Barny's ALOE tropic™ 100 g

CHLADIVÝ GÉL NA UPOKOJENIE, ZJEMNENIE A SPEVNENIE POKOŽKY.

Hlavnou zložkou je aloe vera, zásobáreň živín, ktorá podporuje rýchlu hydratáciu a regeneráciu pokožky. V letnom obdobý najviac využívaná hlavne po opaľovaní, kedy je pokožka nadmerne vystavovaná slnku.

ALOE tropic ™ obsahuje aloe v kvalite Qmatrix®. Jedná sa o čistý extrakt v pomere až 200:1.

6,00 € s DPH

- +

U nás sa najčastejšie používajú produkty s obsahom pantelonu. Ale ak často cestujete po svete tak ste si isto všimli, že najpoužívanejšie su produkty s obsahom ALOE VERA. Je to preto, lebo kvalitne spracované ALOE v tom správnom pomere proste funguje. Stačí vyskúšať ako jemne chladí, neleptá a má blahodnárne účinky pre vašu pokožku. Zákazníci si pochvalujú aj fakt, že pokožka zostáva dlhšiu dobu príjemne sfarbená ("hnedá") a pevná. ALOE tropic ™ je vhodný na všetky typy pleti.

Preniká do pokožky 4 krát rýchlejšie ako voda. Príjemne chladí a nelepí.

ALOE AKO ZÁSOBÁREŇ ŽIVÍN ODPORÚČAME NA:

rýchlu regeneráciu

hydratáciu

zjemnenie, vyhladenie a spevnenie...

Vhondná je aplikácia gélu aj po bodnutí hmyzom, pri popáleninách, slnenečných spáleninách a po holení. 

Keď je aloe aplikovaná na ľudské tkanivo, voda je prenášaná do poranených oblastí, bez toho, aby uzatvárala prístup vzduchu potrebného k obnove tkaniva.

NÁŠ TIP NA PRAVIDEĽNÉ POUŽÍVANIE:

Na využitie všetkých vlastností aloe vera na pokožku vôbec nemusíte míňať veľa peňazí kupovaním rôznych predražených kozmetických výrobkov. Bystrý spotrebiteľ si uvedomuje fakt, že aloe v sebe nesie bezkonkurenčný arzenál bioaktívnych látok, ktoré viditeľne pomáhajú vytvoriť zdravšiu pokožku (napr. proteíny - aloe vera obsahuje 18 z 20 aminokyselín). Rovnako dôležitá vlastnosť aloe je schopnosť prenášať (transportovať) potrebné látky do hlbších vrstiev kože. Spotrebitelia zaznamenali, že ich pleť je napnutejšia, hydratovanejšia a na pohľad mladšia. 

Rachel Perry vo svojej knihe: "Zastavte proces starnutia svojej tváre", napísala jasne: „Mnoho vecí, ktoré sú dnes používané pre módu a pobláznenie, boli pred tisíckami rokov používane Egypťanmi a Indiánmi denne.       O tom svedčia aj staroveké záznamy, že priehľadný gél vo vnútri listov bol tajomstvom udržovania krásy egyptskej kráľovny Kleopatry a Nefertity.

Opýtajte sa otázku

1 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
  • Pýta sa Dávid Herdics | 19.01.2018
    Dobrý deň. Chcem sa spýtať, že či výrobok Barny's ALOE tropic™ 100 g je vhodné na každodenné používanie, resp.problematickú pleť? Ďakujem za odpoveď.
    Odpoveď:
    Dobrý deň prajem, Barny´s ALOEtropic gél je vhodný na každodennú starostlivosť. Máme pozitívne odozvy aj v prípade problematických typov pletí. Možno by bolo vhodné špecifikovať o aký konkrétny problém ide. Odporúčam pre podrobnejšie info kontaktovať našu infolinku: 0850 184 314.

Certifikáty a štúdie