Barny´s ACTIValoe Forte 2 x 500ml

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život.

Lekárenská aloe to je ACTIValoe®

Nenechajte sa oklamať- štandardy, ktoré by mal zákazník požadovať pri Aloe Vera

2x 500 ml

19,20 € s DPH

Cena KLUB: 17,70 € ?

- +

Barny´s ACTIValoe® Forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentom chránený vysokoakostný 100 % aloe gel  z ekologicky pestovaných listov Aloe barbadensis Miller.

Kvalita aloe vera je daná predovšetkým obsahom dôležitých polysacharidov. Barny´s ACTIValoe® Forte je preto štandardizovaný extrakt aloe vera až s 10 % celkovým zastúpením polysacharidov podľa hmotnosti a to vďaka patentovanej technológii výroby Qmatrix®. Práve táto technológia garantuje tú najvyššiu biologickú hodnotu finálnej suroviny. Vysoká koncentrácia polysacharidov zaručuje to, že sa v ACTIValoe® Forte zachovajú všetky biologicky aktívne látky, podobné látkam z čerstvej rastliny.

Čistota a kvalita ACTIValoe® je overená vedeckými analýzami a čistota surovín je preverená IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe).

Aloe vera obsahuje veľké množstvo látok, ktoré účinkujú vo vzájomnej súčinnosti. Medzi nimi sú vitamíny, aminokyseliny, enzýmy, polysacharidy a ďalšie aktívne látky.

 

Barny´s ACTIValoe® Forte je vhodné na:

Tráviacu sústavu – pomáha podporovať trávenie, udržiavať normálnu funkciiu čriev, podporuje pravidelné vyprázdňovanie a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi ako súčasť zdravého životného štýlu (EFSA: ID 3721, 3947, 4331)

Imunitný systém – má detoxikačné, antibakteriálne a imunomodulačné vlastnosti, ako antioxidant ochraňuje pred voľnými radikálmi (EFSA: ID 1996, 3212, 3900)

Pokožku – podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky a výživu (EFSA: ID 1995)

 

Pestovanie a spracovanie:

Spoločnosť Aloecorp, Inc. zberá a spracováva  aloe vera v súlade so smernicou „Čas, teplota a hygiena“ (TTS – Time, Temperature and Sanitation). Striktné hygienické výrobné postupy sa riadia smernicami, ktoré udávajú presný čas a teplotu pri spracovaní, aby sa zachovali biologicky účinné látky z rastliny aloe vera.

Vyrobené vo farmaceutickej kvalite štandardu GMP.

 ACTIValoe® je ochranná známka najväčšieho svetového výrobcu Aloe vera Aloecorp Inc., USA. Ako jediná surovina aloe je držiteľom certifikátu GRAS.

Opýtajte sa otázku

3 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Peter | 15.05.2018
  je to také zdravé, keď to obsahuje toľko konzervačných látok?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, ACTIValoe forte obsahuje len dve konzervačné látky, ktoré sa na 90% dávajú do väčšiny potravín a výživových doplnkov. Obsahuje ich v najnižšom možnom množstve, aby sa produkt nepokazil. Na dennú dávku 15 ml spolu vychádzajú obe konzervačné látky na stopové množstvo. Keď si vezmete za príklad sladkosti, konzervy, salámy, párky a iné potravinové výrobky - môžete v nich nájsť celú škálu konzervačných látok. Dokonca aj ovocie a zelenina v obchodoch sa určitým spôsobom konzervujú. Napríklad na vyvolanie červenej farby u paradajok sa používa plyn.
 • Pýta sa hosť | 04.04.2018
  Dobrý deň. Zaujimalo by má či môže Aloe Vera dopomôcť k otehotneniu ? Vlastne tým že by bolo telo detoxikovane čiže vyčistené mi sa to teoreticky mohlo podariť ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, Aloe vera vám v tomto prípade neodporúčame, skôr by sme Vás nasmerovali na produkt Barny´s InoCell forte, ktorý obsahuje kombináciu látok: inozitolu a inozitolhexafosfátu, ktorý bude vhodnejší pre podporu v oblasti plánovaného otehotnenia.
 • Pýta sa Júlia | 11.01.2018
  Dobrý deň,chcekla by som vedieť ,či je tento prípravok vyrábaný z geneticky modifikovanej suroviny
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, žiadny produkt značky Barny´s sa nevyrába z geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Ku každému preparátu máme potvrdenie aj o tejto položke. Filozofiou Barny´s je výhradné používanie len kvalitných surovín pre výrobu svojich preparátov a práve preto sa neradíme k lacným značkám. Práve kvalitné suroviny a patentované technológie výroby dávajú tejto značke kvalitu garancie.

Certifikáty a štúdie

Aloe vera and the human immune system

Diabetes and Aloe Vera

Digestion and the immune system and Aloe Vera MPS

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: