obale produktu). Napriek tomu, že sú názvy zložiek rovnaké, po užití vo forme doplnkov nemajú rovnaký účinok a využiteľnosť organizmom.

Zloženie aktívnych látok:

v 1 tabletke

RVH*

Glukozamín sulfát

(Glukozamín sulfát 2KCl)

500 mg

(702 mg)

nie je stanovené

Chondroitín sulfát

200 mg

nie je stanovené

MSM (methylsulfonylmethan)

200 mg

nie je stanovené

Kolagén typu II

60 mg

nie je stanovené

Vitamín C (L-askorban sodný)

20 mg

25 %

Kyselina hyalurónová

18 mg

nie je stanovené

                              *RVH – referenčná výživová hodnota

Odporúčame si pozrieť nasledovné články:

https://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/klbova-vyziva-ucinne-latky.html

https://www.cas.sk/clanok/402426/velky-test-volnopredajnych-doplnkov-ktory-pripravok-klby-naozaj-vyzivi/

https://www.dtest.cz/clanek-5049/test-kloubni-vyzivy-2016

NÁŠ TIP: NAJLEPŠIA KOMBINÁCIA OD BARNY'S®

Efektívna dvojmesačná kúra:

Inovo5 forte + Celadrin™ forte

barnys-celadrin-forte.jpg

  

Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak unikátne zloženie.

Barny's® Inovo 5 forte predstavuje prvú komplexnú bĺbovú výživu s obsahom 5+1 zložiek pre dosiahnutie vyššieho výsledného efektu.

Inovo5 forte – obsahujúci 5 vysokokvalitných zložiek:

-  glukozamin sulfát

-  chondroitín sulfát

-  MSM (methylsulfonylmethan)

-  kolagén II. typu

-  kyselina hyalurónová

+    vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.

Celadrin™ forte je zas inovatívny revolučný komplex esterifikovaných mastných kyselín      z rastlinných zdrojov, vo forme rýchlo vstrebateľných kapsúl pre efektívnejšie pôsobenie.

Celosvetovo uznávaný Celadrin® je partnerom Medzinárovnej federácie športového lekárstva (FIMS), ktorá združuje odborníkov v medicíne pre Medzinárodný olympijský výbor.

 

Kombinácia overená poprednými kanadskými vedcami a profi športovcami:

 

Prvý mesiac

 

ráno

obed

večer

Inovo5 forte            (1 tbl)

Celadrin™ forte      (1 cps)

Inovo5 forte            (1 tbl)

 

Druhý mesiac

 

ráno

obed

večer

Inovo5 forte            (1 tbl)

 

Celadrin™ forte      (1 cps)

 

Prečo Celadrin® forte?

Celadrin® Veggie (US Patent # 5,569,676) – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej, laurovej, palmitovej a olejovej. Deriváty sú získané z rastlinných zdrojov palmového oleja, oleja z palmových jadierok, olivového oleja, muškátového orieška, kokosového oleja a nenasýtených rastlinných olejov.

Prečo je vhodná táto kombinácia?

Inovo 5 forte a Celadrin forte sú produkty koncipované na odlišných bázach a práve preto, dokážu v spoločnej kombinácii prejaviť svoje synergické pôsobenie. Inovo 5 forte obsahuje látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či v chrupavke. Obsahuje aj chondroprotektívne látky, ktoré sú zamerané na zlepšovanie a opravy chrupavky. Tieto látky však neprejavujú okamžite svoje pôsobenie, potrebujú približne 4-6 týždňov, kým sa prejaví ich účinok.

Naopak Celadrin forte, ktorý neobsahuje chondroprotektívne látky, ale rastlinné esterifikované mastné kyseliny, prejavuje svoje pôsobenie už od prvých kapsúl. Tieto dva produkty sa teda vzájomne dopĺňajú čo sa týka aj obsahových látok aj doby prejavu pôsobenia.

Objednať si môžete tu: http://www.barnys.sk/klby-svaly-kosti-/291-celadrin-forte-.html

Opýtajte sa otázku

4 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Lenka Petrenková | 20.03.2018
  Dobrý deň. Chcem sa opýtať ,môžem kombinovať aj Condrosulf 800 mg s Inovo 5 forte ? Ďakujem za odpoved. Lenka Petrenková
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Condrosulf obsahuje chondritín sulfát a Inovo 5 forte tiež + 5 ďalších zložiek. Odporúčam Vám vybrať si len jeden produkt a neužívať oba produkty naraz. Zvážte, ktorý produkt koľko čoho obsahuje a podľa toho sa rozhodnite.
 • Pýta sa Ingrid | 06.12.2017
  Dobrý deň, v minulosti som užívala Inovo5 forte + Celadrin™ forte. Teraz ma zaujal výrobok Barny's® TRIPLE blend extra silný. Je účinnejší ako Inovo+Celadrin? Prípadne je možné kombinovať TRIPLE blend s Celadrin forte?
  Odpoveď:
  Dobrý deň, Barny´s TRIPLE blend extra silný je účinnejší ako Inovo 5 forte, lebo je to prášková forma, ktorá sa účinnejšie vstrebáva a výhodou je aj to, že neobsahuje žiadne farbivá a konzervačné látky. Môže sa kombinovať s produktom Celadrin forte.
 • Pýta sa hosť | 03.10.2017
  Dobrý den, na českej stránke barnys.cz je tvrdenie, že INOVO 5 BARNYS je bez lepku a do mailu mi poslali výsledok laboratórnej skúšky podľa ktorej INOVO 5 Barnys splňa zákonné podmienky na bezlepkovú potravinu. Rozhodol som sa pre produkt Inovo 5 FORTE Barnys predávaný u nás v lekárňach. Potrebujem mať istotu, že neobsahuje lepok. Môžete mi prosím odpovedať? Resp. všetky klbové prípravky Barnys sú bezgluténové, alebo niektoré áno, iné nie? Dostal som aj odpoveď zo slovenskej strany, že INOVO 5 FORTE nie je vhodné pre bezlepkovú dietu. Vzhľadom na túto informáciu a tú z českej strany, Vás zdvorilo žiadam o relevantnú odpoveď na obsah gluténu v produkte INOVO 5 FORTE. Dakujem S pozdravom Spikal
  Odpoveď:
  Ďakujeme za vašu otázku. Jedná sa o rovnaké meranie aj v SR, ktoré ste obdrzal od kolegov z ČR. Takže áno spĺňa. Výsledky merania vám kolegovia poslali. Máme v ponuke až o 8 produktov, ktoré spĺňajú zákonné podmienky a su bezlepkové.
 • Pýta sa Elena | 21.08.2017
  Dobry den, prosim aky je rozdiel medzi INOVO 5 a INOVO 5 FORTE?
  Odpoveď:
  Dobrý deň, INOVO5 je produkt predávaný v ČR, ktorý nespadá pod ÚRAD VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SR. Náš produkt sa volá INOVO5 forte. Odporúčame však nakupovať UVZ schálený INOVO 5 forte či už u nás na stránke, alebo v lekárňach SR.

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: