Barny´s Inovo 5 forte

23,70 € s DPH

Výhodná cena KLUB: 21,90 € ?

- +

Ask a question

3 Question(s) answered

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(required)
 • Asked by Elena
  on 2017-08-21
  Dobry den, prosim aky je rozdiel medzi INOVO 5 a INOVO 5 FORTE? Answer:
  Dobrý deň, INOVO5 je produkt predávaný v ČR, ktorý nespadá pod ÚRAD VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SR. Náš produkt sa volá INOVO5 forte. Odporúčame však nakupovať UVZ schálený INOVO 5 forte či už u nás na stránke, alebo v lekárňach SR.
 • Asked by a guest
  on 2017-10-03
  Dobrý den, na českej stránke barnys.cz je tvrdenie, že INOVO 5 BARNYS je bez lepku a do mailu mi poslali výsledok laboratórnej skúšky podľa ktorej INOVO 5 Barnys splňa zákonné podmienky na bezlepkovú potravinu. Rozhodol som sa pre produkt Inovo 5 FORTE Barnys predávaný u nás v lekárňach. Potrebujem mať istotu, že neobsahuje lepok. Môžete mi prosím odpovedať? Resp. všetky klbové prípravky Barnys sú bezgluténové, alebo niektoré áno, iné nie? Dostal som aj odpoveď zo slovenskej strany, že INOVO 5 FORTE nie je vhodné pre bezlepkovú dietu. Vzhľadom na túto informáciu a tú z českej strany, Vás zdvorilo žiadam o relevantnú odpoveď na obsah gluténu v produkte INOVO 5 FORTE. Dakujem S pozdravom Spikal Answer:
  Ďakujeme za vašu otázku. Jedná sa o rovnaké meranie aj v SR, ktoré ste obdrzal od kolegov z ČR. Takže áno spĺňa. Výsledky merania vám kolegovia poslali. Máme v ponuke až o 8 produktov, ktoré spĺňajú zákonné podmienky a su bezlepkové.
 • Asked by Ingrid
  on 2017-12-06
  Dobrý deň, v minulosti som užívala Inovo5 forte + Celadrin™ forte. Teraz ma zaujal výrobok Barny's® TRIPLE blend extra silný. Je účinnejší ako Inovo+Celadrin? Prípadne je možné kombinovať TRIPLE blend s Celadrin forte? Answer:
  Dobrý deň, Barny´s TRIPLE blend extra silný je účinnejší ako Inovo 5 forte, lebo je to prášková forma, ktorá sa účinnejšie vstrebáva a výhodou je aj to, že neobsahuje žiadne farbivá a konzervačné látky. Môže sa kombinovať s produktom Celadrin forte.

Certifikáty a studie

Cert

Celadrin® patent

Celadrin Study
"Inhibition of thromboxine"
2009 Article Natural Wellness

Celadrin® 
White paper

Videa a prezentace